Пункти прийому металобрухту ві Львові і не тільки

Автор akazukr, 04.06.2018 12:33:45

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

akazukr

Дуже тяжко, тепер найти щось путнє на металоприйомках, але деколи попадається. Особливо тішить коли ти в 8мій ранку йдеш на роботу, а металоприйомка відкрита... Ранковий улов за 5хв і 40 грн, вага 4.5 кг. Оксидоване кріплення, пару колес, вже буде на верстак, і стальна плитка, буду на ній вчитись забазовуватись і фрезерувати)) І просто сумне фото про завершення чийогось марафону...



лиш би не гірше...

akazukr

Сезон почавсь, чи що... Почала попадатись годнота)))





лиш би не гірше...

ІНТРОВЕРТ 997

В Жовкві мають бути частини від станків металообробних, також в Рудно є непоганий вибір нержі і побутової тежніки.
Тут могла бути ваша реклама...

STALKER

пункти прийому рулять однозначно) все свідоме життя по них шарюся. Завжди щось знайдеться до господарки за копійки.

trooper

На вул Кукурудзяній (біля Торпедо,Епіцентру) є прийомка. Там часто трапляються шматки металообробного обладнання.Є два станка 1к62,та багато чого цікавого.

akazukr

Всім дякую за наводки! Що можу сказати з піврічного досвіду...добра та прийомка на якій буваєш кожного дня, ти там примелькуєшся, знають, що ти шукаєш і відкладають для тебе. Бо таких любителів халяви багато і як ходити раз в тиждень то може і пощастить.
лиш би не гірше...

akazukr

Знахідки за останній місяць, а точніше за два дні на протязі місяця... дуже файні два дні :) :) Є повно різців до великого токарника, мо хто знає токаря доброго, якому треба їх то зміняю за деяку консультацію.


















лиш би не гірше...

Андрій74

Неси на торпедо, думаю там швидше продаш!!!
Най го качка копне...

295 Гості, 0 Користувачів