Об'єкти для зйомок короткометражного фільму

Автор bad_taste, 24.01.2018 18:45:32

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

bad_taste

Всім привіт! Чи не міг би хтось порадити закинуті інженерні споруди або військові об'єкти, які не охороняються і до яких є вільний доступ? Потрібні декорації для зйомок короткометражного фільму в жанрі постапокаліптики. Грошей немає, тому потрібні найти халявні варіанти). Можливо, у когось є власний топ найвражаючих місць України, які б підходили для зйомок? Буду дуже вдячний!

Roy

Привіт. Можна більш конкретніше описати бажаний об'єкт для зйомок?
Типу Львівщина, чи десь далі, підземний чи наземний об'єкт, реквізит (залишки меблів, обладнання, тощо), розміри, тип споруди і т.д. Насправді варіантів дуже багато.
Можливо, є якесь відео чи інша візуалка, подібне до того, що Ви хочете? Тоді нам легше буде щось підібрати, під ці критерії.
Meine Ehre heißt Treue

bad_taste

Цитата: Roy від 24.01.2018 19:04:55
Привіт. Можна більш конкретніше описати бажаний об'єкт для зйомок?
Типу Львівщина, чи десь далі, підземний чи наземний об'єкт, реквізит (залишки меблів, обладнання, тощо), розміри, тип споруди і т.д. Насправді варіантів дуже багато.
Можливо, є якесь відео чи інша візуалка, подібне до того, що Ви хочете? Тоді нам легше буде щось підібрати, під ці критерії.
Найкраще було б Львівщина, але якщо є якийсь цікавіший варіант в Західній Україні, то можна і його розглянути. Об'єкт - наземний, розміри об'єкту повинні бути досить великі, щоб була можливість зняти епічні кадри з дрона. Можливо, ідеальним варіантом був би завод з незвичними чи навіть космічними архітектурними елементами(наприклад, як в штабі комуністичної партії в Болгарії).
Також чув, що біля Припяті є багато закинутих сіл, в яких давно ніхто вже не живе, але хати лишились. Можливо на Львівщині є щось схоже?
Найголовнішим критерієм залишається вільний доступ до об'єкту. Дуже важливо провести зйомку спокійно без втеч від охорони і собак).

Lesyk

Найближча "Прип'ять" до Львова - це Липівка.
Тема туть
Локація туть


Roy

Рекомендую Вам Калуш, а конкретно сульфатно-магнієву фабрику, знаходиться ось ТУТ.
Середовище мені здається відповідне. Є і хвостосховище (пагорб), солене озеро, якісь дачі, і найголовніше, трохи поруйнована, проте ще ціла і впізнавана територія комбінату.

Про Калуш можете почитати тут і тут.

Покинуті дачі на Кортумовій горі чи в районі вул. Щурата теж можете розглянути.

Як матиму час, та як щось прийде до голови, докину щось ще.
Meine Ehre heißt Treue

bad_taste

Цитата: Lesyk від 25.01.2018 10:25:06
Найближча "Прип'ять" до Львова - це Липівка.
Тема туть
Локація туть
Дякую, цікаве і добре знайоме місце)

Цитата: Roy від 25.01.2018 19:05:16
Рекомендую Вам Калуш, а конкретно сульфатно-магнієву фабрику, знаходиться ось ТУТ.
Середовище мені здається відповідне. Є і хвостосховище (пагорб), солене озеро, якісь дачі, і найголовніше, трохи поруйнована, проте ще ціла і впізнавана територія комбінату.

Про Калуш можете почитати тут і тут.

Покинуті дачі на Кортумовій горі чи в районі вул. Щурата теж можете розглянути.

Як матиму час, та як щось прийде до голови, докину щось ще.

Цікавий варіант, фотки вражаючі. Я так зрозумів, що за останні роки все сильно понищилось і зараз особливих проблем з охороною немає? Обов'язково поїду, потрібно дослідити об'єкт. Дуже дякую!

Roy

Охорона є, але для благих цілей, думаю, не проблема буде домовитись.
Meine Ehre heißt Treue

inkognito

Шкода, що із New Роздолу практично ніц не зосталось...
Resistance is futile

275 Гості, 0 Користувачів