Львіські місця

Автор Jane, 04.07.2016 21:15:20

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Jane

Які порадите незвичні, цікаві місця у Львові, де б можна було потусуватись, але так. щоб не перелазити ніякі паркани і не нариватись на охоронців?

Caesar

2 Jane
Гоу в Лощину тусуватись! Охорони нема, свіжо, жаби.
А якщо серйозно, який зміст ти вкладаєш в це своє "потусуватись"? Якщо випити пива то краще в Пивничці або 100 рентген
І рай, і пекло мають свої переваги. У раю чудовий клімат, а в пеклі – вишукане товариство.

Emmett

Цитата: Цезар від 04.07.2016 22:02:20
Гоу в Лощину тусуватись! Охорони нема, свіжо, жаби.
Якщо що, то я +1 тусуватися з жабами в Лощину  ;D
Туво є мій блог, зацініть!

Bottlehunter

Думаю, вам стануть в пригоді відомі львівські бояни: Хімсільмаш, Винзавод на Погулянці, недобудови на Тракті Глинянському та Городоцькій тощо.
Най жиє Гуцулія!

ІНТРОВЕРТ 997

Винзаводу кирдик ніби тепер повний .
Тут могла бути ваша реклама...

Emmett

Цитата: ІНТРОВЕРТ 997 від 04.07.2016 22:57:27
Винзаводу кирдик ніби тепер повний .

Одні руїни і пара бомжів залишилися, йти немає чого більше  :-[
Туво є мій блог, зацініть!

ІНТРОВЕРТ 997

А на Львівхімсільмаші позрізали всі дерева біля адмінки ( то були смачні сливи  ::) ) , і по території трохи бульдозер гайцює .
Для початківців підійде галерея графіті біля метро на Городоцькій , повний пакет охорони нуль , прохід вільний , краєвид не з найгірших в ясну погоду і там є справді гарні малюнки .
Тут могла бути ваша реклама...

Dexter

Цитата: Цезар від 04.07.2016 22:02:20
Гоу в Лощину тусуватись! Охорони нема, свіжо, жаби.


Можливо, спробуємо повторити зомбі паті?   ::)

Emmett

З таких простих можу порадити круглий будинок за Податковою, подивитися на сталактити і побігати під стелею або по факпарку на Сихові полазити. Навіть на трубу видертися можна, хоч останнім часом там тусується багато тамтешніх дітей. З цікавішого -- керамічний, тільки там сидить дядько на прохідній, ніби не злий.
Туво є мій блог, зацініть!

Emmett

А взагалі, гортай форум, що вподобаєш -- туди й вирушай собі  :)
Туво є мій блог, зацініть!

ІНТРОВЕРТ 997

Керамічний досить просто , на Вул. Сяйво 12 там є якийсь альпіністський клуб просиш охоронця прохідної показати напрям і він не зачепить .
Тут могла бути ваша реклама...

Emmett

Цитата: ІНТРОВЕРТ 997 від 05.07.2016 15:32:10
Керамічний досить просто , на Вул. Сяйво 12 там є якийсь альпіністський клуб просиш охоронця прохідної показати напрям і він не зачепить .
Коли я звідти повертався востаннє (година 10 вечора, неділя), та відмазка якось дивно звучала б, тому чесно сказав, що просто пофотографувати прийшов. Оглянув ті руїни, скрутно похитав головою, але ворота таки відкрив  :o
Туво є мій блог, зацініть!

Fozi

Городоцьку замуровали... Вхід вже десь місяць закритий, після останіх подій, напевно, вирішили, що це не добре місце. А так жаль, чудове місце було.
Edge of a Revolution!!!

ІНТРОВЕРТ 997

Чувак з боку двоповерхової прибудови є сходи піднімаєшся на другий поверх і  йдеш впритик до замурованої частини ,  бачиш вільний захід на дах .
Тут могла бути ваша реклама...

Fozi

Цитата: ІНТРОВЕРТ 997 від 05.07.2016 22:58:21
Чувак з боку двоповерхової прибудови є сходи піднімаєшся на другий поверх і  йдеш впритик до замурованої частини ,  бачиш вільний захід на дах .
Серйозно??? Блін, не бачив...
Edge of a Revolution!!!

Wolff

Цитата: Dexter від 04.07.2016 23:24:56
Цитата: Цезар від 04.07.2016 22:02:20
Гоу в Лощину тусуватись! Охорони нема, свіжо, жаби.


Можливо, спробуємо повторити зомбі паті?   ::)
А може фотосесію в стилі зомбі апокаліпсис. Візьму форму макети зброї а ви попробуйте мене зісти ;D

ІНТРОВЕРТ 997

І ножа в зуби  ;D щоб в оружжі з ніг до голови
Тут могла бути ваша реклама...

Wolff

Цитата: ІНТРОВЕРТ 997 від 06.07.2016 14:37:23
І ножа в зуби  ;D щоб в оружжі з ніг до голови
Можна і ножа.  Але треба 5 - 10 людей для масовки в коридорах + 1 у кого хороша фотокамера).

Wolff

Цитата: Wolff від 06.07.2016 20:48:23
Цитата: ІНТРОВЕРТ 997 від 06.07.2016 14:37:23
І ножа в зуби  ;D щоб в оружжі з ніг до голови
Можна і ножа.  Але треба 5 - 10 людей для масовки в коридорах + 1 у кого хороша фотокамера).

Jane

Цитата: Цезар від 04.07.2016 22:02:20
2 Jane
Гоу в Лощину тусуватись! Охорони нема, свіжо, жаби.
А якщо серйозно, який зміст ти вкладаєш в це своє "потусуватись"? Якщо випити пива то краще в Пивничці або 100 рентген

ой, та ні, зовсім не випити
просто новенька тут і не знаю, з чого почати

282 Гості, 0 Користувачів