Кульчиці, городище

Автор Олесь, 10.12.2017 17:28:46

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Олесь

Знайшов відносно цікаве місце, звісно не для всіх цікаве, проте ніяк туди не виберусь. Можливо хтось бував, щось знає більше.
А місце - це городище поблизу с.Кульчиці. Наскільки я зрозумів, від нього залишились вали, розміщені колом діаметром 800м.
2017-12-10-172311" border="0

2017-12-10-171811" border="0

Контури валів видно навіть на фоні зелені.
2017-12-10-171754" border="0



Знав про нього, назва Городище від нього і походить. А от фільварок нижче варто б відвідати. Не бував там.
2017-12-17-234842" border="0
Добрим словом і пістолетом ви можете домогтися набагато більшого, ніж одним тільки добрим словом. - Аль Капоне

STALKER

Пиши тему в плани може хто підпишеться.

Fry

Там вже все давним-давно перекопано, ніц цікавого.
Ще за Союзу декілька разів проводили масштабні пошуки. Є книга, де все це описується, але назву забув.
Якщо щось і шукати, то треба мінімум на 1-1.5м заглиблюватись.

Є ще таке місце поряд:

там також порядно перекопано, але якщо поряд полазити видно, що там відбувались бої, багато гільз і всього подібного.
Правда я там всього пів годинки встиг покопати, так як моя лопата відійшла у інший світ.

Roy

Копано-перекопано...

Мій колега умудрився викопати комплекс скіфських срібних предметів, на копаному-перекопану дитинці, в глуші, в лісі (де не скажу :) ) Поруч були ями, ямища і шурфи...

Але то таке, кожен що має по долі знайти, той знайде.
Meine Ehre heißt Treue

Олесь

Знав про нього, назва Городище від нього і походить. А от фільварок нижче варто б відвідати. Не бував там.
Добрим словом і пістолетом ви можете домогтися набагато більшого, ніж одним тільки добрим словом. - Аль Капоне

274 Гості, 0 Користувачів