Миколаївський цементний завод

Автор Golem, 10.08.2018 16:08:45

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Golem

Привіт Всім!

Чи був хтось на Миколаївському цементному? Давн окортить туди попасти, але це по ідеї ще діюче підприємство. Відповідно там є якась охорона і все таке. Можливо туди якось можна напроситися на офіційно екскурсію пофоткати?

Серед цікавого там повинні бути печі де випалювали сам цемент(стоять вже давно) і величезні кульвові млини які ще й досі мелять на "миколаївський" цемент готові брили з Кременця.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Indigo

Знаю громадянку, що працює у Львові на концерн якому належить гігант. Спитаю чи таке реально зробити.

Drusja

Привіт.

Був там по роботі років 2-3 тому, все працювало, все було дуже офіційно і строго по техніці безпеки - Lafarge цемент взяв все в залізні клешні. Але думаю якщо офіційно напроситися - то мало б все вилитись в дуже непогану екскурсію. Тим більше, що на той час там йшов якийсь серйозний переділ майна і все жорстко дерибанилось між Lafarge  і ще кимось, а може і мі собою задля оптимізації.
>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

Golem

Цитата: Drusja від 12.08.2018 16:55:16
Привіт.

Був там по роботі років 2-3 тому, все працювало, все було дуже офіційно і строго по техніці безпеки - Lafarge цемент взяв все в залізні клешні. Але думаю якщо офіційно напроситися - то мало б все вилитись в дуже непогану екскурсію. Тим більше, що на той час там йшов якийсь серйозний переділ майна і все жорстко дерибанилось між Lafarge  і ще кимось, а може і мі собою задля оптимізації.

Я рік тому підвозив начальника їх карєру, він виявився хоч і на  двох милицях але хорошим дядьком, казав що свого цементу там вже не палять давно, тільки мелять чужий. Ну і диму з труб я теж огого скільки часу вже не бачив. А їх видно в мене з вікна. Тоді я був затупив і не напросився ан екскурсію, зато він мені подарував свою книжку про своє село Новошичі. Кому цікаво дам почитати.

Якби туди зараз сходити - було б мегакруто!
Дігери всіх країн єднайтеся!

Indigo

Цитата: Нелегал від 11.08.2018 14:57:21
Знаю громадянку, що працює у Львові на концерн якому належить гігант. Спитаю чи таке реально зробити.
Нереально.  Пояснення банальне: аби офіційно пройти таку екскурсію, тре 100500 дозволів та інструктажів, а ніхто там таким гємором не хоче займатись. А навіщо? Все рівно у завод вклали інвестицію (концерн CRH), кому і для чого показувати це все зсередини? Виняток це хіба контролюючі органи і скажімо гарант або міністр з якимось екстра-візитом.

Roy

Пишіть, хто ще хоче туди потрапити. Напишу їм офіційний запит, подивимось що з того вийде.  ;)
Meine Ehre heißt Treue

Андрій74

Най го качка копне...

STALKER


Drusja

>>>>>>>>>> Не довіряй нікому <<<<<<<<<<

Rufus

Be friendly to bats!

bodyabighit


ІНТРОВЕРТ 997

Тут могла бути ваша реклама...

inkognito

Resistance is futile

220 Гості, 0 Користувачів