книжка "Туристичні Креативи"

Автор Golem, 25.07.2018 14:51:49

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Golem

Привіт Всім!

Вийшла друком книжка зі звітами з наших походів Полтвою, Карпатами, Індастріалом, Військовими обєктами, печерами та іншим. Всього 400 сторінок захопливих розповідей.

Читається легко і цікаво, мене самого було засмоктало коли перевіряв її в літаку і мав дати добро на друк.

Надодачу в нижці є і креативи про стрибки з парашутом, про Чорного Кочегара, троха і про схуднення.

Купити можна:
Хайлендер на Героїв Упа 73.
Магазин Горгани, перехрестя Володимира Великого-Стрийська
Магазин Команчеро, Червоної Калини

Спитаєтеся чому "туристичні"? Все дуже просто, до Експлорера я займався Бескидом: туристичним сайтом де ми лазили по горах а ще обкатували їх на велосипедах. Це теж найшло своє відображення в Книжці.
Зміст книжки в додатку.



Для всіх кого знаю – книжка безкоштовна. А так то Ціна - 198 грн

Покищо книжку можна придбати або в мене на Луганській 20 або в Роя. Перед тим бажано списатися шоб ми були на місці.





Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

Привіт Всім!

Від сьогодні книжку можна придбати не тільки в аффтора, а й в нормальному магазині. Відніс книжку в гуртівню Книгообрій на Бузковій 2. Це бічна від Зеленої навпроти Арсену.

Ціна в магазині на 20 відсотків вища ніж в аффтора. Зато непотрібно привязуватися до мого змінного графіку. Це мені розвязало руки і я можу спокійно тепер рекламувати книжку для загального загалу. Тепер будь-хто може підійти і її там купити.



До речі, як думаєте, може поставити там рекламу на Біл-Борді навпроти повороту на Бузкову?
Дігери всіх країн єднайтеся!

Le-i-3o

У неділю одн з примірників отримав Савчин Мирон, першовідкривач печери Оптимістична. Дуже дякував Автору за підпис)
Він копав, і ти копай!!!

Golem

Дякую тобі дуже! Від сьогодні книжку також можна придбати в туристичному магазині HighLander на Городоцькій за Міліцієї.

Мене доволі часто запитують чи це я сам малював ці чудові малюнки в Книжці. Ні, не сам: я так не вміє. Це все Марта Гуль. Я тільки вносив корективи і підкидував ідеї. Ось приклад як це було до і після Марти.



Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

Залив відео Як ми обрізали кілька перших книжок вручну. Ну і пару фоток з кухні, тобто з Друкарні

Стоси обкладинок


Пластини для оффсетного друку


Станок оффсетного друку


Перший тираж для нетерплячих


Забираю з друкарні частину книжок

Дігери всіх країн єднайтеся!

RedShift

Молодець. Не підскажеш дні та години роботи тієі книгарні?
Darts matters!

Golem

З понеділка по пятницю з 10 до 18
Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem



Мав на вихідних цікаву атракцію. Після презентації книжки в Біласа я поїхав на Тустань шоб вивчити попит рядових туристів-обивателів. Там якраз проходив фестиваль, народу було море.

Зразу коло каси і КПП стояла розкладка з книжками, магнітиками, горнятками і іншим крамом. Я купив в них книжку про Бескиди з власними фотками всередині, показав їх продавчині і попросився постояти троха коло неї але вже з іншою книжкою - вивчити попит. Поставив свою книжку посеред інших книжок де були і наукові праці, і дитячі розмальовки. Сів коло них поруч і почав спостерігати

1) 9 з 10 людей лише побічно кидали погляд на книжки і йшли купувати "магнітики"
2) Були й ті хто поверхнево дивився на книжки а потім питався ціну. Дуже часто на суму 100 грн і більше казали "А пачєму так дорага" і йшли до магнітиків
3) Ті самі люди яким книжка була задорого доволі часто тут же поруч купували за приблизно ті ж самі гроші "магнітики"
4) Ми також продавали спуски на Троллею по 75 грн. Спуски йшли краще ніж магнітики і книжки разом взяті. Висновок - людей більшість цікавлять емоції ніж матеріальні речі
4) За годину сидіння на козирній точці в переповненому місці я зустрів максимум 2-3 людей які уважно ознайомилися з товаром на книжковій поличці і купили то що їх цікавило

Сумно насправді :(

Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

Після успішного виступу на Форумі Видавців Рой подав ідею зробити Аудіокнигу.

Чи є тут хтось хто з подібним стикався і може поділитися досвідом? На початок можна було б записати 1-2 кращі твори на вибір, або взагалі нові зачитувати як ото про Чорного Кочегара чи Борислав Ригає.
Дігери всіх країн єднайтеся!

STALKER

Студій у Львові достатньо. Або варіант вдома. Треба мікрофон, можливо аудіоінтерфейс. Якась прога для запису може Adobe Audition або Audacity. Блін не встиг купити звуковуху.. :'(

Stinger

Через Audacity писав голос з інтегрованою звуковою, все добре пише, треба тільки нормальний мікрофон з поролоном, а так то пишеться добре

Golem

Дякую! на вашу неупереджену думку вартує мені читати самому чи когось попросити? Як я читаю можна було почути на виступі в Біласа

Дігери всіх країн єднайтеся!

STALKER

Цитата: Golem від 26.09.2018 19:13:07
Дякую! на вашу неупереджену думку вартує мені читати самому чи когось попросити? Як я читаю можна було почути на виступі в Біласа
Я думаю, якщо автор начитає то буде фест. Але пробувати можеш звісно кілька варантів.

Bottlehunter

Я десь читав, що людям зазвичай не подобається свій голос в записі через особливості будови людського вуха себе ми завжди чуємо спотворено. Думаю, варто один і той же уривок начитати самому і попросити когось. І порівняти.
Най жиє Гуцулія!

Golem

дякую! Так і зроблю. Хто хоче зачитати разом зі мною про Полтву і Чорного Кочегара в Європі? Я забронюю "студію"
Дігери всіх країн єднайтеся!

STALKER

Цитата: Golem від 26.09.2018 23:10:05
дякую! Так і зроблю. Хто хоче зачитати разом зі мною про Полтву і Чорного Кочегара в Європі? Я забронюю "студію"
Маю одного знайомого - є в нього студія на хаті. Я би спробував зачитати. Такого ше ніколи не робив.

Lesyk

Цитата: Golem від 26.09.2018 23:10:05
дякую! Так і зроблю. Хто хоче зачитати разом зі мною про Полтву і Чорного Кочегара в Європі? Я забронюю "студію"

Ну в зачитуванні є 2 особливості:
1. Якщо хочеш шоб було правильно і тирипри - має зачитувати хтось професійний (там є сотні особливостей, включаючи навіть перепрацювання тексту з метою дотримання правильої звучності - "нас рано", "тихую" і т.д. Колись цікавився тою темою, набирали людей у благочинний проект - начитування книжок для людей з вадами зору.

2. Є другий підхід - коли власне автор сам начитує, абсолютно неправильно (з грамарнаці точки зору), з власними інтонаціями, вадами вимови тощо - виходить також доволі няшно. Аудіокнижки Кузьми ваще кайфові. Але там не стільки начитка, як розповідь від свого імені, з відхиленнями від оригінального тексту.

Тому моя порада - начитуй сам, але не намагайся з себе витиснути пункт №1 - ібо то вимагає афігенних скілів, просто генеруй щось у вигляді дружньої розповіді (включаючи слова-паразити і т.д. - саме те, що було потерте редактором перед публікацією паперового варіанту).

Golem

Дякую Лесик! Домовилися з Сталкером на вівторок - середу записати мій і його текст. По ПОлтві і Чорний Кочегар. Подивимся шо вийде. Дамо на розсуд громадськості
Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

Презентація книжки ждо сьогоднішнього виступу в Музеї Грушевського тут i pdf
Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

Дігери всіх країн єднайтеся!

125 Гості, 0 Користувачів