Від Чорної Тиси до Чорного Черемоша вздовж Чорногірського хребта

Автор YserL, 16.07.2016 18:12:14

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

YserL


Олесь

Добрим словом і пістолетом ви можете домогтися набагато більшого, ніж одним тільки добрим словом. - Аль Капоне

Андрій74

Най го качка копне...

onyx

+, а що за намет такий?
ЦитуватиВище турбази розміщувалось КПП де збирали по 20грн
Пам'ятаю минулого року як там проходив мене так пропустили хоча в туристів що переді мною йшли по 20грн збирали, за свого прийняли))
Взагалі останні декілька років туристів в тих краях дууже багато, і з кожним роком більше.

Bottlehunter

Чудова подорож вийшла. Ти переважно сам в походи ходиш?
Най жиє Гуцулія!

Le-i-3o

Олесь, звіт крутяцький, так тримати. Плюси в карму.
Він копав, і ти копай!!!

Roy

Мдя, молодець одначе. Кожен звіт є кращий попереднього.  ;)
Meine Ehre heißt Treue

Олесь

Цитата: onyx від 18.07.2016 18:03:32
а що за намет такий?
Як купляв його коштував менше 1000грн., важить менше 1кг. та дуже висока водостійкість. Ніби двомісний, а одному взагалі ідеально.
http://rozetka.com.ua/tramp_trt_047_08/p213959/
Добрим словом і пістолетом ви можете домогтися набагато більшого, ніж одним тільки добрим словом. - Аль Капоне

Олесь

Цитата: Bottlehunter від 18.07.2016 18:31:10
Ти переважно сам в походи ходиш?
Як коли, не завжди вдається зібрати компанію. Тож в основному сам. Я не люблю довго сидіти на одному місці, а довгі переходи не дуже любить товариство.
Добрим словом і пістолетом ви можете домогтися набагато більшого, ніж одним тільки добрим словом. - Аль Капоне

Олесь

Дякую за добрі слова, зараз часу у мене зовсім не буде, то ж навряд чи швидко щось нове кину. :)
Добрим словом і пістолетом ви можете домогтися набагато більшого, ніж одним тільки добрим словом. - Аль Капоне

269 Гості, 0 Користувачів