Нові віяння

Автор YserL, 25.01.2017 11:55:49

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

YserL

Я тут так щось подумав, і пропоную:
1. Викинути авторизацію через мейли і т.д., залишити тільки через OATH через G+, Facebook, або дуже сильно заховати.
2. Переробити базу обєктів, додати інтеграцію із постом, позначки "Я тут був" і "Я хочу тут побувати".
3. Швидке створення вилазки по події (інетграція із G календарем) із нотифікацією по мейлу тих хто має позначку "Я хочу тут побувати" із пропозицією відвідати.
4. Ресерч нового CMS оскільки дана система не підтримується із 2010 року.

YserL

Розсилка що 2 тижні гарного дайджеста на підписників, можна використаити MailChimp (безкоштовно 2000 підписників, 12000 листів щомісяця)

inkognito

5. викинути нафіг VK, як і OAUTH по нему.
Resistance is futile

Roy

Палець верх!)
Meine Ehre heißt Treue

YserL

Цитата: inkognito від 25.01.2017 12:04:50
5. викинути нафіг VK, як і OAUTH по нему.
Я його і не перелічував)

inkognito

ЦитуватиЯ його і не перелічував)

Це була моя пропозиція. Щоб помилок більше в майбутньому не було)
Resistance is futile

Soulstorm

От на рахунок фкантактіка можу поспорити. Основний контингент потенційних експлорерів тусить саме там. Часто там натрапляв на юних послідовників.

YserL

Цитата: Soulstorm від 25.01.2017 14:13:12
От на рахунок фкантактіка можу поспорити. Основний контингент потенційних експлорерів тусить саме там. Часто там натрапляв на юних послідовників.
Політично питання: ні і все! Так само як бляд* купа народу і офіційних установ далі мають пошту на мейл.сру і хуяндексі.

А не так як сук* роблять: в людини заборона вїзду в Україну, в неї помирає мати, а тут їй сбу пише в інстаграм: якщо хочете ми вам знімемо заборону, приїдьте попрощайтеся. Сук* всі забули ссср?
Скільки людей знищено під виглядом виселено без права поштової переписки.

inkognito

Цитата: Soulstorm від 25.01.2017 14:13:12
От на рахунок фкантактіка можу поспорити. Основний контингент потенційних експлорерів тусить саме там. Часто там натрапляв на юних послідовників.

Не потрібні нам такі послідовники які хороші вони не були б. І юш
Resistance is futile

Roy

Цитата: inkognito від 25.01.2017 14:53:28
Цитата: Soulstorm від 25.01.2017 14:13:12
От на рахунок фкантактіка можу поспорити. Основний контингент потенційних експлорерів тусить саме там. Часто там натрапляв на юних послідовників.

Не потрібні нам такі послідовники які хороші вони не були б. І юш

Кращі всеодно тут будуть :)
Meine Ehre heißt Treue

linuxoid

Цитата: YserL від 25.01.2017 11:55:49
4. Ресерч нового CMS оскільки дана система не підтримується із 2010 року.

Проект живий, останній коміт 16 годин тому:
https://github.com/SimpleMachines/SMF2.1

Electri4king

як на мене дане двигло хороше. якщо й так то які є альтернативи по функціональності?
Кажуть, що найприємніша втома, коли ноги болять після тренувань в залі. Але ні, все-таки найприємніша втома, коли вони болять після прогулянок новими містами.

265 Гості, 0 Користувачів