Автор Тема: Explorer 2.0  (Прочитано 2217 разів)

1 гість дивиться цю тему.

Bottlehunter

• Свої
  • Дослідник
  • *
  • Рейтинг 1128
  • Стать: Чоловіча
    • Перегляд профілю
Re: Explorer 2.0
« Відповідь #20 : 23.09.2018 10:33:48 »
Привіт всім! Пройшов вже місяць відколи ця тема була створена і на форумі почалася активна фаза. На прохання Голема пишу короткий підсумок з того часу:

- Були проведені збори, на яких ми вирішили що першочергово потрібно зробити на Експлорері, з технічної і організаційної сторони. Збори виявилися дуже продуктивними, не останню чергу і через те. що проводилися без алкоголю  ;D Спочатку були думки оголосити Голема, який це запропонував, єретиком і спалити, але потім всі побачили, що то корисно, принаймні для плідної роботи разом.

Основні моменти:
 - Не переводити форум на нову платформу через брак часу і фінансів, а покращувати поки існуючу. Зокрема, додати плагін для гарного відображення на мобільних, покращення пошуку, завантаження фото і таке інше. Тому якщо хтось вміє працювати з SMF двіжком і має бажання допомогти рідному форуму, ласкаво прошу писати мені в ПП.
 Наразі вже переклали тексти двох листів, які приходять після реєстації (вони чомусь досі були англійською) і збільшили час редагування допису до 48 годин.
- Визначили правила додавання форумчан до групи "Свої" (досі називалася "Користувач"). "Свої" мають доступ до трохи більшої кількості інфи, а також право вступити в ГО "Експлорер": 
   - 6 місяців з моменту реєстрації на форумі;
   - 5 створених тем у розділі звіти (якісні);
   - участь у трьох спільних вилазках;
   - організація однієї власної вилазки, з залученням форумчан;
   - відмінна репутація, і наостанок схвалення адміністрацією.
- Також плануємо внести деякі зміни в Правила форуму, про що зробимо окрему розсилку на всіх зареєстрованих користувачів
- Буде створена тема-візитка про Громадську Організацію "Експлорер" та основні новини звідти

- Експлорер вперше був представлений на Форумі видавців, проце, думаю, напишуть більше Рой чи Голем, які брали в цьому активну участь

- Цікава статистика з Гугл аналітики: За останні два місяці кількість унікальних користувачів збільшилася з приблизно 1900 до 2130 (за тиждень), кількість переглянутих сторінок збільшилася з 6240 до 12280 (теж в середньому за тиждень). Ростемо)

Розшарити F VK G+
Най жиє Гуцулія!

Golem

• Адміністратор
  • Досвідчений Дослідник
  • *
  • Рейтинг 632
  • Стать: Чоловіча
  • Ein План, ein Звіт, ein Форум
    • Перегляд профілю
    • Фейкбук
« Відповідь #21 : 25.09.2018 00:08:37 »
Дякую Батллхантер! Все супер!  Для тих хто не любить багато читати:

1) Шукаємо добровольців помогти з модернізацією форуму. За це абонемент на пиво в Пивничку і доступ до Своїх автоматично! :)

Ще одне: мене де факто не було тут 8 років. За цей час виникла своя тусовка зі своїми правилами. Я старатимуся в неї влитися в міру своїх сил. Говорили що є певні конфлікти між учасниками форуму. Я дуже зацікавлений у розвитку форуму як комфортного місця для всіх. Тому якщо можу чимось допомогти в їх вирішення - сміло пишіть мені, обіцяю неупереджено ставитися до кожного.

Ось вам моїх 10 заповідей адмодератора Експлорера:

0) Нехай не буде в тебе інших форумів окрім Експлорера
1) Люби форум свій всім серцем всією душею своєю
2) Люби користувача свого як самого себе
3) Не пали обєкти намарно
4) Памятай день форуму святкувати
5) Не флуди
6) Не копіпасть
7) Не пожадай хабара ближннього свого

8) Доповніть... ;)
9)...
Розшарити F VK G+
курча

explorer

• Адміністратор
  • Гуру
  • *
  • Рейтинг 226
    • Перегляд профілю
    • explorer
« Відповідь #22 : 25.09.2018 17:38:28 »
Ви круті!
А от натуральний експлорер 2.0: ходить рекламує спільноту, залучає нових користувачів. Іноді люди питаються що це значить - розповідаємо (сам не вміє) :)

Розшарити F VK G+