Екскурсія аеродром Jagellon ці вихідні (9 або 10 липня)

Автор YserL, 04.07.2016 15:19:03

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

YserL

Запрошую на екскурсія на аеродром Jagellon (Черляни) на ці вихідні: 9 або 10 липня, час 16:00. День підберемо коли кому підходить.
В вихідни активний аерорух, тому буде що подивитися.
Доїзд своїми машинами, або маршруткою.
Зголошуємося коли кому підходить, вистарчає плюсика, якщо немає різниці по часу.

Bottlehunter

А що в екскурсію входить? Там же все розвалене.
Най жиє Гуцулія!

YserL

Подивитися на літачки, на злітну смугу, ангари, радар, диспечерська.
http://explorer.lviv.ua/forum/index.php/topic,500.msg48975.html#msg48975

STALKER

+1. Субота або неділя підходять. Скажу точно ближче до здибанки.

bodyabighit


Lesyk


Drusja

Цитата: YserL від 04.07.2016 15:19:03
Запрошую на екскурсія на аеродром Jagellon (Черляни) на ці вихідні: 9 або 10 липня, час 16:00. День підберемо коли кому підходить.
В вихідни активний аерорух, тому буде що подивитися.
Доїзд своїми машинами, або маршруткою.
Зголошуємося коли кому підходить, вистарчає плюсика, якщо немає різниці по часу.

А є якась домовленість з адміністрацією, бо останнього разу мене звідти неадекватними криками і матюками культурно попросили на вихід?
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

Dexter

Цитата: STALKER від 04.07.2016 17:13:24
+1. Субота або неділя підходять. Скажу точно ближче до здибанки.

Я ще думав, але тепер точно не поїду, не в силі я STALKERа терпіти цілий день  :P


А якщо серйозно, то поки 50\50   ;)

YserL

Цитата: Drusja від 04.07.2016 23:26:43
Цитата: YserL від 04.07.2016 15:19:03
Запрошую на екскурсія на аеродром Jagellon (Черляни) на ці вихідні: 9 або 10 липня, час 16:00. День підберемо коли кому підходить.
В вихідни активний аерорух, тому буде що подивитися.
Доїзд своїми машинами, або маршруткою.
Зголошуємося коли кому підходить, вистарчає плюсика, якщо немає різниці по часу.

А є якась домовленість з адміністрацією, бо останнього разу мене звідти неадекватними криками і матюками культурно попросили на вихід?
так є домовленість. буде pr менеджер.
додав голосування який краще день.

Drusja

>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<


Rufus

Be friendly to bats!

ІНТРОВЕРТ 997

Тут могла бути ваша реклама...

YserL

Отож, список хто зголосився:
YserL
bodyabighit
Lesyk
Drusja +1
Rufus
Блондинка в кедах  (50/50)
Dexter (50/50)
STALKER (50/50)
+1 ( 50/50)

Ті кому випадало на неділю:
ІНТРОВЕРТ 997

Добирання:
1. Маршрутка 195 (Львів-Черляни)  точне відправлення повідомлю пізніше, орієнтовно відправлення о 15-45.
2. Автомобілями.

Попередньо на суботу (або на неділю) - привязка до погоди, сьонгодні вильоти відмінили через боковий вітер, завтра буде приблизно видно по погоді, хоча вильоти розписані і на суботу і на неділю.

ІНТРОВЕРТ 997

Тьху може і в суботу виберуся  ( диплом заодно заберу ) , а от погоду в який казанок метеорологів не дивлюся то в суботу може бут дощ і хмари цілий день, хоча на неділю не сильно краще.
Тут могла бути ваша реклама...

STALKER

чесно-неділя би мені була ідеальна зміг би 100 % . Субота завантажена. Але як вирішить більшість.

YserL

Цитата: STALKER від 07.07.2016 20:49:00
чесно-неділя би мені була ідеальна зміг би 100 % . Субота завантажена. Але як вирішить більшість.
ту привязка до погоди )

STALKER


YserL

завтра боковий вітер і дощ, в неділю краща погода. тому неділя. розклад розміщу ввечері маршрутки.

Dexter


221 Гості, 0 Користувачів