Автор Тема: Чому я люблю фотографувати опори ліній електропередач? (ЛЕП)  (Прочитано 4745 разів)

1 гість дивиться цю тему.

Golem

• Адміністратор
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 456
  • Стать: Чоловіча
  • AlkoGolem
    • Перегляд профілю
    • Пікаса
А ще я забув додати трасу Долина-Хуст P21, повз неї проходить ЛЕП 400 Кв, дивіться фото в папці "400" та "Шутяк", розпізнати легко, хоча для вас, львів'ян, не дуже актуально, може захочете туди поїхати?

Був там, бачив. Доволі цікаво пеерскакує з берегу на берег річки. Але мені чомусь більше подобається ЛЕП в районі перевалу Бескид.
Розшарити F VK G+
курча

Golem

• Адміністратор
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 456
  • AlkoGolem
    • Перегляд профілю
    • Пікаса
Цікава опора коло Нижніх Воріт. Таке враження шо вона в горизонтальній площині на дротах тримається. За нею далі і перед нею стоять стандартні опори на 4 ногах. А ця так собі, в одній точці до землі і все.

Розшарити F VK G+
курча

Electri4king

• Користувач
  • Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 126
    • Перегляд профілю
Таке враження шо вона в горизонтальній площині на дротах тримається. За нею далі і перед нею стоять стандартні опори на 4 ногах. А ця так собі, в одній точці до землі і все.

Не зовсім типова опора на відтяжках, але тут немає нічого надприродного) Можливо просто в наших широтах не так юзається як в гірських.
Розшарити F VK G+
Кажуть, що найприємніша втома, коли ноги болять після тренувань в залі. Але ні, все-таки найприємніша втома, коли вони болять після прогулянок новими містами.