Так звані "Штольні" біля Черлян.

Автор Dexter, 25.09.2009 21:50:15

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Dexter

  В цю неділю (27.09.2009) плануєм відвідати Черлянський аеродром.Сама суть вилазки буде:
1)Оглянути насипи на території аеродрому;
2)Попробувати знайти "Штольні" про які я чув від місцевих.
  Зустрічаємось о 9.30 біля кас на приміському вокзалі і добираємися на електричці(білет 5-6грн).
   Хто захоче може поїхати на маршрутці або на власному транспорті(машині,автоногами)
Охочі приєднуйтесь=)

inkognito

  х-м, дуже цікаво. Допишу завтра увечері, якшо не завалять зраня NaCl в дупі на танк-заводі чи не пропаду за Зомбі-Паті у Лощині.
Resistance is futile

Dexter

   Але там буде невеличка проблемка...
  Нам доведеться злапати когось з тих хлопаків з якими я ходив.тому що вони мені пояснювали приблизне місце знаходження але я його непамятаю(тай навіть якби памятав незнайшов б)а їхні номера я нажаль не записав.

Dexter

Вилазка переноситься на 4 жовтня.у зв"язку з непередбачуваними ситуацыями ;D

Yuriy

А можеш описати те, що вони тобі розказували.
Історія мого життя складає частину історії моєї Батьківщини

ADVENTURE

Dexter

Ну приблизно вони розказували те що десь за самим аеродромом(в якомусь селі непамятаю якому)є Штольні в які вони глибоко не входили тому що боялися заблудитися=)

Yuriy

А ці штольні якесь пряме мають відношення до аеродрому, чи це просто "сусідський" об'єкт?
Історія мого життя складає частину історії моєї Батьківщини

ADVENTURE

Dexter

Ну для того я й створив тему в планах=)Щоб провірити це=)

Yuriy

Просто на аеродромі в Черлянах я бував разів 5 починаючи з 2001р. Тоді я ще застав його практично не тронутим. Аеродром облазив вздовж і впоперек, ми тоді навіть у військовій частині побували, але щось про підземелля ніц не чув.
Історія мого життя складає частину історії моєї Батьківщини

ADVENTURE

Дануся

То ви лазили в ті штольні чи як?

Dexter


Дануся

То в чому затримка - трішки сонечко вилізе і йдемо? ;D

zelja

Цитата: Дануся від 28.03.2010 16:09:07
То в чому затримка - трішки сонечко вилізе і йдемо? ;D
Підтримую  ;)

Dexter

 
Цитата: Дануся від 28.03.2010 16:09:07
То в чому затримка - трішки сонечко вилізе і йдемо? ;D
Ти прям читаєш мої думки=)

Roy

Маю велике бажання туди потрапити. Можна найближчим часом, поки нема великої рослинності, сприятиме кращій оглядовості при пошуках. Та й влаштувати там собі пікнічок  з шашличком потому. Думаю, було б непогано. ;)
Meine Ehre heißt Treue

Дануся

Ото взагалі супер ідея :),але зараз скоріш все переноситься на "після свят" :-[

Dexter

Цитата: Roy від 29.03.2010 02:50:27
Маю велике бажання туди потрапити. Можна найближчим часом, поки нема великої рослинності, сприятиме кращій оглядовості при пошуках. Та й влаштувати там собі пікнічок  з шашличком потому. Думаю, було б непогано. ;)
Рослиності там аж такої нема=)
А от води може бути зараз досить багато=)Я як був літом в Черлянах не раз вгруз в калюжу по коліна.і це при тому що досить тривалий час на вулиці стояла жара=)
Так що я б радив ще трошки почекати і їхати після свят=)

Roy

Цитата: Dexter від 29.03.2010 23:53:07
Цитата: Roy від 29.03.2010 02:50:27
Маю велике бажання туди потрапити. Можна найближчим часом, поки нема великої рослинності, сприятиме кращій оглядовості при пошуках. Та й влаштувати там собі пікнічок  з шашличком потому. Думаю, було б непогано. ;)
Рослиності там аж такої нема=)
А от води може бути зараз досить багато=)Я як був літом в Черлянах не раз вгруз в калюжу по коліна.і це при тому що досить тривалий час на вулиці стояла жара=)
Так що я б радив ще трошки почекати і їхати після свят=)
А вода від якого походження? Дощі? Чи високі грунтові води?
Meine Ehre heißt Treue

Dexter

Дощів в той період практично не було...тому скорше другий варіант.
І зважаючи на розкази місцевих там десь повинне бути джерело бо в ровах (мажорні підприємці) розводять рибу. не знаю наскільки це правда бо в туди не ліз,мені вистарчило й того що я й так був не дуж сухий=)

F.I.M.A.

в когось є якісь фото цієї "штольні"?  :)

248 Гості, 0 Користувачів