Чому я люблю фотографувати опори ліній електропередач? (ЛЕП)

Автор Electri4king, 31.12.2017 04:10:06

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Golem

Цитата: RomanMiller від 10.08.2018 15:58:14
А ще я забув додати трасу Долина-Хуст P21, повз неї проходить ЛЕП 400 Кв, дивіться фото в папці "400" та "Шутяк", розпізнати легко, хоча для вас, львів'ян, не дуже актуально, може захочете туди поїхати?

Був там, бачив. Доволі цікаво пеерскакує з берегу на берег річки. Але мені чомусь більше подобається ЛЕП в районі перевалу Бескид.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

Цікава опора коло Нижніх Воріт. Таке враження шо вона в горизонтальній площині на дротах тримається. За нею далі і перед нею стоять стандартні опори на 4 ногах. А ця так собі, в одній точці до землі і все.


Дігери всіх країн єднайтеся!

Electri4king

Цитата: Golem від 15.08.2018 06:02:01
Таке враження шо вона в горизонтальній площині на дротах тримається. За нею далі і перед нею стоять стандартні опори на 4 ногах. А ця так собі, в одній точці до землі і все.

Не зовсім типова опора на відтяжках, але тут немає нічого надприродного) Можливо просто в наших широтах не так юзається як в гірських.
Кажуть, що найприємніша втома, коли ноги болять після тренувань в залі. Але ні, все-таки найприємніша втома, коли вони болять після прогулянок новими містами.

Electri4king

Кабельний колектор 6-ти і 10-ти кільвольтних кабелів ПС 110/10/6 кВ «Львів-11»



Кажуть, що найприємніша втома, коли ноги болять після тренувань в залі. Але ні, все-таки найприємніша втома, коли вони болять після прогулянок новими містами.

Golem

Зачот за фото! Це тільки в мене склалося враження що кабелі лежать так ніби після обшуку в квартирі? Замість того шоб йти акуратно собі попри стінку по прокладених для них опорах.

До речі, як відчуття були всередині? То ж якшо б пробила ізоляція були б грінки!
Дігери всіх країн єднайтеся!

Electri4king

Бардак з кабелями такий по причині того, що перш ніж добратися до дефектного кабеля потрібно зняти ті що перешкоджають доступу до нього, а ставити їх назад не завжди є можливість. Пізніше це все поправиться. На тій підстанції регулярно "стріляють" кабеля, тому до грінок тут всі ставляться як до буденного)
Кажуть, що найприємніша втома, коли ноги болять після тренувань в залі. Але ні, все-таки найприємніша втома, коли вони болять після прогулянок новими містами.

Андрій74

В деякій мірі це роблять навмисно,хоча на цих кабельних трасах троха переборщили. Запас робиться для того,щоб  в разі вистрілу кінцевої муфти підтянути кобель і зробити наступну муфту
Най го качка копне...

Golem

Маю два питання до знавців:

1) коли лінія ще не підключена до напруги то що ми прийматимемо на ці десятки кілометрів висячих дротів?

Питання росте з принципу дії звязку з підводними човнами А саме звязок відбувається на наднизьких частотах 70-90 Гц які непогано проходять через землю. Але вимагає кілометрових антен. Тобто теоретично можна підключити звукову карту до такої лінії і спробувати оцифрувати сигнал. А потім розділити його на частоти і подивитися чи є якась періодичність.

Як альтернатива можна натягнути тонкий дріт на покинуті ЛЕП. Наприклад така є коло Хоросно, півтора кілометра стовпів, навіть ізолятори лишилися. І використати це як антену. Промислові споруди в радіусі відсутні як клас.

Ну і якшо просто випрямити, скільки пасивної енергії можна получити з кілометра висячого дроту?

2) Чи в еру мобільного звязку і інтернету ще використовується в нас ВЧ-Звязок? Якщо так то цікаво було б знати деталі і чому його не замінили ще на оптичне волокно.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Андрій74

Вч-звязок досих пір використовують на лінії ЛЕП,хоча ця система вже застаріла.В низу принципова схема передерта з нету.


symbol for lead nitrate
Най го качка копне...

Андрій74

Колись в Бурштині я ремонтував конденсатори звязку і ВЧ загороджувач
Най го качка копне...

Golem

Говорив сьогодні з одною розумною людиною що звязана з ЛЕП. Він дивився нашу тему і застеріг про війну яка зараз триває. Ми викладаємо опори і пишемо де і в якому вони стані. Відповідно ворог бере цю готову інформацію і тихенько робить диверсію ніби опора сама впала. Чи дріт обірвався і все таке. Так шо ніби і не прикохаєшся. А збитки будуть значні. Ще й по ОРТ покажуть яка в нас розруха в країні.
Дігери всіх країн єднайтеся!

explorer

Цитата: Golem від 18.09.2018 14:46:27
Говорив сьогодні з одною розумною людиною що звязана з ЛЕП. Він дивився нашу тему і застеріг про війну яка зараз триває. Ми викладаємо опори і пишемо де і в якому вони стані. Відповідно ворог бере цю готову інформацію і тихенько робить диверсію ніби опора сама впала. Чи дріт обірвався і все таке. Так шо ніби і не прикохаєшся. А збитки будуть значні. Ще й по ОРТ покажуть яка в нас розруха в країні.
І без форуму не важко відкрити вікімапію або опенстрітмап або генштабівські кілометрівки етц, і бачити всі лепи, і де стоять опори...

STALKER

Цитата: explorer від 18.09.2018 19:32:07
Цитата: Golem від 18.09.2018 14:46:27
Говорив сьогодні з одною розумною людиною що звязана з ЛЕП. Він дивився нашу тему і застеріг про війну яка зараз триває. Ми викладаємо опори і пишемо де і в якому вони стані. Відповідно ворог бере цю готову інформацію і тихенько робить диверсію ніби опора сама впала. Чи дріт обірвався і все таке. Так шо ніби і не прикохаєшся. А збитки будуть значні. Ще й по ОРТ покажуть яка в нас розруха в країні.
І без форуму не важко відкрити вікімапію або опенстрітмап або генштабівські кілометрівки етц, і бачити всі лепи, і де стоять опори...
Не всі ЛЕПи позначені на генштабі.

Golem

Власне що ми вказуємо де слабке місце.  Я не можу називати імені. Але це толковий чувак і цілком можливо  ви його теж знаєте чи чули точно. Тому є сенс довіряти.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

Народ хариться а я сі тащу.



Скоро можна буде і в гори піти і на ЛЕП та Вітряки поффтикати одночасно. Відповідно прийдеться Природні Обєкти з Інженерними спорудами обєднати :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

RomanMiller

Цитата: Golem від 18.09.2018 14:46:27
Говорив сьогодні з одною розумною людиною що звязана з ЛЕП. Він дивився нашу тему і застеріг про війну яка зараз триває. Ми викладаємо опори і пишемо де і в якому вони стані. Відповідно ворог бере цю готову інформацію і тихенько робить диверсію ніби опора сама впала. Чи дріт обірвався і все таке. Так шо ніби і не прикохаєшся. А збитки будуть значні. Ще й по ОРТ покажуть яка в нас розруха в країні.
Він помиляється, таке було б актуально в 90-ті, але зараз гугл мап чи вікімапію може легко знайти і відкрити будь-хто, скільки років цій розумній людині? Він не знає сьогоднішніх реалій, бо в його час такого не було... Тим паче, тонну заліза досить не просто завалити, і ми на заході, війна на сході. Щодо "пишемо в якому стані" - ну ти й загнув...

maxiWELL

"Згусток" високовольтних ЛЕП в передмісті Києва, Вишневому.

5 різних типів електроопор в одному кадрі.


2 типи опор висковольтної лінії 330кВ.


Незвична "двоповерхова" опора 2х110кВ. Зустрічається на Т-перехрестях ліній.
В області знаю аж дві таких.

Срака байрака!

RomanMiller

Цікаве місце знайшов біля села Держів, Миколаївський район, там є бетонна опора 330 кв з цілими двома!!! "лишніми" стовбами, яку функцію вони виконують? Шкода, що мені туди далеко, дуже хотів-би фотку побачити, можливо зацікавлю автора або любителів туди поїхати)

Electri4king

Цитата: RomanMiller від 03.05.2019 13:04:42
Цікаве місце знайшов біля села Держів, Миколаївський район, там є бетонна опора 330 кв з цілими двома!!! "лишніми" стовбами, яку функцію вони виконують? Шкода, що мені туди далеко, дуже хотів-би фотку побачити, можливо зацікавлю автора або любителів туди поїхати)

Координати в студію, будь ласка
Кажуть, що найприємніша втома, коли ноги болять після тренувань в залі. Але ні, все-таки найприємніша втома, коли вони болять після прогулянок новими містами.

RomanMiller

Цитата: Electri4king від 03.05.2019 13:39:07Координати в студію, будь ласка
49 24 50 24 00 18 та 49 27 56 23 45 54 просто в гуглі введіть)

279 Гості, 0 Користувачів