Берлін

Автор Олесь, 25.09.2016 12:12:25

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Олесь

Берлін мені чомусь сподобався більше ніж Прага. Що до місцевого населення, берлінці привітні, в більшості вони вищі за мене (мій ріст 186 ), спортивні, повних там не бачив. В них культ здорового харчування та спорту. Будівлі їхні теж монументальні, прості без лишнього декору.
Багато вітроелектрогенераторів в полях.


Німці народ підприємливий навіть значок свого світлофору умудрились розкрутити як бренд місцевий. Товари з його значком продаються для туристів (футболки, горнятка, кепки...).


Можливо, це зроблено з врахуванням особливостей дальтоніків.




Бранденбурзькі ворота 1788-1791р.


Пережили бомбардування союзників.




Рейхстаг 1884–1918р.




Навіть люк у них як ювілейна медаль, з усіма пам'ятками міста.




Берлінський драматичний театр 1821р.


Кафедральний собор Берліна.


Французька церква Фрідріхштадту 1705р.


Теж вона.


Прибувши у Берлін я попав на вибори, місто частково було перекрите для транспорту, ось місцевий гаїшник.






А це римська поліція, цікаво порівняти екіпіровку. В Римі повно воєнізованих підрозділів поліції розкиданих по місті. А в Берліні, навіть під час виборів такого не бачив. Мабуть Берлін більш безпечне місто.


Собор Святого Хедвига


Бібліотека Берліну.


Пам'ятний знак поблизу бібліотеки, на місці де нацисти спалювали невигідні для їхнього режиму книги з цієї бібліотеки. Знак має вигляд кімнати з пустими книжковими стелажами.


Нойє Ваху


В ньому розміщений пам'ятник жертвам нацизму.




Пам'ятник убитим євреям Європи. Це величезна площа з бетонними прямокутниками, в центрі заглиблюється до 3 метрів. Величезне поле з більш ніж 2700 сірих плит. Плити різної висоти, в центрі вищі за мене, хоча верхня частина плит на одному рівні. Основа площі має форму заглибленої сфери. Тому по краях нижчі, а в центрі заглиблюються.


Під площею розміщений музей.


Берлінський Кафедральний собор 1894-1905 р.


Старий музей.


Ратуша і фонтан Нептуна.




Церква святої Марії, в ній найстаріший в Європі орган. Та берлінська телевежа.




Шкода що до органу не добрався.


Червона ратуша Берліну.




Стара ратуша - Берлінське державне Міністерство внутрішніх справ і спорту. Ці дві ратуші на одній площі.


Фігура на вершині ратуші.


Церква Святого Миколая.






Берлінський Кафедральний собор 1894-1905 р. на березі річки Шпрее.


Стара національна галерея.


Чекпоінт Чарлі, колись тут був прохід в Берлінській стіні.


Залишки Берлінської стіни.


Вертикальний сад на фасаді галереї.


Нічний Рейстаг.
Москаль і в Берліні москаль. Дав фотоапарат двом хлопцям, років на 5-7 старших і на англійській попросив сфотографувати мене. Відійшов на метрів 5 і чую чисту російську, " смотри какой фотик классный, давай сэб*** с ним... ". А я у відповідь чистою українською: " А вам не обламається ...".
Вони здивовано переглянулись, заржали, сфоткали і віддали.




Офіс Федерального Парламенту вночі перетворюється на кінотеатр під відкритим небом.






З усіх міст які вдалось відвідати Рим мені найбільше сподобався, але для проживання вибрав би Берлін.
Добрим словом і пістолетом ви можете домогтися набагато більшого, ніж одним тільки добрим словом. - Аль Капоне

Олесь

Добрим словом і пістолетом ви можете домогтися набагато більшого, ніж одним тільки добрим словом. - Аль Капоне

YserL

Цитата: Олесь від 25.09.2016 12:12:25
Чекпоінт Чарлі, колись тут був прохід в Берлінській стіні.

Є гарний фільм Міст Шпигунів (Bridge of Spies), там власне про чекпойнт згадується.

Олесь

Цитата: YserL від 06.10.2016 10:29:15
Є гарний фільм Міст Шпигунів (Bridge of Spies), там власне про чекпойнт згадується.
Класно, не знав, перегляну. Дякую.
Добрим словом і пістолетом ви можете домогтися набагато більшого, ніж одним тільки добрим словом. - Аль Капоне

247 Гості, 1 Користувач