Найтонший будинок :)

Автор explorer, 26.01.2007 16:51:45

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 10 Гості дивляться цю тему.

explorer

От таке є в нас по вул. Пекарській.
Невже ідея архітектора - захопити максимум місця вздовж вулиці?

TrialCheck

Я цей будинок вперше побачив минулого тижня, мені одразу ж спав на думку аналогічний будинок, який я бачив під час екскурсії по старовинній частині Одеси. Нажаль, як не намагався я згадати предісторію цієї будівлі зі слів одеського екскурсовода, нічого конкретного так і не пригадав, там здається була загвоздка з архітектурою сусідніх будинків. У львіському варіанті, ніби, ніщо не заважало зробити "нормальний" кут?!
We who are not as others!

explorer

ну тут ще людський кут. На Пекарській кут настільки гострий, що у кутовій кімнаті навпроти великого вікна, максимум метри 3 до іншої сторони. Навіть не уявляю що там зсередини може бути :)

Kolomijka

Такого плану будівлі ще називають «будинком однієї стіни».
Теж познайомилась вперше в Одесі, а потім саме з  цим на Пекарській у Львові, і у Франківську  два такого плану є.   
______________________________
http://infostore.org/user/Kolomijka

Ростислав

А де саме у Франківську такого типу будинки ?  Я там буваю час від часу, сфотографував би...

Kolomijka

Цитата: Ростислав від 07.02.2007 17:57:32
А де саме у Франківську такого типу будинки?  Я там буваю час від часу, сфотографував би...

по Б.Лепкого, приблизно навпроти вул. Коперніка. вони поруч (через один) стоять.
______________________________
http://infostore.org/user/Kolomijka

_BuR_

ще є такий будинок біля ст.Підзамче(якщо їхати до гол.вокзалу(колією звісно) то можна його побачити по ліву сторону не доїзжаючи до першого моста)Як знайду фото - викладу.
Незалежний велокур'єр, в будь-який час, в будь яку погоду 096 154 76 28

SOC

Ще один аргумент на користь теорії, що богема(куди напевно можна віднести і того архытектора) іноді перебирає психотропних речовин. Не хотів би я мати таке житло- ну хіба  замовляв би меблі та сантехніку з таким же гострим кутом. на папері площа врахована, а корисно її заповнити як?  В Одесі міг бути якийсь прикол саме з юридичного чи комерційного боку, тобто якраз щоб захопити вигідне місце чи що.
Я не тормоз- я повільний газ

yar-79

Для порівняння висавляю, найтонший в Амстердамі. На цій світлині він знаходиться одразу за сріблястою машиною:

Roy

Найшов в себе от такий зразок "найтоншого будинку" для порівняння.
Фоткав з вікна автобуса, шкода що верх будинку не вліз в кадр.
Будинок незвично високий, знаходиться в Стамбулі.
Meine Ehre heißt Treue

inkognito

    Дозвольте хижому модератору доповнити. Пост від сьогодні на ИаСтікавСльозами, конкретніше тут. Як кажуть москалики, то є найтонший будинок в СаСексі (і який йолоп їм назви тих повітів придумав?) в 6 футів (1,8 м в метричній системі, знову ж-таки крию гострим слівцем аффтора британської системи одиниць), в глибину 21 фут, що рімно є 6,30 м. купили його ті йолопи 12 літ тому за 8 кіло-фунтів. Але буржуа планують в книгу Гінеса попасти (ні, то здається не той ірландець, діти котрого гарне пиво продукують). Просто тру 126 фут2 чи 11,34 м2 - як там жити? На фото штири писки, на кожного виходить по 2,825 м2 (норма у совіцьких казармах = 2 м2 на солдата)

 Опісля тих світлин, шо внизу моя квартира здається царськими покоями. Йно хіба в Північній Кореї чи окремих районах Індії шось меньше за площею можна здибати, певно вони жорстоко бідують в країні розвитого капіталізму  :)
   
Resistance is futile

yar-79

 Ви Амстердамовський бачили-він в два рази меньший...

inkognito

порівнював фото, ну аж ніяк не скажу, що амстердамський в два рази тонший...скоріш у два рази грубший, хоча то може буди моє суб'єктивне ІМХО
Resistance is futile

Dark Wind

Подумайте яка економія! Включив одну дуйку на кіловат, і вуаля, будинок теплий ;D
Якісь штири лямпи на 60 ват. І все))
Правда день народження на 20 чоловік не відсвяткуєш 

inkognito

то точно! вечірка для великої кумпанії буде просто зіпсована. "в тесноте, да не в обиде" (локальний москальський фольк, але правдивий)
Resistance is futile

YserL

В україні із квартирним питанням важко. >:(

yar-79

Подивіться уважно на моїй фотці за сріблястою машиною, там на першому поверсі маленька дверка, а на другому поверсі віконечко, третього поверху немає взагалі...

explorer

Цитата: inkognito від 24.02.2010 20:36:37
   Дозвольте хижому модератору доповнити. Пост від сьогодні на ИаСтікавСльозами, конкретніше тут. Як кажуть москалики, то є найтонший будинок в СаСексі (і який йолоп їм назви тих повітів придумав?) в 6 футів (1,8 м в метричній системі, знову ж-таки крию гострим слівцем аффтора британської системи одиниць), в глибину 21 фут, що рімно є 6,30 м. купили його ті йолопи 12 літ тому за 8 кіло-фунтів. Але буржуа планують в книгу Гінеса попасти (ні, то здається не той ірландець, діти котрого гарне пиво продукують). Просто тру 126 фут2 чи 11,34 м2 - як там жити? На фото штири писки, на кожного виходить по 2,825 м2 (норма у совіцьких казармах = 2 м2 на солдата)

 Опісля тих світлин, шо внизу моя квартира здається царськими покоями. Йно хіба в Північній Кореї чи окремих районах Індії шось меньше за площею можна здибати, певно вони жорстоко бідують в країні розвитого капіталізму  :)

Як я їх розумію :)) У Львові теж є майже такі рекордсмени (або ними можна стати, чи просто прийти познімати):

1. в. Городоцька, 11 кв.м., 1/3 ц., підвал приват. 4 кв.м., єврорем., під житло, бізнес, ціна договірна
   тел.: 243-0334 , (067) 725-2768   

2. пл. Митна, 12/-/- кв.м., 2/3 ц., умивал., газ, норм. житл. ст., туалет власн. по балк.
   тел.: (093) 552-2810 ,     

3. в. Маяковського, 15/-/- кв.м., 3/3 ц., єврорем., виг. в кварт., можл. надбуд. горища над кварт., торг. терм.      22000 у.о.

4. в. Крехівська, 2/4 ц., 14/9 кв.м., хор. стан, туалет, душ. кабіна
   тел.: 261-3569 , (097) 433-2201     


dr_sushnjak

У Львові є ще тонший будинок :)



Детальніше тут: http://dr-sushnjak.livejournal.com/51928.html

Roy

Що ж, так ніби виходить  ;). Раніше на місці цього будинку, або ж прибудови (важко назвати це), були ковані ворота, з входом на внутрішнє подвір'я, між двома будинками.
Тепер, думаю, ця будівля мала б з'єднуватися з будівлею що з правої сторони, відносно фото.
Meine Ehre heißt Treue

278 Гості, 0 Користувачів