Музей ПрикВО в парку Культури і тунель на Франка 50

Автор SANECKA, 24.01.2010 22:04:06

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

SANECKA

Зустрілись ми всі біля 12:00 навпроти Франка.Був inkognito,Roy,stinger,Romchick,YserL,ostik,Pasja і я SANECKA.Спочатку вирішили полізти в недобудований будинок який знаходиться неподалік Монумента Слави.По дорозі купили собачого їдла на той випадок якщо будуть злі собаки на території.Майже біля обєкту Roy зустрівся з дівчиною з сайту DOZOR.Вона приїхала з знайомим на машині і вони запропонували,що хочуть також з нами сходити на цей обєкт.Коли пробрались на територію нагодували одну собачку яка зовсім не виглядала загрозливо.Все пофоткавши вирішили прямувати до тунелю.Проте виникла одна проблема з нашими колегами з сайту DOZOR.Вони не могли вийти з обєкту бо десь взялась друга собака яка на них гавкала.Ми почали відволікати собаку гримаючи з другої сторони обєкту по брамі.З горем пополам їм все таки пощастило вийти з обєкту.Говорять був там ще якийсь охоронець але сам я його не бачив.
Дослідивши один обєкт я вирішив приємно всіх здивувати і дістав гарячого глінтвейну щоб трохи зігрітися.
По дорозі надибали ще один цікавий обєкт навіть не знаю як би правильно його назвати.Проте Roy пообіцяв що колись треба буде його дослідити.
Пробрались ми в той тунель, нічого цікавого там не знайшли.Також не зрозуміли для чого він був збудований.Але зважаючи на те що це була моя перша вилазка я зостався дуже задоволений.
Також закидую свої фотки.

SANECKA

І ще пару фоток включаючи обєкт який треба дослідити.

YserL

Як повідав місцевий житель, тунель - це повітряний прошарок, завдяки якому будинок захижений від вологи. В стіні в сторону насипу видно квадратні отвори - це дренаж для води. Арочні конструкції призначені для укріплення прошарку. Все таки австріяки робили на століття будинки.

Fenriz

Дуже цікаво. от такі прошарки зручно можна було використовувати і як секретні ходи між кімнатами. і як евакуацію в разі чого.

Golem

Гуд, МОлодці шо так продуктивно злазили. Ще б побільше фото з Музею ПрикВО і що це за загадковий обєкт що його згаджував Санечка?
Дігери всіх країн єднайтеся!

inkognito

 Ще тут вліплю купу фото від себе, проте нажаль не дуже внутрішній інтер'єр фотографував - ніц особливо цікавого там немає. А ось пейзажі із стриху навіть дуже незлі вийшли.
Resistance is futile

inkognito

Resistance is futile

Roy

В неіснуючому музеї ПрикВО ми так і не могли зустрітись зі сторожем та власне, з другим страшним псом, який в кінцевому результаті декого заблокував всередині будівлі)). Перший (малий) пес з рук Inkognito отримав порцію котячої консерви, тому забув за свій обовязок охороняти. Площа будинку доволі значна, безліч коридорів та розгалужень, присутня також ліфтова шахта. Для будівлі, дощ , вітер та мороз ще не зробили великої руйнівної справи поки що. Мабуть тому і охороняється, ще від однієї руйнівної сили, а саме, від рук людських.

Тунель на Франка 50 цікавий та унікальний по своєму тим, що рідкісний саме у Львові. Адже у нашому місті безліч будинків, де наприклад рівень поверхні грунту може бути на рівні 1, а той 2 поверху, як є в даному випадку. Не було б його - сирість, намокання, плісінь у помешканні гарантовані.
Швидше за все будинок побудований за часів Австро-Угорщини, маркується як пів-люкс, побудований на совість, для заможних людей.

Пару фото від мене:
Meine Ehre heißt Treue

Stinger

ну і для повної картини кілька фото від мене)))

Stinger


atlas1975

Світлини з тунелю справді цікаві, - молодці!

Romchick

Не хочу повторюватись з фотографіями, бо вже виклали все, що тільки можна було (і не можна). Я б сказав так® {довга пауза}, вилазка вдалася на славу, мороз додав їй якогось особливого казкового присмаку. Великий + SANECKA за гарячий глінтвейн, який був дуже доречним, бо приємно зігрів і підняв настрій. Правда мій фотоапарат трохи застудився на тому морозі. А система тунелю в якості гідроізоляції, дійно цікава споруда, яка заслуговує на увагу.

Прийшовши додому, знайшов в кишені пакет з котячим кормом (той, шо в Юзера в лівій руці). Зараз ношу його в сумці і при нагоді використаю в благодійних цілях - покормлю якусь бездомну тваринку.

P.S. На тій фотці Роя, де я колупаю пальцем біля виска, насправді поправляю шапку (в вуха було холодно).

bodyabighit

Були тут з Electri4king та ІНТРОВЕРТ 997 в вересні 2016 р. Територія цієї недобудови вже обгороджена новим залізним парканом. Проте ми все ж знайшли дзюрку для інсталу. Після того як ми потрапили в будівлю, відразу ж почали шукати вихід на дах. На поверхах і так нічого особливо цікавого не було, та й ми поки не знали чи була там якась охорона. Коли вже піднялись на верх, почули раптом як почала грати якась музика. Спершу подумали, що від будки сторожа, але виявилось, що з вулиці. З будки через комин йшов димок, а отже якась охорона тут таки була. Коли спускались, почули голоси біля будівлі, нарахували 3 охоронців, один із з них щось збирав під самою будівлею, як раз біля тих сходів, якими ми спускалися. Тож ми довго не думаючи швидко зникли з об'єкту. Сторож нас напевно бачив але йому не хотілось за нами бігати. Трохи нових фоток.




























P.S. Як їхав недавно в маршрутці по вул. Стрийській, дзюрки в огрожі вже не бачив.

Maksym Tkachenko


Відкритка 1975 року. Музей збудовано в 1974 році за проектом архітекторів Олександра Гуковича і Алли Сімбірцевої.

227 Гості, 0 Користувачів