Автор Тема: Будапешт  (Прочитано 900 разів)

1 гість дивиться цю тему.

Олесь

• Свої
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 288
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
Будапешт
« : 25.12.2016 18:27:22 »
Сучасний Будапешт складається з трьох міст: Буда, Пешт, Обуда, які були об'єднані 17 листопада 1873р.
На правому березі Дунаю розкинувся мальовничий район Буда. Саме в Буді розміщені такі пам'ятки як: Рибацький Бастіон, Цитадель та гора Геллерт помережена тунелями, Будайська фортеця з Королівським палацом, монастир ордену Отців Паулінів ...
В Пешті ж будівля парламенту, базиліка св. Іштвана, замок Вайдахуняд ( в якому я не побував за браком часу ), музей Терору ...

Прибув вночі, зробив кілька фото набережної Дунаю. Саме вночі Будапешт найбільш мальовничий, оскільки вдень в цю пору року він доволі сірий і туманний.

Ланцюговий міст відкритий в  1849р. став першим постійним мостом через Дунай.

Так він виглядав в післявоєнні роки 1946 р.

Будівля парламенту. По периметру його прикрашають 242 скульптури угорських королів та відомих державних діячів. На нього було затрачено 40кг. золота, 40 мільйонів цеглин (це вам не Рейхстаг у Берліні, німці скромні і економні, навіть в плані нічного освітлення).

Будайська фортеця та королівський палац за її мурами.

Calvinist Church (протестантська церква) розміщена на березі Дунаю.

Рибацький Бастіон

Прикиньте, пам'ятник самогубцю.

Наступного дня зранку.

Рибацький Бастіон. Колись тут торгували рибою, ніби.

Внутрішнє подвір'я.

Статуя св. Іштвана

Церква св. Матяша 14ст, пізня готика. В 1541р. турки захопили Буду, храм вони перебілили з середини і перетворили в мечеть, якою вона була 145 років.

Вежа церкви Марії Магдалини.

Усі ці пагорби на березі Дунаю помережані десятками кілометрів тунелів. Це і Рибацький Бастіон і Будайська фортеця, Цитадель... Від до християнських підземель до військового госпіталю та ядерного бункера "LOSK 0101/1". Зараз там музей, але нічого цікавого, манекени ...

Королівський палац.

Статуя Матвія Корвіна ( угорсько-хорватський король 15ст.).

Такий мальовничий пейзаж, це не сліди бомбардувань - це розкопки, які я думаю ще роками будуть тривати.

Біля входу в музей 3-4 метрові скульптури.

г.Геллерта та монумент єпископу Геллерту. Встановлений на місці де язичники стратили єпископа. Його скинули з гори в дерев'яній діжці в яку позабивали цвяхи. Місце по якому котилась діжка зараз являє собою струмок з водоспадом. Також на г.Геллерта розміщена цитадель.

Цитадель 1854р. побудована Габсбургами. Під нею також є трьохрівневий бункер. Сама цитадель обліплена з усіх боків магазинчиками, так що і сфотографувати чисту стіну неможливо. А в бункері - музей воскових фігур, теж нічого цікавого, принаймні для мене.

Монастир ордену Отців Паулінів. Під горою також підземелля монастиря.

Входи в підземелля г.Геллерт.

Багато безхатченків які ночують де прийдеться.

Це рахується їхнім стабільним місцем проживання де вони залишають всі свої речі.

<a href="http://www.youtube.com/watch?v=6a8qf369Oig" target="_blank">http://www.youtube.com/watch?v=6a8qf369Oig</a>
Розшарити F VK G+
Добрим словом і пістолетом ви можете домогтися набагато більшого, ніж одним тільки добрим словом. - Аль Капоне