Пункти прийому металобрухту ві Львові і не тільки

Автор akazukr, 04.06.2018 12:33:45

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

akazukr

Доброго здоров'я експлорівці! Понапочинав багато всяких проектів, такі як от будівництво і облаштування для себе і батька маленької майстерні, пошук інструментарію, ремонт великих слюсарний тісків, ремонт рюкзака редо 60л, плюс як благочинність і з можливістю скористання для себе хочу відремонтувати пару станків в школі. Ідей, планів, натхння в мене є, а от часу, коштів і матеріалів обмаль, тому з метою економії хочу шукати потрібне на металоломах, колись часто ходив на металолом на хімічній, але останні пару раз там було закрито(( Хочу знайти металоріжучий інструмент, матеріали, кругляки, алюмінієві пластини для рюкзака, мо який інструмент, частини до станків і т.д.

Хочу спитатись вас як людей які знають Львів повністю, порадьте адреси металоприйомок, бажано райони городоцької, шевченка, залізнична та їх околиці, мо хтось знає когось шо має шось з перерахованого на продаж, буду всім вдячний за інформацію.

Чи знаєте якось адекватного токаря. Дядька Максима не пропонувати, він за таку дрібноту не візьметься, вже взнавав, плюс в нього черга на рік наперед забита, але мо хто лазєйкі до нього знає))

Чи знаєте якого майстра який займається вироби зі шкіри(ні, не БДСМ)))) цікавить можливість виготовлення ножен на двійко ножів.

П.С. Торпедо не пропонувати, продавці там зажралися і за хлам який продають хочуть занадто. Так я вже облазив всіх родичів, сусідів, знайомих.
Кому цікаво про ремонт рюкзака почитати, то я мав тему на райберті, яку продовжу по можливості.

Дякую, за увагу!
лиш би не гірше...

DeZer

А мені б акуми від УПСів кудись здати, жаль викидати.

За два акума 18А/г можна отримати 200грн.

akazukr

лиш би не гірше...

Stinger

Прийомка брухту вул. Судова (навпроти театра Л.Українки на Городоцькій) там біля Готеля Цисар, є ще прийомка на Залізничній, але адресу я не пам"ятаю

akazukr

Цитата: stinger від 10.09.2018 16:41:35
Прийомка брухту вул. Судова (навпроти театра Л.Українки на Городоцькій) там біля Готеля Цисар, є ще прийомка на Залізничній, але адресу я не пам"ятаю

stinger, дякую!
лиш би не гірше...

Bottlehunter

Най жиє Гуцулія!

Golem

Цитата: akazukr від 04.06.2018 12:33:45

Кому цікаво про ремонт рюкзака почитати, то я мав тему на райберті, яку продовжу по можливості.


Дуже цікаво. Дай лінк будь-ласка.
Дігери всіх країн єднайтеся!

akazukr

Цитата: Bottlehunter від 10.09.2018 18:09:23
https://list.in.ua/%D0%9B%D1%8C%D0%B2%D1%96%D0%B2/%D0%9C%D0%B5%D1%82%D0%B0%D0%BB%D0%BE%D0%B1%D1%80%D1%83%D1%85%D1%82 - ось, наприклад

Дякую! Так пробував шукати, але ті які є в інтернетах показані, мають дуже негуманні цінники на продаж(((
лиш би не гірше...

akazukr

Цитата: Golem від 10.09.2018 18:32:42
Цитата: akazukr від 04.06.2018 12:33:45

Кому цікаво про ремонт рюкзака почитати, то я мав тему на райберті, яку продовжу по можливості.


Дуже цікаво. Дай лінк будь-ласка.

https://reibert.info/threads/rjukzak-redo-60l.1004653/
лиш би не гірше...

Synoptyk

Цитата: akazukr від 10.09.2018 17:00:53
Цитата: stinger від 10.09.2018 16:41:35
Прийомка брухту вул. Судова (навпроти театра Л.Українки на Городоцькій) там біля Готеля Цисар, є ще прийомка на Залізничній, але адресу я не пам"ятаю

stinger, дякую!

На Залізничній на початку майже навпроти прохідної локомотиворемонтного. Працював ще відносно нещодавно. Якщо принципово важливо я можу підійти та розпитати.
...Бо ж тепер вона знала, куди йде, і казала сама собі: "Поспішати не варто. Колись усі там будемо."
А.Мілн, "Вінні-Пух та його друзі", пригода 16.

akazukr

Цитата: Synoptyk від 11.09.2018 09:29:25
Цитата: akazukr від 10.09.2018 17:00:53
Цитата: stinger від 10.09.2018 16:41:35
Прийомка брухту вул. Судова (навпроти театра Л.Українки на Городоцькій) там біля Готеля Цисар, є ще прийомка на Залізничній, але адресу я не пам"ятаю

stinger, дякую!

На Залізничній на початку майже навпроти прохідної локомотиворемонтного. Працював ще відносно нещодавно. Якщо принципово важливо я можу підійти та розпитати.
Це там де через металеві ворота в двір заходити потрібно?
лиш би не гірше...

Synoptyk

Тут їх по моєму дві шт. Так поряд з металевими воротами. І трохи далі щось ніби є.
...Бо ж тепер вона знала, куди йде, і казала сама собі: "Поспішати не варто. Колись усі там будемо."
А.Мілн, "Вінні-Пух та його друзі", пригода 16.

akazukr

Дякую, треба буде навідатись на залізничну.
лиш би не гірше...

Roy

Meine Ehre heißt Treue

akazukr

лиш би не гірше...

Wolff

Кульпарківська 202 за новобудовою ТЦ.
+ Кульпарківська  -Трускавецька  ( бувша автостоянка.).

akazukr

лиш би не гірше...

DeZer

Гелеві акумулятори приймають на Перфецького, 7ач = 30 грн.

graveDigger69

а не підкажете де хороші пункти прийому радіодеталей? ми з другом знайшли на одному обєкті багато радіолому і хочем того позбутись тепер

Wolff

Цитата: graveDigger69 від 18.03.2019 12:23:19
а не підкажете де хороші пункти прийому радіодеталей? ми з другом знайшли на одному обєкті багато радіолому і хочем того позбутись тепер
90 % радіодеталей - сміття - решта на радіоринок - там скуповують.

272 Гості, 0 Користувачів