Трафарети

Автор zelja, 10.07.2009 18:23:53

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

explorer

/* ліричний відступ
1. Народ, особливо автори перших відповідей Скіннімену, стримуйте будь-ласка уяву при спілкуванні. Кожна людина має право на власну думку, але форма викладення тої думки має бути, м"ягко кажучи, виваженіше ніж в тих постах.
2. Тут не місце для обговорення чиїхось родичів чи особливостей статевого життя дописувачів.
3. Хамство за хамство, імхо, не робить честі тому хто цим відповідає.
4. Розмови в стилі "давай зберемось і подивимось хто кого" це просто ппц і ноу коментс.
*/

По темі жвавої дискусії: думаю, якщо питання ставиться в такій формі, як це зробив Скіннімен, то і відповідь автору питання не дуже потрібна/цікава => просто нема про що говорити.

Chuhaystur

А ЧОГО ВЗАГАЛІ ТИ СЮДИ ЗАВІТАВ? Про Цитадель побалакати? Може які інші приклади окрім неї? От перечитав я всю оту дискусію і зразу ж напросилося подібне питання.
 Слухай, скінні, якшо тобі вже так кортить зберегти\врятувати цитадель і інші такого роду о бєкти, якшо тобі свербить той напис, то блін візьми його і зітри, і сміття поприбирай, повивозь його, можеш лишні\сухі дерева поспилювати, позабирати всіх мєсних алкоголіків до витверезника, встановити таблички з поясненнями, як-куди добиратися (на кримсько-татарській мові), або й взагалі піти собі десь побігати! Якось безглуздо, ото шо ти тут явився і взявся всіх бакланити, то є непорядно.
Бачиш: в них тут зовсім інший світ..кажуть, в них тут правда на обід.

Romchick

Може вже досить?

Chuhaystur

Та, реально шось заїздилася та тема   крапка (з мого приймі боку)) 8)
Бачиш: в них тут зовсім інший світ..кажуть, в них тут правда на обід.

inkognito

1-3) ти правий звісно, без зауважень - але у мене (а думаю не тільки у мене) відчуття, що насрали в душу після того, що ми зробили;
4) то також "тонкий англіцкий" юмор у відповідь - думаю, ніхто би не посмів руку підняти на когось.  
Resistance is futile

Skinnyman

Мна, очевидно наші погляди кардинально відрізняються... Ато я думав, що вже договорилися та й знайшли щось спільне. Моя точка зору - об'єкт після відвідин має залишатися якомога подібнішим до оригінального стану. Це все. Нав'язувати свої потуги всім, хто приходить на об'єкт, на якому ви відмітилися... Ну шож... А небажання просувати форум нормальними способами взагалі не знаю як пояснити. А якшо людина прийшла на ваш промаркований об'єкт і не помітила лінку? Написала в гуглі "цитадель" і не знаходить вашого форуму... Зрештою, inkognito, судячи зі всього, гугл - це єдине, на що ти спромігся, коли шукав інфу про мене! Навіть странічьки фкантакті не знайшли!  ;D

Не буду вчити про "лінки до об'єктів" - здається, даремно (а то далеко не ядерна фізика і не квантова механіка) і то не до мене. Також дивним є прискіпування до бескиду (більше ж нема до чого  :-\ ) і до лісапєдіків (більше ж нема до чого  :-\ )... Задні проходи колеса - і тут все прояснилося  ;D

Я завітав висловити свою думку про ваше хвилювання про випадкових перехожих, палке бажання надати їм нових знань і збільшити своє коло друзів. Я це зробив. Крім цитаделі я ні про шо не можу балакати - жодних інших прикладів - це ж Ви винахідники діґґу!

І взагалі - коли раніше не зайду на експлорера, постійно хтось комусь збирався чистити рєпу  ;D Звичайно - то ж набагато крутіше вп'ятьох (чи скільки там) роздати тягла якомусь слабаку, ніж завалитися в кабінет до людини, яка рішає і якій ви платите гроши, і організувати так, шоб більше не треба було гімна виносити.

Совок йома.

2 explorer: справа в тому, що ті малюнки також можна певною мірою розцінити як хамство. Якщо отак кожен почне робити шо завгодно... Що би ви сказали, якби в місті почали з'являтися мальовані лісопєдіки? Ше й з підписом - скіннімен!  ;D Своє повідомлення я пояснив і навіть трохи вибачився за нього  ;D

2 Chuhaystur: Так, я раніше цього не писав, а ти ж всю дискусію перечитав, тому повторюся - я дійсно ніколи-ніколи нічого ніде не прибирав, тим більше на цитаделі! Вибачайте, винахідники діґґу і першовідкривачі Калічої гори!

писи: більше переливати з пустого в порожнє не бачу змісту, тому можна не "розгортати невдячну справу". Також нічо не маю проти шоб потерли мої повідомлення і ше більше знизили репутацію  :o  :'(

inkognito

  Дуже слушна ідея, дяк explorer'у шо застудив. Хоча Скін нахамив (тут моя думка залишиться незмінною) нічого не заважає нам випити пива із ним та вислухати його.
 Ти вже здається пішов...А де ше хто на експлорері збирався кому "чистити рєпу"? Чому вп'ятьох? - це не спортивно та й зрештою неправильно.
 Дігг не ми придумали, то все злі молдавські партизани.
 Як зрозуміти "трохи вибачився"  ???
Resistance is futile

inkognito

   Та міг би тебе пошукати ше у десятках соцмереж(і не тільки у них). Та не спромігся, тому як не вважав за потрібне. Навіщо? Зариємо сокиру війни і десь зустрінемось, чи будемо флудити далі?
Resistance is futile

explorer

Цитувати2 explorer: справа в тому, що ті малюнки також можна певною мірою розцінити як хамство. Якщо отак кожен почне робити шо завгодно... Що би ви сказали, якби в місті почали з'являтися мальовані лісопєдіки? Ше й з підписом - скіннімен!  Своє повідомлення я пояснив і навіть трохи вибачився за нього 
Я буду радий бачити "лісопєдіки" Скіннімена у місцях ідеальних для, наприклад, початку веломаршруту, якщо вони не псують навколишні доглянуті фасади і т.п. а якби в них ще й був лінк на якусь інформацію про цей веломаршрут, то може б це стало першим кроком в розвитку якоїсь мінімальної "велоінфраструктури" в місті.

ПС: А існуюче маркування лісапєдікамі на деяких туристичних маршрутах в Карпатах це, мабуть, хамство пішим туристам?

Skinnyman

2 inkognito:
ше раз напишу  :) Та бувають в вас терки регулярно - не буду ж перекопувати всі теми, тим більше, шо повідомлення може постирані. Просто троха кумедно як народ зразу рветься бити зуби  ;D 5 це було випадкове число. Оскільки не ви придумали дігг і не ви збудували цитадель, то і не вам малювати на об'єктах. Навіть те, шо ви там прибирали (за шо ріспект), не дає ніяких бонус-поінтів в такому випадку.
"Трохи вибачився" - це моє повідомлення про те, шо я перечитав перший пост і частково визнав свою неправоту.

2 explorer:
Якщо проводити паралелі з маркуванням веломаршрутів, то інфа ж не видряпується на деревах! І не в кількох екземплярах відразу! От прийде на вежу хлоп, якому виявиться, що дзюрка в стелі - ідеальна для тестування динамічного діапазону фотика. І намалює ше лінк на фотофорум. І на експлорері мова спілкування - українська. От прийдуть рускагаварящі з інших форумів і також залишать лінк...
Короче я не уявляв скільки метрів кубічних букв спричинить моє домахування до трафаретів. Просто я думаю, шо вам також хочеться приходити на нерозмальовані об'єкти. І ше раз - я не проти ідеї, а проти методу. Зрештою, таким чином на форум може потрапити не лише та людина, яка шукає інформацію, а й та, яка нею може поділитися. Ну і використаний балон потім же просто поповнить купу в Грибовичах, шо не є енвайронментал френдлі  ;D

Словом, думаю, стільки зайвих проблєм - через обмеження спілкування на форумі - в рєалі, напевно, набагато швидше би порозумілися.
Щоб нарешті припинити флудерастію, буду заходити, як і раніше, гостем раз в пару місяців - шобе нікому не муляло очі  :) . І тут поставлю масну крапку. Ось вона: .

З ріспектом і успіхів!  :)

inkognito

Красненько дякую!
Resistance is futile

Golem

Думаю всі вже висловилися, тому тему закриваю. Шоб ні в кого не було бажання відфлуджувати далі. Наступні пости про трафарети(і тільки про трафарети) писатимемо в новій темі. А всіх протестуючих посилатимемо сюда.
Дігери всіх країн єднайтеся!

163 Гості, 0 Користувачів