книжка "Туристичні Креативи"

Автор Golem, 25.07.2018 14:51:49

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

STALKER


Golem

Дякую Сталкеру за титанічну працю і монтаж! Бачу шо мені ше вчитися і вчитися ораторському мистецтву. Тим не менше знято дуже професійно
Дігери всіх країн єднайтеся!

STALKER

Прошу дуже. Скоро ще будуть відео з пошуків бункера біля Ензиму і варіації на тему "Борислав ригає'', все буде виставлено в відповідні теми.
Дякую за увагу.

Андрій74

Класне відео змонтував STALKER. Від професійного не відрізниш. ;D
Най го качка копне...

Golem

Вчора записувалися в пана Роберта але не Домса :)







Нас самих так заперло наче в Полтву сходили. Скоро представимо публіці результат на голосування.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

Сьогодні записали програму Ранок на 3-ох на 1-му західному. Вийде в середу 10 Жопня. Кому цікаво - дивіться!
Дігери всіх країн єднайтеся!

STALKER

В ефірі Першого Західного о 6.50 і 15.00. Як появиться відяшка зразу вивісимо на форумі.

Golem

Всі записи -проби нової аудіокниги можна послухати тут
Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

Відео з виступу на 1 західному можна переглянути на ФБ
https://www.facebook.com/788707054563887/videos/410780489453128/?__xts__
  • =68.ARDeW01tfcqZAk5DyY1sYndQQjSE76ogV3_2iXtbg7589JNPQjDk7hsL-CxjltOZsX7xt8dSDQrJ6rGbE9GRr6NL9QymTvTsyMpuaoGRg5tzoLCwOoVRM_-_GJB8-AR6BYb9B6V8BtjaPxWwmYqQ9YzruWXHCOgytx-77UBmbHm8RMrPdPrbhg&__tn__=-R
Дігери всіх країн єднайтеся!

STALKER


Golem

Відтепер книжку можна придбати і в Горганах







Це дуже класний магазин який я люблю. Приємно шо вони погодилися підтримати цю книжку. Ну і шо гріха таїти, самим же охота почитати поки вона лежатиме наприлавку ;)
Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

Народ, потрібна допомога з поширенням книжки. Залишилося десь 400 екземплярів. Виглядає що у Львові хто хотів той її вже купив.

Мені здається шо потрібно виходити за межі міста. Може хтось має контакти на Заправки ОККО, ВОГ відділ супутніх товарів? Або знайомих на фірмах що займаються розповсюдженням книжок чи возять туристів автобусами? Буду дуже вдячний за допомогу. Можливо в когось є ще якісь ідея по просуванню. Пишіть, дзвоніть!
Дігери всіх країн єднайтеся!

Le-i-3o

Цитата: Golem від 20.11.2018 13:48:15
Народ, потрібна допомога з поширенням книжки. Залишилося десь 400 екземплярів. Виглядає що у Львові хто хотів той її вже купив.

Мені здається шо потрібно виходити за межі міста. Може хтось має контакти на Заправки ОККО, ВОГ відділ супутніх товарів? Або знайомих на фірмах що займаються розповсюдженням книжок чи возять туристів автобусами? Буду дуже вдячний за допомогу. Можливо в когось є ще якісь ідея по просуванню. Пишіть, дзвоніть!

ОККО та ВОГ в тебе мабуть книгу не візьмуть 90%, а навіть як візьмуть то процес погодження буде тривати року так з пів.

З ідей: 1)Фест
2)Кумпель тур
3)Інформаційно-туристичний центр міської ради
4)Може розіграти пару книг на радіо з інфою де їх можна купити? Але тут тре детально дослідити і порівняти затрати з можливою вигодою.

Він копав, і ти копай!!!

Golem

Дякую за ідеї! А чому ти думаєш шо на заправки так складно? Це ж не пальне продавати.

Також цікавить думка на рахунок супермаркетів...

Ок. Фест це гуд! Я їм якось писав на пошту, не відповідають. Хто має контакти? Те ж стосується решти трьох пунктів. Це напевн оспецифіка Львова, все робиться через знайомих
Дігери всіх країн єднайтеся!

Roy

Цитата: Golem від 20.11.2018 15:06:06
Дякую за ідеї! А чому ти думаєш шо на заправки так складно? Це ж не пальне продавати.

Також цікавить думка на рахунок супермаркетів...

Ок. Фест це гуд! Я їм якось писав на пошту, не відповідають. Хто має контакти? Те ж стосується решти трьох пунктів. Це напевн оспецифіка Львова, все робиться через знайомих

За ФЕСТ я спробую домовитись, напишу тобі.
Meine Ehre heißt Treue

Sorborn

Зараз цю книгу в Центрі Української книги можна придбати?

Golem

Якшо ще є на складі то так. Я не питав десь місяць. Якщо нема то пиши  ПП. Підвезу і їм і тобі :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

Sorborn

Добре,  дякую! :) Завтра якраз зайду спитаю.

Igor Procyk

Минулої неділі придбав книгу в "Музеї загиблих літаків". Станом на сьогодні вже перечитав. КОРИСНА і цікава книжка, написана в дуже доступному, легкому для читання стилі! Успіхів в майбутніх вилазках!

125 Гості, 0 Користувачів