Меммінген, невелике німецьке містечко

Автор Johnny, 12.02.2019 13:06:14

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Johnny

Почалося все з того що у одного з моїх улюблених гуртів вийшов новий альбом і мені закортіло побувати на їх концерті. Але на превеликий жаль їх тур не включає в себе рідну неньку.

Час від часу я моніторю Kiwi на наявність дешевих перельотів і в один прекрасний день, дивлячись ціни, я зрозумів що десь іще бачив слово Меммінген, якраз під час перегляду списку міст в яких буде виступати даний гурт. Я ще раз переглянув ціни на літак і на концерт, пригадав що на Airbnb згоряє 37 євро бонусів і на емоціях купив собі квитки. Зі Львова в це місто літає тільки Ryanair, і чи то ціна була висока, чи то незручні дати були але я вибрав полетіти Wizzair'ом з Києва, плюс у мене там є підписка, тому вийшло ще дешевше. Трохи незручно але все ж. Докупив квитки на потяг до Києва і відклав це все до наближення концерту.

Пройшов майже місяць і я вже не міг стримати себе віт втіхи що поїду на концерт а заодно вперше побачу Німеччину. Настала дата відправлення і я з радістю попрямував на вокзал із заздалегідь зібраним рюкзаком, готовий до пригод :). Пригоди почали мене спіткати із самого Львова. Увійшовши у вокзал і подивившись на табло я зрозумів що потяг затримується на 2 години, а різниця між прибуттям потягу в Київ і вильоту звідти літака становила всього 1 годину і 40 хвилин. Ну ладно, подумав я, він же може нагнати то за ніч, але про всяк пішов до інформаційного бюро яке звісно ж саме в цей момент було зачинене на невизначений час із табличкою №"мій номер потягу" запізнюється на 2 години. Добре, ще є черговий по вокзалу, прийшло мені на думку, сходжу до нього. Як і подобає справжньому черговому, в нього було мільйон справ, він весь час із кимось говорив але тільки не зі мною. Розчарований я пішов до найближчого відкритого віконця і спитав там за цей потяг. У відповідь я ще раз почув що потяг запізнюється на 2 години і щоб я пішов в довідку. Година була пізня, добігала до 8 вечора, якраз час відправлятись. Добре що в мене із собою була нормальна їжа і деякий час я згаяв влаштувавши собі вечерю в не найприємнішому для цього місці - залі очікування. Трохи перекусивши і заспокоївшись я знову наважився вивідати хоч якусь інформацію яка могла би мене втішити. На диво я побачив відкрите вікно довідки і зразу ж зайняв місце в черзі таких самих везучих людей як і я. Дочекавшись і пояснивши свою ситуацію отримав я не багато, а саме вказівку сходити до чергового. З другої спроби мені таки вдалося заволодіти його увагою, хоча час від часу її на себе забирав якийсь підвипивший безхатько що вимагав викликати швидку, іноді згадуючи що його поперли звідусіль на вокзалі і в тому числі з медпункту. Розказавши своє становище я ще трохи чекав поки чергова говорила із колегами, потім ще комусь дзвонила і ще говорила з колегами. В решті решт вона сказала мені що існує ще інший потяг, який до речі теж запізнюється, але може приїхати швидше бо так мало бути по розкладу, але він їхав за тим першим і тому становище вийшло цікаве. Ще трохи постоявши отримав рекомендацію сходити на автовокзал, може у них щось є. До мене прибилась одна панянка, вона правда запізнювалась на інший потяг, з Києва. В продовження гарного вечора в касі автовокзалу мені сказали що нічого в них немає на цей час але я міг би глянути на платній парковці, там іноді стоять бусики на Київ. Зібравшись із духом я почовгав туди, на хвості йшла та дамочка. Моєму здивуванню не було меж коли я побачив білий спринтер із табличкою "Київ". Я навіть тільки зараз, пишучи статтю, подумав про те що це могли бути нелегальні перевезення без всіляких там страхівок і дозволів, але на той момент, коли вони сказали що відправляються в 9 і прибувають в 4:30 я був безмежно радий, навіть не шкодував про збільшення витрат. Отже я пішов на залізничний вокзал, щоб здати квиток, дамочка із хвоста ліквідувалась зі словами "Біжіть!" і тут я відчув себе Форестом Гампом і помчав що є духу бо вже діло доходило до 9 а там ще й могли бути черги. В фіналі я все встиг, отримав обіцянку на повернення 100% на картку і папірець, цілу ніч не спав, бо спати в тій маршрутці просто нереально, хоча виглядала вона досить пристойно, і трохи підмерз у Києві бо перепад температури становив градусів 8. До речі, проходячи коло залізничного вокзалу в Києві, куди приїжджав автобус, я почув що поїзд яким я мав їхати запізнюється на дві з половиною години, а той другий на півгодини. Так що теоретично другим я міг би встигнути і навіть трохи поспати.

Хотів написати якось коротко, але щось не дуже виходить :)
Отже Меммінген. Меммінген - це невеличке місто на півдні Німеччини, в землях Баварії, округ Швабія. Населення 43 тисячі людей. Це вся цікава інформація,що можна знайти на українській вікіпедії. Засновано в 5 сторіччі в Римській імперії. Оскільки місто маленьке я вирішив обходити його пішки, хоча спершу була ідея взяти в оренду ровера, але на жаль не знайшов де. Цей вид транспорту тут є дуже популярним, навіть в зимову пору року. Перше, що мене здивувало - тут дуже багато виробничих підприємств та і підприємств в принципі. На деяких з них іноді дахи вкриті сонячними панелями.




А ось приклад закинутої будівлі:




По дорозі від аеропорту зустрів два військових літаки:






Трохи далі гарний костел:




Так виглядає вулиця де живуть люди:




Пару фоток з дому де я жив:








Деінде зустрічались такі штуки, в основному там де було щось пов'язано з будівництвом:




Річка на межі передмістя Memmingerberg та самого Memmingen. Міст старенький, зате вода кришталево чиста:




В місті багато костьолів і башт, і майже на всіх є годинники. Судячи з усього німці люблять час:


















На найстарішій башті зберігся сонячний годинник:




Так от виглядає вулиця в старому місті:




Типові будинки. В більшості будинків схожого типу кількаповерхові дахи:




Старий дерев'яний будинок:




Головна площа. Ратуша:




Сама площа. Інколи тут відбувається ярмарок, мені не довелося його застати:








Є пару статуй, досить цікавого стилю:


























Є дуже гарні графіті із глибоким сенсом:






Вивіски для магазинів чи інших популярних місць дуже часто малюють прямо на будівлі, що додає привабливості місту:




Також багато магазинів виставляють товар на вулицях при цьому він ніяк не захищений від крадіжки:




Німці люблять герби:
















В місті є своя невелика річка, що тече відкрито майже по всій довжині. Мене здивувала її чистота:












Але в особливо популярних місцях видно вплив людини:








Хотів трохи сказати про вплив людини. Дуже багато понаїхавших турків, росіян, африканців і арабів. Якось йшовши по одній з центральних вулиць побачив як дівчина кинула недопалок прямо на пішохідній зоні. Я не був здивований коли почув після цього російську мову з її сторони. Потім, якось, серед білого дня, між двома костелами в скверику африканець справляв собі нужду під деревом. Ввечері по вулицях турки ходять компаніями і голосно говорять щось по своєму.


Мабуть у них є якісь свої ультрас:




Просто прикольний знак:




Дивна будівля невідомого призначення:






Десь біля річки бачив надпис не чіпляти замки, то місцеві їх чіпляють на сітці на надземному переході над коліями, де зазвичай пишуть "Висока напруга. Не торкатись":




В аеропорті були цікаві ангари, явно не нові. Виглядають як бетонна плита на якій росте трава. На Wikimapia бачив що десь там фігурує НАТО:




А ось так діряво виглядають легені нашої планети над Україною:




Цікавий ефект, тінь літака падає на хмари а навколо подвійна райдуга:




В результаті я був приємно вражений даною поїздкою, концертом і цим маленьким містом. Хоча його розміри ні про що не кажуть, адже йому нічого не бракує: інфраструктура краща ніж у Львові, проблем з транспортом немає, геть усе що треба можна знайти в цьому місті (для прикладу, я особисто бачив до 10 салонів авто найпопулярніших марок і декілька магазинів різної спецтехніки), дуже гарно і спокійно. Люди тут привітні, але англійську розуміють не всі. Очевидно можу сказати що враження перевищили мої очікування. Я був там два дні і цього було достатньо для того щоб ознайомитись із містом. Мені часу трохи не вистачило, бо я трохи забагато спав після нелегкого добирання. Шкода що не встиг побувати в міському музеї і галереї. До речі з концертом теж вийшла смішна історія, я ледь туди потрапив. Ходив навколо концерт-холу і не міг збагнути як туди зайти, а потім попались добрі німці і провели мене :) А після нього загубив номерок для гардеробу, довелося шукати.

На додачу посилання на Google Drive з усіма фотографіями: https://drive.google.com/open?id=1zn4km5kuRRBIm497lYTvw7WLHohjwyZk

Дякую за увагу :)
І це усе законно?

Golem

Дякую за звіт! Класний! Дивився я ці фотки та згадував Bad Neugshtadt з Франконії. Всі ці маленькі містечка між собою схожі.

А що за концерт був? Може також напишеш звіт в стилі Експлорер? ;)

До речі, цього літа ми з Батлхантером попадаємо на Рамштайн в Празі. Потім будуть Метелики в Варшаві (поки шо я сам). Може хочеш приєднатися якшо там квитки ще є.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Johnny

Так, є в них особливий шарм. VNV Nation виступали. Та в мене нема нормальних матеріалів з концерту. Хоча сам концерт був бомбезний. То треба думати.
І це усе законно?

atlas1975

 :)  коли я побачив назву теми, мені звісно по-своєму асоціювалося.. Назва міста збігається з назвою одної інструментальної композиції Рітчі Блекмора з Blackmore's Night - та й саме місто своїм духом відповідає улюбленим місцям колишнього короля хард-рокової гітари (старість не радість.. але всім би таку старість.. 8)).

Плюсик автору за фотозвіт.

Johnny

І це усе законно?

92 Гості, 1 Користувач