Радіоктивні місця

Автор YserL, 25.09.2009 14:09:01

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

YserL

Памятник Івану Франку - 39 мкЗв, гранітове екільце навколо до 70 мкЗв.

inkognito

  Підвищений фон, але не смертельний  :) Усе пояснюється гранітом із якого зроблений пам'ятник.
Resistance is futile

inkognito

 Є ще єдне місце у Львові де добре світит. Конкретно - в спільного знайомого (не палимся) на шафі, а ще конкретніше - первірочне джерело від ДП-5  :) Пробували в суботу дозиметр YserL'a тому джерелі на відстані орієнтовно 1 см. Якшо помилився в одиницях вимірювання, то поправте пліз - YserL виставляв режими, я тілько фотографував.
 
1) перше фото - потужність еквівалентної дози гамма та ренгенівського випромінювання, мкЗв/год;
2) друге - щільність потоку бета-частинок, (см2* хв)-1
 
Resistance is futile

Dimi4

в мне одне питання нафіга ви ту терру розібрали?  :P

YserL

Цитата: Dimi4 від 28.09.2009 12:33:40
в мне одне питання нафіга ви ту терру розібрали?  :P
Щоб краще вловлювала частинки :)
Якщо чесно то корпус розсипався під колесом машини) 8)
Зара з гіпсу вирізаю форму для корпусу з епоксидної смоли

Stinger

фіга собі перевірочне джерело. :o

inkognito

та не таке страшне воно, як Терра показує  :) Закриваєш захисний щиток на джерелі - і маєш у резуьтаті на тому ж сантиметрі відстані чистий фон і більш нічого. Навіть тонкий щойнозірваний листок ослабив потік частинок (на око, бо точно не міряли) більш ніж у два рази.
Resistance is futile

Akella

то перевірочне джерело насправді не таке страшне як здається))памятається в 10 класі коли вчився то спер з підсобки у воєнрука дп-5 з джерелом,дп-5 продав(по глупості,хотя потому весь клас бухав 3 дня підряд самим жорстоким методом) а джерело від нього в мене ще довго валявся в мене під столом під купою всяких паперів,і нічого,я ще живий,хєр стоїть,так шо всьо пучком))
Akell me nice!

inkognito

   Підсумовуючи, головне джерело від ДП-5 не приймати внутрішньо. Чи не розривати захисну фольгу та жувати епоксидку (у котрій власне радіоактивні елементи ся містять), що під нею. Тоді буде все ОК!
Resistance is futile

Легіонер

Поправлю: біля памятника фон 39 мкР а не мкЗв, це різні речі, те саме з одиницями вимірювання біля памтяника

терра вимірює в Зівертах , тому щоб отримати фон в мкР треба результат домножити на 100. тобто там де 4 з копійками буде 400 а там де 25 2500 мкР\г або 25мР\г(в 1000 раз більше нормального фону)

226 Гості, 0 Користувачів