І знову Полярон=)

Автор Dexter, 23.09.2009 22:55:37

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Dexter

   Плануємо невеличку вилазку на колишній засекречений завод Полярон(точніше на його руїни).булоб добре якби це сталося десь на наступному тижні(нетерплячка мучить адже ми вже раз пробували туди сходити але нас чемно попросили покинути територію)..кому цікаво приєднуйтесь.за час домовимся в подальшому=)

Golem

Можу відкрити браму з нашої, загальнодостіпної території, на внутрішню, за парканом. Але там вас чекає Рекс(німецька вівчарка) і охоронці. Мене ніколи не чіпали, але Любка вівчарка кусала, а охоронці декого питалися перепутску. Треба з собоу мати ковбасу і вести себе тихо.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Dexter

А хіба та частина що знаходиться з вашої сторони неє робочою????

Akella

з вівчаркою я си розберусьт,мене ВСІ собаки люблять а от з охоронцями троха напряг
Akell me nice!

Golem

Нє, там де ми є - то не полярон. І довгий час Полярон відгороджуваусі від нас парканом. ну але то політична історія завязана на бабках і салі. Зараз є ключі від фіртки і посвідчення.
Дігери всіх країн єднайтеся!

zelja

Файно ше би було попасти в той бомбік біля будки з охоронцями:)

deadmeat

Я б залюбки полазив!
Возьмете мене з собов?
Смерть досить близько щоб можна було не боятися життя...

Dexter

Цитата: zelja від 24.09.2009 14:17:25
Файно ше би було попасти в той бомбік біля будки з охоронцями:)
то всьо залежить від охорони і від того чи відкритий він.бо шось я сумніваюся шо ми заржавілу герму голими руками відсунем...
   
Цитата: deadmeat від 24.09.2009 14:24:50
Я б залюбки полазив!
Возьмете мене з собов?
Звичайно візьмем ти головне слідкуй за темою і скоро буш знати де і коли буде вилазка=)

deadmeat

Як ви дивитесь наприклад на вівторок-середу?
В мене ці дні якраз вільні
Смерть досить близько щоб можна було не боятися життя...

Dexter

  В мене посуті всі дні вільні окрім суботи.ну тобто як вільні якшо мені сказати точно в який день я на нього просто більше нічого не буду планувати=)
  Але день і час залежить не тільки від нас двох а і від решти кулєг=))Такшо як вони скажуть так і буде=)

deadmeat

 Ну це я само собою розумію, тому і питаюсь
Смерть досить близько щоб можна було не боятися життя...

Dexter

Пропоную в цю пятницю на 17.00? :P

deadmeat

Я не проти, але точно ще не знаю, буду знати в п'ятницю заранку чи відпустять раніше з роботи, тоді і остаточно скажу!
Смерть досить близько щоб можна було не боятися життя...

Dexter

Блін я не можу.завтра маю розвозити подарки вчителям=((

Несчастить мені з поляроном=(

deadmeat

І я не зможу, тоді переносим? Чи хтось піде?
Смерть досить близько щоб можна було не боятися життя...

Dexter

Я вибачаюся я просто забув шо в мому коледжі сьогодні справляють день вчителя.а я як староста групи мав бігати і їх всіх вітати=(((


Треба перенести...хотілосяб туди попасти.але нам тре дядька Інкогніта.а то ми туда без нього не попадем.тому хай він скаже коли зможе=)

inkognito

  Не тре вам дядька Інкогніта, а впевненість у собі та вхід із вул. Венгерської поміж корпусами. Хоча звісно не факт, що пустять - тоді нам повезло. Вільний завтра із 13-00. пишіть
Resistance is futile

Dexter

Мене сьогодні тож нема.забирають=(

289 Гості, 0 Користувачів