Вилазка по Львову (+18)

Автор Adenus, 30.07.2017 23:51:42

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Vitauct

Думаю для супер-пупер наворочаних сталкерів більша частина тих заброх відомі. Загалом відомих баянистих місць я не записував, бо там ми вже всі були по 300 раз. Цікавлять більш незвіданні місця.

STALKER

Оприлюдни список пліз

Vitauct

Це в основному об'єкти промвузлів: Північний, Сигнівка та району Новий світ.

Vitauct

Товариші, щоб не розводити їжу для троллів я пропоную зустрітися і за бокалом пива спокійно обговорити всі нюанси, списки, заброшки і т.п.  + можлива вилазка. Тому, вибачте, якщо комусь не вгодив!

Svyatodiy

Цілком згоден, тож пропоную при нагоді зустрітись з Vitauct та Adenus і познайомитись
Крутіть колесико!

mitncik

Цитата: Svyatodiy від 07.08.2017 20:06:10
Цілком згоден, тож пропоную при нагоді зустрітись з Vitauct та Adenus і познайомитись
Ну так була вже ідея ж провести загальну вилазку. Тре зачекати поки Рой темку створить

Bottlehunter

Підтримую, було б файно познайомитися, на вилазці чи за пивом.
Дуже прошу з повагою ставитися один до одного)
Най жиє Гуцулія!

Roy

Цитата: Vitauct від 07.08.2017 18:58:41
Товариші, щоб не розводити їжу для троллів я пропоную зустрітися і за бокалом пива спокійно обговорити всі нюанси, списки, заброшки і т.п.  + можлива вилазка. Тому, вибачте, якщо комусь не вгодив!
+
Цілком слушно.
Meine Ehre heißt Treue

Bottlehunter

Може в найближчу неділю перед фільмом (https://explorer.lviv.ua/forum/index.php/topic,7643.0.html) зустрінемся, познайомимося?
Що скажете?
Най жиє Гуцулія!

STALKER


mitncik

Цитата: Bottlehunter від 08.08.2017 11:03:42Може в найближчу неділю перед фільмом (https://explorer.lviv.ua/forum/index.php/topic,7643.0.html) зустрінемся, познайомимося?

Там єдина неділя буде перед фільмом :) Неділя в яку буде сам фільм

Bottlehunter

"Перед фільмом" => маю на увазі "За годину до початку фільму давайте зустрінемося в Хінкальні, що в торговому центрі Кінг Крос на другому поверсі біля катка. Я буду в футболці Експлорера і з журналом "Огоньок" Буду радий познайомитися з новачками, особливо з Vitauct, Adenus та Anuksi".
Най жиє Гуцулія!

Le-i-3o

Я нажаль на той час вже буду на вінничині, хочете в Могилів поділський, Стіну, Ямпіль або інші цікаві місцини Вінничини неподалік Томашпілського-Чернівецького районів, давайте домовлятись)
Він копав, і ти копай!!!

Adenus

Пропоную організувати зустріч вже в вересні, призначити точне місце і час. Пропоную зібратись компанією, познайомитись, а далі вже зоорієнтуємось.  ;)
Боль временна.триумф вечен!

STALKER

Хлопаки список обєктів пліз в ПП. Дякую.

mitncik

Цитата: STALKER від 22.08.2017 00:21:56
Хлопаки список обєктів пліз в ПП. Дякую.

Сталкер, заспокойся. Що ти як не знаю хто? Відверто кажучи, який би там не був список тобі ніхто його не зобов'язаний показувати. Якби ти б до мене так домахався, я б тебе взагалі на йух послав би

STALKER

Та я не домахався) Коли я домахуюся я не кажу пліз, я не є культурний). А зараз мене хоч до рани прикладай). Я б наприклад список дав. Не бачу в цьому ніц поганого і кримінального. А карму залиш собі - це дитячий садочок ;D

Bottlehunter

Цитата: Adenus від 21.08.2017 23:37:05
Пропоную організувати зустріч вже в вересні, призначити точне місце і час. Пропоную зібратись компанією, познайомитись, а далі вже зоорієнтуємось.  ;)

Я за. Створи, будь ласка, тему в планах, як прийде час.
Най жиє Гуцулія!

Adenus


Цитата: Bottlehunter від 22.08.2017 10:10:34
Цитата: Adenus від 21.08.2017 23:37:05
Пропоную організувати зустріч вже в вересні, призначити точне місце і час. Пропоную зібратись компанією, познайомитись, а далі вже зоорієнтуємось.  ;)

Я за. Створи, будь ласка, тему в планах, як прийде час.


Боль временна.триумф вечен!

ІНТРОВЕРТ 997

З такими темпами всі пункти списку вже стануть степами ;D.
Тут могла бути ваша реклама...

242 Гості, 0 Користувачів