СЕКРЕТНИЙ ЗАВОД НИИРТИ.

Автор Стрелок, 15.10.2016 22:48:21

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Стрелок

Добрий день/вечір шановні ЕКСПЛОРЕРИ ! Зацікавився секретним заводом, а точніше інститутом НИИРТИ. Хотів почитати щось в гуглі. Але немає про нього НІЧОГЕНЬКО, хоча знаю що його  давненько прикрили.
Чи знає хто не будь про нього або був там на вилазці, поділіться будь ласка. Знаю тільки його адресу вул. НАУКОВА 7. Але без інфи про нього шось стьомно туда лізти. ;D
Si vis pacem, para bellum

Svyatodiy

Друзі там буди недавно. Все запломбоване і охорона присутня
Крутіть колесико!

Дядька Яр

Да фігня, я там кожен тиждень буваю, дуже цікава локація. Рекомендую. Зараз цей НДІ не працює.

Soulstorm

А що там Дядько Яр може робити з такою періодичністю, якщо завод там ще прекрасно працює, що підвтерджують слова святодія, і колишнього мого одногрупника, який там на охороні працював пів року тому?

Дядька Яр

Заводу вже дуже давно немає, одні орендатори.
Вибач, але охорону я не помітив.

Svyatodiy

Значить тобі дуже везе, якщо ти її не помічав
Крутіть колесико!

Soulstorm

Ну тоді те ж питання, що там робити так часто, якщо заводу давно вже немає?)

Дядька Яр

Відповідь на це запитання досить очевидна)

ІНТРОВЕРТ 997

Було б там , що робити давно звіт був би звідти .
Тут могла бути ваша реклама...

Svyatodiy

Цитата: ІНТРОВЕРТ 997 від 16.10.2016 21:02:47
Було б там , що робити давно звіт був би звідти .
а як же куб? Тільки там правда ніхто толком і не був..
Крутіть колесико!

Дядька Яр


Bottlehunter

Тепер ві Львові є своя сталкерська Кімната. Цікаво, хто перший її побачить?
Най жиє Гуцулія!

Fozi

Був там і фото є. Навіть є хороші фото, але хтось впрето їх скидати не хоче... А звіт без фото, то не то  :)
Ото потолок "куба"
Edge of a Revolution!!!

Soulstorm

Ця фотка часом не зі сховища по сусідству?)

Svyatodiy

Цитата: Soulstorm від 19.10.2016 17:22:11
Ця фотка часом не зі сховища по сусідству?)
навряд. Обшивка шумоізоляційна
Крутіть колесико!

mitncik

Цитата: Fozi від 19.10.2016 14:54:53
Був там і фото є. Навіть є хороші фото, але хтось впрето їх скидати не хоче... А звіт без фото, то не то  :)
Ото потолок "куба"

Якщо я не помиляюся, то писали на форумі, що "потолок" куба мав бути на висоті 8 метрів, то ви так стрибаєте високо чи що?

Fozi

Цитата: Soulstorm від 19.10.2016 17:22:11
Ця фотка часом не зі сховища по сусідству?)
я перепутав?) Там ще щось цікаве є?
Цитата: Xaolas від 19.10.2016 19:44:20
Цитата: Fozi від 19.10.2016 14:54:53
Був там і фото є. Навіть є хороші фото, але хтось впрето їх скидати не хоче... А звіт без фото, то не то  :)
Ото потолок "куба"

Якщо я не помиляюся, то писали на форумі, що "потолок" куба мав бути на висоті 8 метрів, то ви так стрибаєте високо чи що?
Стрибаю я високо, але ні, там 8 метрів нема. Швидше за все, я перепутав локації, судячи з допису соулсторма.
Edge of a Revolution!!!

mitncik

Цитата: Fozi від 19.10.2016 19:47:04
Стрибаю я високо, але ні, там 8 метрів нема. Швидше за все, я перепутав локації, судячи з допису соулсторма.

Ну от тут
хлоп якийсь не так давно писав за це, сходи перевір, цікаво. Мав би час сам би подивитися був би не проти, але зараз купу справ маю.

Fozi

Цитата: Xaolas від 19.10.2016 20:09:45
Цитата: Fozi від 19.10.2016 19:47:04
Стрибаю я високо, але ні, там 8 метрів нема. Швидше за все, я перепутав локації, судячи з допису соулсторма.

Ну от тут
хлоп якийсь не так давно писав за це, сходи перевір, цікаво. Мав би час сам би подивитися був би не проти, але зараз купу справ маю.
Ого... Ні, та кімнатка, з якої дане фото, набагато менша за ту, яка показана в дописі Cherpak'a. Якщо мені не зраджує память, то та була десь +- 10х6х3. Моє фото зроблене саме з того "НИИРТИ", про яке писав Стрелок, але якщо чесно, більше бажання туди лізти я не маю  :)
Ось пара фото, знаю вони гівняні погані...


Edge of a Revolution!!!

Soulstorm

А чо не маєш бажання, тебе там часом не обіжали?)

260 Гості, 0 Користувачів