Трошки Америки, Канади та інших країн світу

Автор RottenDeath, 24.03.2018 04:45:11

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 2 Гості дивляться цю тему.

RottenDeath

...fidelis ad mortem...

RottenDeath

...fidelis ad mortem...

RottenDeath

...fidelis ad mortem...

RottenDeath

...fidelis ad mortem...

RottenDeath

...fidelis ad mortem...

RottenDeath

...fidelis ad mortem...

RottenDeath

...fidelis ad mortem...

RottenDeath

...fidelis ad mortem...

RottenDeath

Знайшов пару вільних хвилин і покинув пару фоток, з Лівії 2014рік, Мальти 2014 рік, і дуже Демократичної Республіки Конго 2016-17 р. Як що цікаво, кажіть, підкинули ще, а як ні ну можу і не відкидати  ;) вибачайте,  на деяких фото присутня зброя, але нажаль, це невід'ємна частина мого життя і подорожей по світу
...fidelis ad mortem...

RottenDeath

...fidelis ad mortem...

Le-i-3o

Цитата: RottenDeath від 05.12.2018 02:11:46
Знайшов пару вільних хвилин і покинув пару фоток, з Лівії 2014рік, Мальти 2014 рік, і дуже Демократичної Республіки Конго 2016-17 р. Як що цікаво, кажіть, підкинули ще, а як ні ну можу і не відкидати  ;) вибачайте,  на деяких фото присутня зброя, але нажаль, це невід'ємна частина мого життя і подорожей по світу

Якщо маєш фото які відображають елементарний побут країн де ти був, мусульманських чи африканських кидай буду дуже вдячний!
Він копав, і ти копай!!!

RottenDeath

...fidelis ad mortem...

RottenDeath

...fidelis ad mortem...

RottenDeath

...fidelis ad mortem...

RottenDeath

Ausable Chasm північна частина штату Нью Йорк, колишня ГЕС, ну і навколишня природа 







































...fidelis ad mortem...

RottenDeath

...fidelis ad mortem...

RottenDeath

...fidelis ad mortem...

Golem

Круті фотки! А можна точку де це коло Токаю? Я там бував, дуже гарне місце і близько від нас. На наступний раз заглянув би
Дігери всіх країн єднайтеся!

RottenDeath

Конкретно назву не пам'ятаю,  але вже зв'язався з людьми які знають де саме цей ракетний парк. Ми його випадково знайшли.
...fidelis ad mortem...

RottenDeath

...fidelis ad mortem...

124 Гості, 0 Користувачів