Новий Модератор Форуму

Автор Golem, 21.09.2009 18:22:41

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Golem

Відсьогодні на форумі зявилася ще одна людина, що слідкуватиме за порядком. Це Інкогніто. Зі зростанням активності форуму значно збільшився обєм роботи по його модеруванню. Багато нових людей, які ше не привикли до нашого порядку і за ними потрібно совати - правити - видаляти :) Багато хто ліниться користуватися тегами і ліпить лінки напряму, неправильно вставляє картинки, і т.д.

Модерування річ відповідальна, тож попрошу з розумінням віднестися до нашої нелегкої роботи і, по можливості, не збільшувати її кількість. А також не ображатися на дії адміністрації(правильні чи неправильні).
Дігери всіх країн єднайтеся!

Romchick

Від шчирого серця поздоровляю Inkognito з його новим постом на службі закону і порядку!!!!!!!!!!

yar-79

Вітаю Олеже! Треба буде якось обмити...

wanderer

який буде обряд ініціації/інаугураціїї ?  :)

Romchick

А що означає "Супер модератор" і ті зелені зірочки біля аватарки Інкогніто?

zelja

Вітаю Олег !!!
Нафорумі таких людей ше не було ну себто модераторів :)
Якщо буде багато Роботи (флудерів) я можу стати 2-гим Модератором  :P
Але думаю я що Олег буде  справлятися із своїм "гражданским долгом"

Golem

Десь Олега не чутно... Аааа, точно. Він казав шо поїде в Київ.

Супермодератор - стандартна назва яку дає форум. Як і всі решта налаштування як ото зірочки, синій колір і все таке.
Дігери всіх країн єднайтеся!

explorer

Цитата: Golem від 21.09.2009 20:36:48
Десь Олега не чутно... Аааа, точно. Він казав шо поїде в Київ.

Супермодератор - стандартна назва яку дає форум. Як і всі решта налаштування як ото зірочки, синій колір і все таке.

Сподіваюсь що саме це - причина мовчання, а не я намудрив з правами профіля що в права модератора не входить право писати каменти :))

YserL

Приєднуюся до привітань)) А Олег про це знає? ;)

gor_qkop

А шо це за шматки мапи під авками???

Golem

Напевно шо ше нє.

До Гора:  ти анпевно маєш на увазі зірочки? ;)
Дігери всіх країн єднайтеся!

inkognito

   Я направду не знаю що сказати - почуття переповнюють мене! Дуже дякую за довіру друзі! Докладу усіх зусиль!
Resistance is futile

Akella

і від мене вітання))
давай,Олег,ми в тебе віримо))
Akell me nice!

inkognito

   До Києва так і не вдалось попасти today() через один прикрий інцидент... Маю надію Stinger та Dexter опишуть його у "Техніка Безпеки" згодом, щоб був прикладом для інших як чинити не треба! А про присвоєння статусу дізнався від Зелі, коли повертались домця після траблів із вищеназваними дописувачами форуму. Ще раз дякую усім!
Resistance is futile

gor_qkop

Цитата: Golem від 21.09.2009 22:07:11
Напевно шо ше нє.

До Гора:  ти анпевно маєш на увазі зірочки? ;)
Ні ні, в мене на пів екрану шматок якогось плану Львова, приблизно на ширину аватарки, може прінт скрін викласти?
таке видно не у всіх дописувачів...

explorer

Цитата: gor_qkop від 22.09.2009 00:16:46
Цитата: Golem від 21.09.2009 22:07:11
Напевно шо ше нє.

До Гора:  ти анпевно маєш на увазі зірочки? ;)
Ні ні, в мене на пів екрану шматок якогось плану Львова, приблизно на ширину аватарки, може прінт скрін викласти?
так, це б допомогло

wanderer

до звань інкогніто тре додати "невидимий" адмін
або колір поміняти йому, бо він тепер - суцільна синя плямка внизу сторінки  :)

p.s.
monitor - philips 170S

Golem

Дякую за зауваження. Змінив на більш світлий. Як появиться в мережі гляну, якшо треба буде - ше раз підправлю.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Dexter

Приєднуюсь до вітань=)))
І шераз дякую Інкогніто і Зелі за то шо нас виручили..
Цитата: inkognito від 22.09.2009 00:02:54
   До Києва так і не вдалось попасти today() через один прикрий інцидент... Маю надію Stinger та Dexter опишуть його у "Техніка Безпеки" згодом, щоб був прикладом для інших як чинити не треба! А про присвоєння статусу дізнався від Зелі, коли повертались домця після траблів із вищеназваними дописувачами форуму. Ще раз дякую усім!
Я все опишу але сьогодні або завтра вечером.ну а якшо Стінгер скорше зможу то хай він розпише той не дуж приємний випадок...

inkognito

ЦитуватиІ шераз дякую Інкогніто і Зелі за то шо нас виручили..

  Нема за що, головне шо ви усі живі-здорові. Дякую за вітання!
Resistance is futile

221 Гості, 0 Користувачів