Водонапірна вежа на вул. Газовій

Автор Кшися, 22.09.2009 22:02:10

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Кшися

В неділю ми з Декстером і Кольою заплануваля відвідати парочку місцин...
до нас мав приєднатися Чугайстер, але по невідомим причинам нажаль не зміг.
так ось...
в 9 ранку ми зустрілися біля пам'ятника Шевченку і відправились в пошуки за світлом (ліхтариками)
дойшли аж до вулиці Гзової, де помітили невеличкі зруйновані споруди...
(про них розповість Декстер в іншому звіті після ще одної вилазки і детального розгляду місцевості)
ну викарапкавшись туди, ми помітили водонапірну вежу, двері якої були забиті. це нам не завадило=))
пробравшись в середину, вилізли на сам вершечок... треба було іти акуратно, оскільки дошки на поверхах були досить прогнивші і ми боялись провалитись=(
але знайдену споруду ми оглянули і були досить задоволені :D
ось декілька фото:  :)

Dexter

Сама вежа подавала воду по потребі на 2 вулиці на газову і 700-річчя(це я вияснив по табличках,одну з яких я спер) ;D

Dexter

Вежа складаєся з 3 рівнів:
1)Апаратура
2)Пустий(труби)
3)Резервуар для води

Dexter

По всьому Львову таких веж є беззліч.і на мою думку спеціально оглядати кожну є безглузто..адже вони по будові є ідентичними..тож найцікавіше шо можна тама дізнатися це вулиці яким подавалася вода=))

Golem

Дякую за звіт. Сам ніколи не був в водонапірній вежі :) Мо якось при нагоді сфоткаєте ще її ззовні і додасьте для повноти звіту. Ну і якшо маєте - фотку з вежі на Львів. Бачу вікна там були.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Dexter

Оууу фотка вежі повина десь бути...
А от з видом на Львів ми не зробили.просто конструкція вежі досить стара.та щей в більшості місцях підлога деревяна (тобто прогнивша) і ми старалися як поменше ходити..

inkognito

  Обов'язково при нагоді тра сходити та завоткати як ззовні, а особливо зсередини стару водонапірну вежу (діюча) на Дурці. Коли там проходили, нажаль сторожа небуло на місці. Думаю, якшо його таки знайти - можна буде домовитись без особливих проблем. Молодці, дяк за звіт!
Resistance is futile

Dexter

Ми сьогодні будем на дурці..і якшо сторож буде на місці ми візьмем в нього невеличке "інтервю" і попробуєм домовитися про "екскурс" ;D

Звичайно якщо хтось дуже хоче туда сходити то ми можем не рухати Вежу..просто ми по дещо інше туда топаєм=)

Кшися


Dexter

  Сьогодні були на дурці бачили тамтешню вежу(ну я не очікував що вона буде така)мені дуж сподобалось.Але сторожа не було на місці(то в нього обід то вечеря ;D)
   Такшо десь на тижні знов хочу туда заскочити=)))

Akella

Декс,якщо ти про вежу яка знаходиться по ліву сторону якщо їхати з головного входу з Кульпарківської-так я чув  шо то труба котельні(принаймі так мені казали коли я  лежав в дурці )
хоча сам офігіваю,начорта на котельню таку вишку відбудували.
Akell me nice!

Chuhaystur

Шкодую (дужже) , що не пішов з вами (мене терміново і невідкладно заскочила ситуація з 20-ю річницею виходу УГКЦ з підпілля (важна справа була, не дитяча!)))))
Бачиш: в них тут зовсім інший світ..кажуть, в них тут правда на обід.

inkognito

 а то є справа поважна скажу я вам!
Resistance is futile

Golem

Ya-ya, якшо матимеш шо цікаве написати з таких атракцій  - пиши у Краєзнавство або у Всяке-Різне.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Dexter

    Акела то водонапірна веже.ми там недавнор було.але сторож не впустив(він чи то з переляканим,чи то з нервовим лицем культурно послав мене подальше)а і ще одне той корпус про який ти розказував в середині вже майже повністю відреставрований тобто нічого цікавого там немає=(


 

inkognito

   попадемо туди, от побачите! добре шо сторож був! там за усе можна домовитись, причому за помірну та цілком справедливу плату.
Resistance is futile

Dexter

 Ну то єст гуд.ми також зробили декілька фото в тому корпусі лікарні.якщо є бажання переглянути покажи будь ласка куди викласти=)Тому що на форумі ще здається немає теми .ну й на мою думку той корпус не вартий того щоб її для нього створювати.

inkognito

   зроби си акаунт на Пікасі, туди і викладай свої фото.
Resistance is futile

Dexter


Indigo

Часто біля тої водонапірної вежі буваю. Якось у березні я зовидів шо у ній шось ремонтують, - було два робітники. Знач вежа ше виконує різні функції.

Хоч і у неї дірявий дах (кірзь вікно бачимо небо)...

...та сьогодні на ньому ще тримаються антени.


На одному дрон-відео знятому у вересні 2015 р видно шо тоді було значно менше на ній антен.

231 Гості, 0 Користувачів