Танковий Завод

Автор inkognito, 25.09.2009 18:54:21

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

inkognito

   Ось воно є так: завтра здибаємось із YserL'ом рівно об 11-00 сраня під Оперним, потому їдемо на Автовокзал на Стрийській (11-30), здибаємо AxiZep'a та йдемо експлорити Танковий Завод. Там ми ше не ходили! Потому на 15-00 Зомбі-Паті в Лощині. Бажаючих прошу приєднуватись.
Resistance is futile

deadmeat

Я також підійду до оперного, тоді і поговоримо про зону бо багато розказувати, і ще одне як я вас впізнаю?
Смерть досить близько щоб можна було не боятися життя...

Dexter

   Хлопаки то є пуста трата часу.через КПП вас не впустять.а з іншого входу(там де стінки в лісі нема)є дуже велика ймовірність получити сіллю в заднє місце(шрами не лишаються але пекти буде дико) я просто живу не далеко від нього і не раз пробував туди попасти.
   Ну але якшо попадете і зробите гарні фото вам великий ріспект=)

I_am_name


inkognito

  Якшо непертнувши границі закладу (а вони є? = я там не був, тому питаю) я почую хоч гороховий пук у свою сторону - Міноборони матиме ше на одну судову справу більше. Їм усе одно, а мені десь навіть приємно. Окрім того, Експлорера там ше небуло - а отож завтра буде. А ше є зум у фотиках, так що думаю декілька гарних фото зробимо так чи інакше. Тра закрити "білу пляму" у рідному місті!
Resistance is futile

Dexter

  Ну посутті територія танкового заводу це весь другий ліс(тому його ше повністю Шувар не зніс)але сам завод оточений бетоною стіною висотою приблизно в 2 метри.на власні очі я бачив 4 входи:
1)Це на Стрийській (там де ви хочете зайти);
2)За автобусною станцією;
3)З сторони Сихова в лісі(там просто стіни нема);
4)Неподалік Хуторівки(там їздять поїзди,тобто доставка товару).

inkognito

   во-во, курде дуже цікавлять ділянки де стіни нема, там найцікавіше! Дякую!
Resistance is futile

Dexter

  Якщо не зможете знайти той вхід там де стінки нема.дзвоніть я покажу.але в середину не полізу.надто погані спогади має моя попа з того місця.і ше можна буде пролізти на вході там де в'їзд позда(там досиить цікава установка за будкою стоїть) :)

Golem

Дігери всіх країн єднайтеся!

YserL

За той дньс стільки облазили всього, що про танковий майже забули.

I_am_name

Для мене сам факт наявності танкового заводу в начеб-то відомому місці вже цікавий. наступного разу не здивуюсь якщо виявиться шо за рогом будинку знаходиться доки виробництва субмарин, білих.

inkognito

 Міні-звіт + декілька фото із танкоремонтного заводу є тутко.
Resistance is futile

Feliks

Ой хлопаки пішов би з вами, але батькові пообіцяв, що до нього в село за'їду. Сам живу біля самого танкового. Вийшов з під'їзду, 20 метрів і стіна танкового. Хочу завтра зходити на радіолокаційну станцію що біля щерців стоїть. Величезна споруда. Антени видно з далека і розміром приблизно мені так здається метрів 50 вдовжинц і 30 в висоту. Приїду зроблю репортаж.
Жити - значить відчувати і мислити, страждати і радіти. Будь-яке інше життя - смерть

inkognito

Цитуватирадіолокаційну станцію що біля щерців стоїть

Малось наувазі Щирець чи як?
Resistance is futile

Feliks

Так Щірець. Село зараз, раніше був районним центром. Так і не зміг сходити, роботи багато. Кортопля стоїть на вулиці, кабачки не зрізані, льох ще не дороблений, а холода вже є. -3 сьогодні було. Просто ппц. Нема часу навіть сходити туда. Від села кілометрів 5 йти треба, на то піде багато часу, а часу немає. Сподіваюсь у неділю зможу вискочити, на то велика надія
Жити - значить відчувати і мислити, страждати і радіти. Будь-яке інше життя - смерть

Kirn

Щирець ніяке не село. Багато про Щирець можна прочитати тут.

inkognito

Цитата: Kirn від 31.08.2013 10:27:38
Щирець ніяке не село. Багато про Щирець можна прочитати тут.

На обласний чи районний центр не тяне(і чим звісно не є). Просто невеличке гарне місто. Чи СМТ
Resistance is futile

267 Гості, 0 Користувачів