Полтва + новий колектор на Стуса в неділю 16.10.

Автор Soulstorm, 11.10.2016 09:46:06

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Soulstorm

 Отже, як і обіцяв, збираю народ на вилазку в колектор Полтви з метою дійти до вулиці Стуса і оцінити стан колектора там ( надіюсь, нас не завалить).
Також, можна спробувати пройтись по новому колектору, якщо його на той момент не запустять.
Пропоную здійснити сіє дійство в неділю, 16 жовтня, погода обіцяє бути нормальною.

З собою мати світло, відповідний шмот, бахіли або л-1 та гарний настрій.
Час і місце здибанки пропоную узгодити в темі.

Bottlehunter

Може краще з суботи на неділю? Щоб не залипати потім на роботі сонному в понеділок. Така вилазка займе ніяк не менше чотирьох годин.

ПеЕс. Краще написати зразу, що людей без досвіду не беремо. Колектор на Стуса - одна з найнебезпечніших ділянок Полтви.
Най жиє Гуцулія!

Soulstorm

Я не проти, але прогноз погоди обіцяє, що дощ припиниться тільки з четверга на п'ятницю,тож я не знаю, чи підсохне достатньо. Але якщо це не проблема, то я тільки за буду перенести на суботу.

Roy

Meine Ehre heißt Treue

Bottlehunter

Цитата: Soulstorm від 11.10.2016 10:54:59
то я тільки за буду перенести на суботу.

Краще, щоб ти не забув)
Най жиє Гуцулія!

Soulstorm

Хехе, порядок слів у реченні важливо це не зовсім)
Якщо бажаючим підходить, яких поки тілько 2, то в суботу. Планую десь 8 розпочинати. Зустрітись, думаю буде норм біля оперного, але якщо хтось нає діючий залаз ближче до Стуса, то кажіть, не мовчіть

Також діє атракціон небаченої щедрості - кому треба, можу позичити бахіли.

Roy

А де ти плануєш інсталитись в центрі?  :)
Meine Ehre heißt Treue

Soulstorm

Та ж є на то люки)
Але то малось на увазі пройтись трошки до всім рідного залазу на Чорновола

Bottlehunter

Цитата: Soulstorm від 11.10.2016 17:40:41
Якщо бажаючим підходить, яких поки тілько 2, то в суботу. Планую десь 8 розпочинати. Зустрітись, думаю буде норм біля оперного

Чудово. Я ще веду зараз переговори з почесним дігером Пустомитівського району Ромчиком. Він поки впирається але мабуть теж піде)
Най жиє Гуцулія!

Drusja

А не зарано буде о 8-ій - в такий час народ масово починає плескатись у ваннах і рівень води може піднятись, хоа я не експерт у цьому  :-[
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

Bottlehunter

Та нє, рівень не мав би критично піднятися
Най жиє Гуцулія!

ІНТРОВЕРТ 997

Позич будь-ласка бахіли о щедрий Soulstorm , світло маю ( заливне і не тільки ) бахіли досі не купив ( може до суботи наживу/позичу десь )
Тут могла бути ваша реклама...

Soulstorm

Нема проблем, найдуться тобі бахіли)

Roy

Цитата: Soulstorm від 11.10.2016 18:25:27
Та ж є на то люки)
Але то малось на увазі пройтись трошки до всім рідного залазу на Чорновола

Краще десь поближче до Ш. Руставелі інсталистись, а то в хімзі поки дотопаєш з центру, то мокрий будеш.
Треба поберегти сили, перед нерозвіданим, та й зрештою, складним маршрутом.
Meine Ehre heißt Treue

Le-i-3o

Колеги я ніц не маю для такої вилазки але дуже би хотів приєднатись? Немаю включно з досвідом? Міг би я вам скласти компанію? Якби найшов все що треба, але блін досвіду не найду((((((
Він копав, і ти копай!!!

Блондинка в кедах


Bottlehunter

Цитата: Le-i-3o від 12.10.2016 09:49:40
Колеги я ніц не маю для такої вилазки але дуже би хотів приєднатись? Немаю включно з досвідом? Міг би я вам скласти компанію? Якби найшов все що треба, але блін досвіду не найду((((((

Я б не сказав, що в тебе нема досвіду)
Най жиє Гуцулія!

Le-i-3o

Цитата: Bottlehunter від 12.10.2016 11:05:39
Цитата: Le-i-3o від 12.10.2016 09:49:40
Колеги я ніц не маю для такої вилазки але дуже би хотів приєднатись? Немаю включно з досвідом? Міг би я вам скласти компанію? Якби найшов все що треба, але блін досвіду не найду((((((

Я б не сказав, що в тебе нема досвіду)
Ну як "Старші" по підземних річкових походах дають добро і знайду екіпіровку яб приєднався.
Він копав, і ти копай!!!

Soulstorm

А прогноз погоди мені підказує, що в тебе буде більше часу, щоб знайти екіп, бо там вроді дощ намічається. Але ще не все втрачено, подивимось ближче до суботи як воно буде.

Roy

Прогноз каже, що з суботи на неділю добряче дощитиме. За таких умов треба перенести вилазку.
Meine Ehre heißt Treue

297 Гості, 1 Користувач