Автор Тема: Хребет Зелем'янка  (Прочитано 415 разів)

1 гість дивиться цю тему.

Svyatodiy

• Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 71
  • Стать: Чоловіча
  • Не пяй в колоду!
    • Перегляд профілю
Хребет Зелем'янка
« : 01.09.2017 22:24:02 »
Передостанній день літа вирішили провести в горах разом з Бобром та Олею.
Ціллю нашої вилазки стало взяти вершини Лопата, Кудрявець та Зелемінь, а початковою і кінцевою точкою було місто Сколе.

До першої гори веде маркована стежка, яка починається із Павлівого потоку. Йти нею легко, думаю, кожному під силу.

По дорозі натрапили на джерело

І на чорних білок, яких я побачив вперше.

Із вершини Лопати видніються невисокі хребти довколишніх гір.

А краєвид Кудрявця вражає трохи більше: у долині видніється містечко Сколе, а далі - гора Парашка.

Після другої вершини почалась закинута і заросла ожиною стежка. Місцями вона навіть губилася серед зелені. Без GPS-у добратися до третьої гори було би складно. Та й визначили вершину Зелеміні завдяки навігатору: вона ніяк не позначена та оточена деревами. Майже вся стежка виглядає приблизно так:

А ще по дорозі трапляються гарні павучки.

Нажаль, на вершині Зелеміні росте досить густий ліс, тож сфотографувати краєвид не вийшло. Проте, недалеко від вершини ми натрапили на камені з надписами. Послання датовані XII-XIII століттям.

Перепочивши у затінку, ми почали спускатись. Потрібно було всигнути до вечора, бо о сьомій прибував електропоїзд до Львова. На початку стежки взагалі не було. Нам пощастило на неї потрапити через 200-300м спуску по заростях папороті. Не часто тут люди бувають :) Ще через кілометр ми вийшли на дорогу для вантажівок лісозаготівлі. Нею спускались аж до Сколе.

Любителям пригод і дикої природи рекомендую такий маршрут. Але можна повернутись у Сколе із Кудрявця тією ж дорогою, якою прийшли.

В очікуванні електрички вирішили прогулятись біля річки Опір. Від нудьги Бобер навчився ходити по воді  ;D

А ось так у Сколе місцеві жителі перевозять колоди:

А ось, нарешті, до нас мчить епл-2т.

Розшарити F VK G+

Олесь

• Користувач
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 245
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
Re: Хребет Зелем'янка
« Відповідь #1 : 01.09.2017 22:56:25 »
Класно сходили. Цікаво, ці брили, 1790 - невже в ці роки хтось додумався автограф залишити на маршруті ? Чи це місце загибелі когось ...
Треба було і мені туди піти, а я тричі на Парашку ходив. )
Розшарити F VK G+
Добрим словом і пістолетом ви можете домогтися набагато більшого, ніж одним тільки добрим словом. - Аль Капоне