Кіберспорт і футболки, флуд

Автор Dexter, 24.06.2016 14:28:12

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Dexter

Трошки оффтопу.

Цитата: ІНТРОВЕРТ 997 від 23.06.2016 16:27:53
Розмір М ,  Froot of the Loom , сіра , INTROVERT



Чому INTROVERT, а не ІНТРОВЕРТ 997  ??? 

Fozi

А, і таке питання, а чи можна зробити надпис "Fozi" не на рукаві, а на спині?
Edge of a Revolution!!!

Roy

Цитата: Fozi від 24.06.2016 15:19:32
А, і таке питання, а чи можна зробити надпис "Fozi" не на рукаві, а на спині?
Хм, треба подумати. Тоді вже думаю доцільно взагалі відмовитись від нарукавних написів. Хто там на них заглядає, тим паче що це не слім футболки.
Нікнейм перенести на спину і все.
Meine Ehre heißt Treue

Le-i-3o

Яб ліпше заплатив більше але щоб було на рукаві. Буде акуратніше і гарніше.
Він копав, і ти копай!!!

ІНТРОВЕРТ 997

Цитата: Dexter від 24.06.2016 14:28:12
Трошки оффтопу.

Цитата: ІНТРОВЕРТ 997 від 23.06.2016 16:27:53
Розмір М ,  Froot of the Loom , сіра , INTROVERT



Чому INTROVERT, а не ІНТРОВЕРТ 997  ???
Dexter словами одної моєї знайомої  пані , то моя закцянка . Скажімо я зареєструвався десь із другої спроби . А ще знаків менше .
Тут могла бути ваша реклама...

Fozi

Цитата: Le-i-3o від 24.06.2016 16:17:56
Яб ліпше заплатив більше але щоб було на рукаві. Буде акуратніше і гарніше.
Ну просто справді, на рукаві трохи не видно, а більшість таких футболок - мають надписи на спині. Нік ліпше видно і виглядає ефектіше, правда на нього шрифт більший тре, ось як на фото (EDWARD).

Edge of a Revolution!!!

Roy

Гаразд, я щось придумаю, накину ескіз згодом і там порівняємо. Решта поки робіть замовлення.
Meine Ehre heißt Treue

Le-i-3o

Цитата: Fozi від 24.06.2016 21:17:28
Цитата: Le-i-3o від 24.06.2016 16:17:56
Яб ліпше заплатив більше але щоб було на рукаві. Буде акуратніше і гарніше.
Ну просто справді, на рукаві трохи не видно, а більшість таких футболок - мають надписи на спині. Нік ліпше видно і виглядає ефектіше, правда на нього шрифт більший тре, ось як на фото (EDWARD).


Я б не міняв дизайну він фірмовий як не як. На спиніт буде шлак. Я футболки з ніком на спині не братиму.
Він копав, і ти копай!!!

Dexter

Le-i-3o +1
Футболка фірмова завжди була однакова для всіх.
Робити одному одну фірмову футболку, а другому іншу - це чомусь мені нагадує "Найстарішу професію"  ::)

Fozi

Фірмова? Будь хто може собі таку зробити, зробивши ескіз і віднісши його в друкарню. Я просто запропонував новий дизайн, який є досить крутим і популярним.
Шлак? Хм, чомусь не одна топова спортивна команда так не думає, точніше їх дизайнери. І я не бачу проблеми, в тому, щоб в одного надпис був на рукаві, а в інших на спині.
Edge of a Revolution!!!

Soulstorm

Імхо, на спині має бути лого спільноти, яке приверне увагу, а нік власника це вже атрибут, що відноситься до спільноти і най бцде на задньому плані, тобто на рукаві. Інакше можна подумати, що в мене, до прикладу, буде футболка з групою, чи від фірми "Soulstorm")
Чекаю на схоже замовлення десь восени і обов'язково собі візьму дві
До речі, не було ідеї підняти ціну на футболки, щоб добровільно-примусово скинутись на хостинг заодно?

Le-i-3o

Цитата: Fozi від 25.06.2016 16:25:42
Фірмова? Будь хто може собі таку зробити, зробивши ескіз і віднісши його в друкарню. Я просто запропонував новий дизайн, який є досить крутим і популярним.
Шлак? Хм, чомусь не одна топова спортивна команда так не думає, точніше їх дизайнери. І я не бачу проблеми, в тому, щоб в одного надпис був на рукаві, а в інших на спині.

Так саме "фірмова", не бачу змісту будь кому робити собі футболку. Так саме Шлак, це моя особиста думка яка має право на існування. Дочого тут спортивні команди? І їхні дизайнери? ТИ наразі скинув фото якогось геймера, то шо спортсмен??? Сказати шо Геймер то спортсмен, це десь таксамо як "ГЕЇ це природньо". Абсолютно нічого поганого не буде коли напис дуде на спині в одного, бо наразі бажаючий такий ти один а не так як ти написав:
Цитуватищоб в одного надпис був на рукаві, а в інших на спині.

Ну і більш аргументована думка:
Цитата: Soulstorm від 25.06.2016 17:39:17
Імхо, на спині має бути лого спільноти, яке приверне увагу, а нік власника це вже атрибут, що відноситься до спільноти і най бцде на задньому плані, тобто на рукаві. Інакше можна подумати, що в мене, до прикладу, буде футболка з групою, чи від фірми "Soulstorm")
Чекаю на схоже замовлення десь восени і обов'язково собі візьму дві
До речі, не було ідеї підняти ціну на футболки, щоб добровільно-примусово скинутись на хостинг заодно?
Він копав, і ти копай!!!

Fozi

Цитата: Le-i-3o від 25.06.2016 20:36:46

ТИ наразі скинув фото якогось геймера, то шо спортсмен??? Сказати шо Геймер то спортсмен, це десь таксамо як "ГЕЇ це природньо".

Так, в нашій країні це ще не визнали, але в багатьох визнали. Не спортсмен?  ;D Смішно, чесно. Якщо чогось не знаєш, ліпше не пиши. Геймерська форма була прикріплена як взірець, а такі самі футолки багато де використовують (авто-, мотоспорт і тд). До чого дизайнери? Так, як команди виступають перед публікою, дизайнери продумують дизайн футболок, тому їм краще знати, що для людей шлак, що ні. Де буде сприйматися лого спонсора ( в нашому випадку - назва організації), де ні. Звичайно, твоя думка має місце, тому будемо чекати ескізу від Roy'a
Я один висловив думку, щодо надпису на спині, ми ще не чули думки інших форумчан, тому не слід писати, що я один таке хочу.
2Soulstorm: нік власника - атрибут? Ні, для мене перш за все, це іменна футболка. І назви організації, спереду, хватає на всі 100% + спина, як зараз.
Edge of a Revolution!!!

Dexter

Цитата: Fozi від 25.06.2016 16:25:42
Фірмова? Будь хто може собі таку зробити, зробивши ескіз і віднісши його в друкарню. Я просто запропонував новий дизайн, який є досить крутим і популярним.


Тоді виникає питання, для чого ти замовляєш тут, якщо можна просто намалювати ескіз і віднести його в друкарню?  :-\

І напрошується три відповіді:

- Ви, товаришу, лінивець;
- Не будь хто може зробити ескіз;
- Не будь хто може дойти до друкарні (у зв'язку з чемпіонат світу з CS, DOTA2, SIMS3 ) :)


Fozi

Цитата: Dexter від 25.06.2016 22:01:14
Цитата: Fozi від 25.06.2016 16:25:42
Фірмова? Будь хто може собі таку зробити, зробивши ескіз і віднісши його в друкарню. Я просто запропонував новий дизайн, який є досить крутим і популярним.


Тоді виникає питання, для чого ти замовляєш тут, якщо можна просто намалювати ескіз і віднести його в друкарню?  :-\
Я десь писав, що не хочу замовляти? Ба навіть, зверху є моє замовлення. А замовляю тут, тому, що це легше і не бачу причин не замовляти.
Edge of a Revolution!!!

Le-i-3o

Я розвів срач який не стосуєтся теми, вибачте панство модератори. Але ... як можна Кібер "спорт" спортом важати?

Фозі я з Середи на роботі, моя компанія займаєтся друком, я тобі надрукую бесплатно іменну футболку, але заумови що ми під твоїм ніком напишемо: Дайош визнання Контер Страйку Варкрафту і прочого сколіозного компо-дрочества на рівні з Футболом, Хокейом, Атлетикою(важкою і легкою), Туризму, та іншого спорту.

Як кого образив вибачте, повідомлення заслуговує смітника.

Він копав, і ти копай!!!

Dexter

Цитата: Fozi від 25.06.2016 22:08:49
Ба навіть, зверху є моє замовлення.


І тілько єдне замовлення з бажанням змінити щось на ФІРМОВІЙ футболці (котру будь хто може зробити), після чого полився Шлак.

ІНТРОВЕРТ 997

А якщо хтось виріже свою трафаретку ,  візьме балончик аерозольної фарби і наклепає свої "Експлрер" футболки для себе й знайомих форумчан .
Бо футболки ( не зовсім ніякі ) можна і по 30 грн  придбати ( наприклад ) , а балончика фарби вистачить на кілька футболок і печаток "Експлорера". Як тоді відреагує форум ?
Тут могла бути ваша реклама...

Fozi

Цитата: Le-i-3o від 25.06.2016 22:09:47
Я розвів срач який не стосуєтся теми, вибачте панство модератори. Але ... як можна Кібер "спорт" спортом важати?

Фозі я з Середи на роботі, моя компанія займаєтся друком, я тобі надрукую бесплатно іменну футболку, але заумави що ми під твоїм ніком напишемо: Дайош визнання Контер Страйку Варкрафту і прочого сколіозного компо-дрочества на рівні Футболом, Хокейом, Атлетикою(важкою і легкою), Туризму, та іншого спорту.

Як кого образив вибачте, повідомлення заслуговує смітника.


Окей, залюбки прийму такий подарок, закинь в ПП куди підійти забрати його, заодно напрошусь на екскурсію ( жаль офсетчик і не переварюю флексо, тампо). Як? Серйозно? Це не я його вважаю, а країни і федерації спорту. По секрету скажу, багато футбольних команд, мають свої кібер склади в різних дисциплінах, тому це ще і прибутковий спорт ( ніде в футболі\хокеї і тд, не бачив, щоб пацанчик 17-18 років сам собі купив БМВ 16 року...) В Швеції є цілі кібер школи, так само як і в Росії. А самих талановитих гонщиків з Gran Turismo, до себе забирають реальні гоночні команди. 2 Dexter, шлак, який не я почав лити...
Трохи мимо теми, вибачайте панове адміни, але не відписати не міг.
2Інтроверт, браво  ;D
Edge of a Revolution!!!

Bottlehunter

Кіберспорт в багатьох розвинутих країнах світу є офіційним видом спорту. Це може подобатися, може не подобатися, але так вже воно є.

Знаючи Фозі, глупо думати, що він задрот і трекає чемпіонати з CS. Навпаки, чувак на досить серйозному рівні займається футболом.

Ану посони, хто вище бакланив кіберспорт: ви самі скільки на турніку підтягнетеся?)
Най жиє Гуцулія!

241 Гості, 0 Користувачів