Бункер зв'язку між Давидовом і Гончарами (обговорення)

Автор Roy, 25.01.2013 12:13:23

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

STALKER

За антенне поле абориген щось згадував? Може якісь частоти чи діапазон хвиль?

inkognito

ЦитуватиБункери в Давидові, на Пасічній і в Винничках були з'єднанні кабелем
Давидів був недобудований, Пасічна - на 100% невідомо.

ЦитуватиКабель давно викопали. Тянули кабель трактором. Проходив він в районні торфовища.
99% тянули силові кабелі, їх першими вводять в експлуатацію. Там кількісно більше кольорових металів, ніж кабелях зв'язку

ЦитуватиОб'єкт #3 - це насосна станція, яка подавала воду в бункер. Насос звісно давно вкрали.
Дійсно, чого б його не вкрасти. Все може бути
Resistance is futile

STALKER

Як це Давидів був недобудований? Він був діючий.

inkognito

Цитата: STALKER від 03.01.2018 10:59:41
Як це Давидів був недобудований? Він був діючий.

Шо дійсно? Пни десь, щоб я про це почитав
Resistance is futile

STALKER

З чого ти взяв, що він був недобудований? Був бункер, де стояла радіопередавальна апаратура з якої імовірно по фідерах сигнал надходив на передавальні антени антенного поля, яке йшло вздовж франківської траси. Антен нема, зате бачив кілька кріплень під анттенні розтяжки. По інших даних це могла бути радіоглушилка під короткохвильовий діапазон. І до вузла звязку "Мускат" цей обєкт ніц не має. Я це вже згадував.
І до речі десь згадувався якийсь радіоцентр біля Перемишлян в нас на форумі. Хтось щось знає про таке?

inkognito

    Дякую, тепер мені ясно, що це лише твоє припущення.
Resistance is futile

STALKER

Ні ну просто бункер виглядає так ніби там дійсно вся начинка була. І антенне поле памятають багато львівян, які не раз тудою іздили. Місцеві згадували про 'якийсь підземний бункер'. В сусідніх селах наприклад Дмитровичах теж були в курсі що там бункер був діючий і антени. Правильніше сказати припущення на основі побаченого, почутого і я трохи орієнтуюся в радіотехніці.

whoops

2-а насосна станція у нас тут:


конструкція така сама









whoops

і багато , багато траншей де колись ймовірно були закопані кабелі






















inkognito

Цитата: STALKER від 04.01.2018 13:31:41
Ні ну просто бункер виглядає так ніби там дійсно вся начинка була. І антенне поле памятають багато львівян, які не раз тудою іздили. Місцеві згадували про 'якийсь підземний бункер'. В сусідніх селах наприклад Дмитровичах теж були в курсі що там бункер був діючий і антени. Правильніше сказати припущення на основі побаченого, почутого і я трохи орієнтуюся в радіотехніці.

ЦитуватиНі ну просто бункер виглядає так ніби там дійсно вся начинка була
А мені виглядає, що не була. Що далі? Зауважу, що в трансформаторній будці в 50 метрах від "бункеру" навіть не видно слідів перебування трансформаторів, зокрема навіть слідів масла на бетоні

ЦитуватиІ антенне поле памятають багато львівян, які не раз тудою іздили.
І я його пам'ятаю. Хто сказав, що вони мають хоч якийсь стосунок до "бункера" урядового/спецзв'язку?

ЦитуватиВ сусідніх селах наприклад Дмитровичах теж були в курсі що там бункер був діючий і антени.
А от у Винниках були в курсі, що ці ємності для води під охолодження/технічної/питної - то були пускові установки ракет. Загалом селяни і таксисти знають більше усіх, тому вони власне селяни і таксисти

ЦитуватиПравильніше сказати припущення на основі побаченого, почутого і я трохи орієнтуюся в радіотехніці.
І у фідерах, котрих там не було і не могло бути. Хочеш фідерів - почитай троха про БАРС, є тут на форумі троха


P.S. Згадав. Самою безцінною була розмова із охороною, що нас гнала на річницю форуму відти - вони власне в приваті стверджували, що об'єкт був не закінчений. Але армія /держава мають якийсь інтерес до нього, тому вони пильнують і його власне
Resistance is futile

STALKER

На крайняк глушилка...сигнал тоді йшов деінде.з іншої локації. Хоча.на рахунок трансформаторної погоджуся там слідів масла нема. Хіба бункер був готовий на майже 100%...запускався в тестовому режимі. Тре поговорити з радіоаматорами.

227 Гості, 0 Користувачів