До Польщі велосипедом

Автор YserL, 19.06.2016 11:05:20

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

YserL

отож, вчора усі зірки сходилися, і все йшло по плану.
Зустрілися, zelja, Блондинка в кедах, я, сіли у електричку, оплатили за проїзд цілих 14 грн  :)
Попробували покемарити.
В мостиськах2 приготувалися до виходу, і тільки вийшовши з елекрички дали газу і поїхали на кордон. Людей із електрички було небагато. Тільки 2 бусіка везли людей.
На кордоні ні черги машин ні на пішому черг не було.
Погода була ідеальна.
Проходячи український кордон, мені звернули увагу що я не маю діючої візи...
Виявляється в мене віза починається 24.06 і не травня як я писав в анкеті і виробив страхівку. От такий нежданчік. Забравши візу півтора місяці тому не подивився на дати  :) Такого epic fail зі мною давно не було. Розділивсшися на 2 групи, я так і залишився в україні.
В Шегинях побачив такий значок і поїхав на Поповичі.

Поперше, Поповичі до форта не мають відношення, подруге ніхіра там не 8 км а 12 км.

Скажу вам дорога просто ппц. не ппц а ПЗД! На сітібайку їхати трохи напряжно.
Виїхавши в Поповичах на газову станцію, виявив що форти в тій стороні звідки я приїхав, причому знаків до фортів не було.


Було лінки крутити педалі назад, і я поїхав на Мостиська.
По дорозі підкрипився шоколадкою:

По дорозі проїжав через Мишлятичі, все село в борщовику сосновського.

В Мостиськах 8 із 10 людей давали неправильни напрям на залізничну станцію, напевно через обилия машин на польських номерах.
Велотранспорт для собачки:

Також я бачив ладу на польських номерах  :o

У мостиськах-1 сів на електричку і поїхав додому то засинаючи то прокидаючись.
Основна проблема україни: дороги а точніше їх стан, відсутність нормальних вказівників, пофігізм усіх, і те що всі вміють пі$діти і пи$дити!
Вдома на спідометрі було 53 км. Було скаладно їхати бо релєв посійно то вгору то вниз.
Усім дякую за компанію, і вибачайте що Вас так підвів.

Блондинка в кедах

Друга частинка нас, тобто Zelja і Блондинка в кедах, вирушили до Польського кордону.
Спершу він зустрів нас малопривітно: багато фур, легкових машин, десь 50 осіб люду на пішому і непривітний прикордонник,  який сказав йти в кінець черги. Ми з ним трішки пожартували:  мол поки та вся колійка пройде то ми в Перемишль надвечір попадемо і тп. (знали, що в них тихий страйк) ;)
Кароче, нас пустили без черги. Ми в Польші і #?Йдемрватибедронку?
12 км трасою і ми в Перемишлі.  За їх часом десь 8.30. Перекусили під Galeria Sanowa. Там же побачили перший ?cianiec.



Тих сцянців, як виявилось, в Перемишлі багато. До деяких вхід тільки за попередньою домовленістю, яко на екскурсію, інші просто зачинені, як мітлосховище, один акуратно замурований



а інший, ой не можу так сміялись... Айфон казав, що сцянець на мості, новенькому, гарненькому. Айфон майже не збрехав. Сцянець був там, але під мостом



Відносно чистоти: ніякого сміття чи лайночекіну, але й цікавого всередині теж нічого.
Поїхали в місто гарною дорогою попри річку Сян. Приємна прохолода, красота, романтика



Покружляли містом, відвідали замок на Замковій горі, помилувались краєвидом і поїхали шукати бюджетну кафешку з мегасмачним журиком Bar Mleczny. Місцеві підказали куди їхати, але, нажаль, саме в цей день, вона не працювала – щось там зламалось.



Понямали в іншому місці, поїхали в Sanowa на закупи.
Як на мене – то в нічого там доброго нема. Склалось враження, що туди звозять залишки товару  >:( може це я тому, що залишилась без купальника і годинника :'(
Перша суперечка: хто власники цих червоненьких велосипедів? хлопчик і дівчинка, чи?!! Які варіанти ::)



Закупились нямками, Roy, сорі, про сезамки забули. Поїхали дивитись форти.
Спершу їхали, потім йшли, лізли, повзли вгору десь 3-4 км. Жара... Втішились, коли побачили водяну колонку



jaki? g?upi ch... powiedzia? nam, ?e tam jest woda, але то після 10 хв качання виявилось неправдою.

а в +9 і +11 заїзд дозволено? :o



Полізли далі. Ура... Дійшли. Краєвиди бомбезні



Хрест Завершення



Телевежа "Татарська гора"



Знайли форт. Втішились. Полізли в глибокий рів через густу траву, але те нещастя, що там побачили навіть не хотіла фоткати.
Розчарування зняли смачними пампушками і іншими нямками.
Хмари, що потім догнали нас зливою і градом за розміром з перепелине яйце



Пора додому. Відстань в до кордону подолали за 45 хв, кордон пройшли десь за 30 секунд,  черги не було + велосипед то є сила.
За нами гнались чорні хмари, піднялась буря з градом. Встигли заховатись в ангари, що поруч станції



20.15, ми трохи мокрі та щасливі їдемо домів




Некидайтетапком за фото з телефона

Обговорення




YserL

Вирішив і я вчора катнути, ще раз))) В неділю проїхався велосипедом до Городка (24км), а в понеділок зранку виїхав на залізничну станцію Городок (+10,5 км). По 6 ранку приїхала електричка, і вирушив на кордон. Проїжаючи Мостиська захотілося вже їсти. На станції Держкордон (хоча в квитку пише Шегині) дав газу, обігнавши 2 маршрутки заїхав на український кордон. Пройшовши паспортний контроль (далі питають із біометричним паспортом по батькові і місце проживання (одно- фамілець/імя/рік в розшуку:)), і офігів, народу на польському кордоні 2 загони. Протиснувся до черги EU, тримаючи старий червоний паспорт так щоб не було видно герба/дирок номера, прикордонник сказав чекати і пустив до дверей. В них якраз була перезмінка, і десь 40 хв навтіть EU прохід не рухався. Якась дамочка дуже просилася в польску лікарню на ренген, тикала якийсь ксерокс, но другий паспорт в неї виставився перештампований вздовж і в поперек, тому пішла в загальну чергу. А ще народ просився в туалет, і нечаяно розчинявся там. А коли відкривають ворота, стадо біжить навипередки. Одним словом куди Україні в Європу. Пройшов митницю, обшукують прискіпливо навіть поляків. Показав вміст рукзака і велосипедної сумки, на паспортному контроліі зісканували палець, попросили запрошення, і я перетнув кордон. По погоді починався моросити дощ. Обміняв 100 грн на 15 злотих, зворотній курс 17 зл. Хоча всюди можна розраховуватися картою PayPass. Взяв перекус у бєдронці (банан (3,98zl/kg), снікерс 1,39zl) і о 08:06 (далі час польський) попрямував на Перемишль. Половину дороги немає обочини і потрібно їхати по роздільній полосі. Заїхав в місто по вул. Львівській, зайшов у castorama, якщо повертати slo то ціни дешевше, але варто звернути увагу що межу підняли із 200 до 300 злотих. В апараті самообслугоування можна самому роздрукувати накладну. Заїхав в мак, і виявилося що нормальне меню із 10:30. Якраз о 10 годині відкрився медіамаркт, пройшовся ним - техніка в нас дешевше. Доречі через дорогу відкрився tesco. Перекусив у маці бігмаком за 5 zl, цікавий термінал самообслуговування - сам обираєш що хочеш, оплачуєш картою замовлення і чекаєш.

Якщо готівкою то треба ще підходити в касу і оплачувати. І поїхав в центр. Проїхався по базарчику, доречі в них працюють я так зрозумів легально однорукі бандити (гральні автомати). І поїхав до телевежі, ну й там підйом ппц.  Тут є гірка і підйомник, зимою гарно тут. 

На телевежі змонтовані різні системи зв'язку, нижче в горі є резервна електростанція і запаси пального.


Суди періодично їздить автобус. Знашов в телефоні як робити офігезні панорами.

Далі пішов до стелли і до залишків форту.

Далі зїхав в місто. V-brake достатньо нагріли обод. Поїхав до річки Сан, проїхався по велодоріжках від green velo.
Облаштована зупинка на перепочинок

умивальник

Баки для сортування сміття (пластик, скло, метал, папір).

Чогось нема баків для загального сміття.
Ще один дот

Ух товщина тросу


Заїхав у бедронку, перекусив паштетом з булкою, поновив запас води, перечекав доки закінчиться сильний дощ під мостом.

Трохи покружлявши поїхав в санова, попробував зловити якісний wifi для sip, не вдалося.

Нічого в ньому особливого чи дешевого немає. Купив додому нутелу за 9 zl, снікерс за 1,19 zl в kaufland і поїхав до кордону. По дорозі знову Mc: бігмак, туалет, інтернет. По Польщі немає машин із знаком У (в нас чогось думають початківці що знак дасть їм якісь поблажки, хоча він використовується тільки при навчанні їзди, якщо дуже кортить можна наклеїти знак 70) а їздить купа машин із L разом з інструктором, а в нас всі купують права і їздять як вміють, совок. Кордон назад якщо не треба taxfree (на taxfree з десяток людей і stra? celna на перекурі) пролітаєш за секунди. Назад було на пішому ще більше народу ніж туди, а авто був пустий.

До поїзда було ще з годину, вирішив поїхати на Мостиська II. Заправка конта памятає ціни на паливо до 9,99.


Елеватор.


Необслуговуємий пункт зв`язку.

Космодром Мостиська II така махіна і протсо простоює.


В електричці є веловагон, 3 ззаду і спереду, але під ним розміщений електрокомпресор, тому гул ну дуже сильний.

Найкраще їхати в 2 вагоні. Почакав елекричку і поїхав до Львова. На пероні стартанув і побачив що їду на ободі, заїхав на шиномонтаж, накачав по максимуму колесо і погнав до дому. Колесо пробив склом, тому на такі відстані необхідно мати насос, латки і інструмент щоб зняти колесо.

В поляків на все по папірчику, витрат мінімум, а мукулатури огого. 

В підсумку за поїздку нактано 73 км, за два дня 97 км. Вибачайте, фоткав на ровер  :)
усі фото

Bottlehunter

Дещо несподівана новина для мене: з 4 липня Польща тимчасово призупиняє малий прикордонний рух з Україною. Сподіваюся, на пішому переході в Шегинях тимчасово стане трохи більше порядку  :)

http://www.pravda.com.ua/news/2016/07/1/7113430/
Най жиє Гуцулія!

300 Гості, 0 Користувачів