Чому я люблю фотографувати опори ліній електропередач? (ЛЕП)

Автор Electri4king, 31.12.2017 04:10:06

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

RomanMiller

Не буду кожне фото на форум ставити, опублікував на Гугл фото, зацініть околиці Франківська, я впевнений, вам сподобається і це далеко не все, періодично буду додавати. Щодо kmz файлу, ось він


прикріплений файл Energetika.kmz, більше неактуальний, оскільки карта ЛЕП появилася офіційно на "публічній кадастровій карті".

Ростислав

Цікаво чи часто в межах Львова 110 кВ або вище проведено в землі. Я випадково побачив як закопували в землю кабелі там де дроти в повітрі заважають будівництву житлової багатоповерхівки.  Також цікаво чи є мінімально допутима відстань від житлового приміщення до кабелів у такому випадку, бо як я розумію їх там проводять по-при будинок або під ним.

Андрій74

Є нормативні документи ПУЕ( правила улаштування електроустановок),там прописані всі вимоги.Якщо цікаво,можеш прочитати. ПУЕ є в вільному доступі в неті. :)
Най го качка копне...

Electri4king

Цитата: Ростислав від 09.05.2018 12:01:29
Цікаво чи часто в межах Львова 110 кВ або вище проведено в землі.
В межах Львова є лише одне таке місце – поблизу Скнилева (тиц)

Цитата: Андрій74 від 09.05.2018 14:08:10
Є нормативні документи ПУЕ( правила улаштування електроустановок),там прописані всі вимоги.
Документи-то є, а в даному контексті людина хоче знати чи в дійсності дотримано тих вимог.
Кажуть, що найприємніша втома, коли ноги болять після тренувань в залі. Але ні, все-таки найприємніша втома, коли вони болять після прогулянок новими містами.

Ростислав

Дякую за відповіді. Значить тепер вже буде два таких місця в межах Львова, то про яке я писав - між двома опорами що на території парку "Залізна вода".
На цьомі місці будують будинок
Шкода що не мав чим сфоткати як тепер виглядають ці опори.

Андрій74

Ростислав ти нічого не спутав? Може це не 110 кВ?
Най го качка копне...

Ростислав

Ну точно не 35 кВ. Це дволанцюгова лінія (на наступній опорі шо на вул. Тернопільській розділяється), яка виходить з ВРП ТЕЦ 1.

Electri4king

Ходив сьогодні дивитись туди до хлопців і як виявилось все так і є, як писав Ростислав. Дійсно, один проліт між двома анкерами ховають в землю, на глибину 1,5 м у бетонному коробі. Спонсорує це все діло буратіно, чиє будівництво чотириповерхового будинку заплановане поряд. Як виявилось, подібне захоронення лінії роблять ще й поблизу АС-2. В кінці всіх монтажних робіт дротики, що простягались над головою обріжуть і звільниться повітряний простір.

Кажуть, що найприємніша втома, коли ноги болять після тренувань в залі. Але ні, все-таки найприємніша втома, коли вони болять після прогулянок новими містами.

Ростислав


Андрій74

Скоріше всього під землю пішов провід з шитого поліетилену типу СПЄ
Най го качка копне...

maxiWELL

Це якась нова "мода". Раніше робили перехід в підземні кабелі у вигляді трансформаторної підстанції з будівлею.
Срака байрака!

RottenDeath

Це не ЛЕП, але виглядає гарно... на роботі нафоткав











...fidelis ad mortem...

Vasi4

В січні пощастило спостерігати явище загального коронування лінії 330 кВ. Особливо сильний ефект був коли почався сніг, тоді свічення від коронування було видно навіть вживу без фотокамери.

RomanMiller


Golem




Щойно зараз зняли дроти і демонтовують опору на Луганській 20. Доволі цікаве видовище.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

Класна тема і гарно розписана. Думаю цілком заслуговує на Звіти. До речі, ти літом в Карпати хоітв по ЛЕП? Ходив?
Дігери всіх країн єднайтеся!

RomanMiller

Цитата: Golem від 05.08.2018 16:44:26
Класна тема і гарно розписана. Думаю цілком заслуговує на Звіти. До речі, ти літом в Карпати хоітв по ЛЕП? Ходив?
Досить цікава та захоплююча тема, в Карпатах краса у ЛЕП неповторна, особливо Воловець та Стрий-Мукачево, у мене є архів фоток ЛЕП з колишнього Панораміо, усі фото не мої, я їх збирав для особистої колекції, якщо адміністрація не проти, можу опублікувати архів

Golem

Дігери всіх країн єднайтеся!

RomanMiller

ЛЕП архів, який було врятовано мною))) Є близько 50 фоток з інших областей України, деякі поганої якості, та в основному на вас чекають Карпати+ЛЕП=Чудесне об'єднання 8)

RomanMiller

А ще я забув додати трасу Долина-Хуст P21, повз неї проходить ЛЕП 400 Кв, дивіться фото в папці "400" та "Шутяк", розпізнати легко, хоча для вас, львів'ян, не дуже актуально, може захочете туди поїхати?

240 Гості, 0 Користувачів