Автор Тема: Миколаївський цементний завод  (Прочитано 146 разів)

1 гість дивиться цю тему.

Golem

• Адміністратор
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 456
  • Стать: Чоловіча
  • AlkoGolem
    • Перегляд профілю
    • Пікаса
Привіт Всім!

Чи був хтось на Миколаївському цементному? Давн окортить туди попасти, але це по ідеї ще діюче підприємство. Відповідно там є якась охорона і все таке. Можливо туди якось можна напроситися на офіційно екскурсію пофоткати?

Серед цікавого там повинні бути печі де випалювали сам цемент(стоять вже давно) і величезні кульвові млини які ще й досі мелять на "миколаївський" цемент готові брили з Кременця.
Розшарити F VK G+
курча

Нелегал

• Користувач
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 103
    • Перегляд профілю
Re: Миколаївський цементний завод
« Відповідь #1 : 11.08.2018 14:57:21 »
Знаю громадянку, що працює у Львові на концерн якому належить гігант. Спитаю чи таке реально зробити.
Розшарити F VK G+

Drusja

• Користувач
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 209
    • Перегляд профілю
« Відповідь #2 : 12.08.2018 16:55:16 »
Привіт.

Був там по роботі років 2-3 тому, все працювало, все було дуже офіційно і строго по техніці безпеки - Lafarge цемент взяв все в залізні клешні. Але думаю якщо офіційно напроситися - то мало б все вилитись в дуже непогану екскурсію. Тим більше, що на той час там йшов якийсь серйозний переділ майна і все жорстко дерибанилось між Lafarge  і ще кимось, а може і мі собою задля оптимізації.
Розшарити F VK G+
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

Golem

• Адміністратор
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 456
  • AlkoGolem
    • Перегляд профілю
    • Пікаса
« Відповідь #3 : 12.08.2018 20:47:29 »
Привіт.

Був там по роботі років 2-3 тому, все працювало, все було дуже офіційно і строго по техніці безпеки - Lafarge цемент взяв все в залізні клешні. Але думаю якщо офіційно напроситися - то мало б все вилитись в дуже непогану екскурсію. Тим більше, що на той час там йшов якийсь серйозний переділ майна і все жорстко дерибанилось між Lafarge  і ще кимось, а може і мі собою задля оптимізації.

Я рік тому підвозив начальника їх карєру, він виявився хоч і на  двох милицях але хорошим дядьком, казав що свого цементу там вже не палять давно, тільки мелять чужий. Ну і диму з труб я теж огого скільки часу вже не бачив. А їх видно в мене з вікна. Тоді я був затупив і не напросився ан екскурсію, зато він мені подарував свою книжку про своє село Новошичі. Кому цікаво дам почитати.

Якби туди зараз сходити - було б мегакруто!
Розшарити F VK G+
курча

Нелегал

• Користувач
  • Досвідчений
  • *
  • Рейтинг 103
    • Перегляд профілю
« Відповідь #4 : 15.08.2018 21:08:26 »
Знаю громадянку, що працює у Львові на концерн якому належить гігант. Спитаю чи таке реально зробити.
Нереально.  Пояснення банальне: аби офіційно пройти таку екскурсію, тре 100500 дозволів та інструктажів, а ніхто там таким гємором не хоче займатись. А навіщо? Все рівно у завод вклали інвестицію (концерн CRH), кому і для чого показувати це все зсередини? Виняток це хіба контролюючі органи і скажімо гарант або міністр з якимось екстра-візитом.
Розшарити F VK G+