НДІ на Науковій

Автор abbabb, 08.05.2016 17:30:12

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

abbabb

Добрий день. По вул. Науковій 7а є Науково-дослідний інститут побутової електронної апаратури, на її покинутій частині території є 2 вш,косий спуск(на фото вже не видно бо заросло,можна розгледіти одну вш прямо по центру експозиції),кладовище якоїсь апаратури і трохи автозвалища,короче веселуха по самі вуха, але інфи на форумі не знайшов про це,створив свою тему.Хтось щось може розповісти про це місце?Може навіть буде бажання дослідити,пишіть в приват.

MaxImkA

Цитата: abbabb від 08.05.2016 17:30:12
є Науково-дослідний інститут побутової електронної апаратури
Був Львівський науково-дослідний радіотехнічний інститут(в народі НІРТІ(НИИРТИ)). Вхід до бомбосховища через "запасний вихід", який розташований біля відреконструйованого корпусу(висотна будівля зі  сторони мі100). В саме бомбосховище можна було потрапити через металеві двері з колодкою, що знаходяться у підвалі. За часів роботи інституту приблизно щомісяця вмикали насоси, щоб викачувати воду з того бомбіка, бо її було по пояс. За незалежної України з інституту витягли все, що було хоча б трохи цінне.
Погуляти там є де... У фонтані, можливо, ще плавають риби, поломані погрузчики, напевно, теж на місці...
Але не вартує забувати, що підприємство було режимним, і, в свої кращі часи, непогано забеспечувало військову і космічну галузь (щоб не збрехати, побутову техніку теж намагалися випускати).
Хочу знов у дитинство!!!

linuxoid

Цитата: MaxImkA від 02.06.2016 13:55:04
Був Львівський науково-дослідний радіотехнічний інститут(в народі НІРТІ(НИИРТИ)). Вхід до бомбосховища через "запасний вихід", який розташований біля відреконструйованого корпусу(висотна будівля зі  сторони мі100). В саме бомбосховище можна було потрапити через металеві двері з колодкою, що знаходяться у підвалі. За часів роботи інституту приблизно щомісяця вмикали насоси, щоб викачувати воду з того бомбіка, бо її було по пояс. За незалежної України з інституту витягли все, що було хоча б трохи цінне.
Погуляти там є де... У фонтані, можливо, ще плавають риби, поломані погрузчики, напевно, теж на місці...
Але не вартує забувати, що підприємство було режимним, і, в свої кращі часи, непогано забеспечувало військову і космічну галузь (щоб не збрехати, побутову техніку теж намагалися випускати).

Наскільки я пам'ятаю, станом на 2011-й рік НІРТІ ще працювало, якщо так можна сказати. Завод, на котрому я працював, отримував від них друковані плати і деякі компоненти.

MaxImkA

Цитата: linuxoid від 02.06.2016 14:52:18
станом на 2011-й рік
Десь 2011-2012 перенеслися на ЛОРТА. І, у зв"язку з вічними проблемами з грошима, працювали 1 день у місяць. Зараз ситуація ніби трохи краща, але брехати не буду - вже не в курсі подій.
Мабудь, це був мій найкрутіший досвід роботи. Особливо запам"ятався тиждень після зимових свят, коли всі сиділи на калориферах і чекали, щоб температура в приміщеннях піднялася до +12, бо компи не хотіли стартувати  ;D Ну і кактус, який ріс понад 35 років(вимахав метрів до 4-х), а потім, одної прекрасної зими, замерз. Я почекав, поки заборгованість по зарплаті сяйнула одного року та й пішов шукати кращого життя  :'(
Хочу знов у дитинство!!!

abbabb

Пропоную влаштувати вилазку,коли хто зможе на вихідних?

102 Гості, 1 Користувач