Explorer 2.0

Автор Golem, 25.08.2018 21:59:48

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

onyx

Цитата: Le-i-3o від 29.01.2019 14:30:19
Можу запитати Пашу, а в якому форматі ти хочеш це робити?
Ну я хз, можна спитати яка його думка з приводу того щоб зробити кадастр публічнішим ніж він є зараз, наприклад так як я писав вище, онлайн карта, знаю такі є але там майже ніемає ні координат ні інфи і тимбільше топ.

Le-i-3o

Я озвучу його коментар коли отримаю.

Цитата: onyx від 29.01.2019 14:35:52
Цитата: Le-i-3o від 29.01.2019 14:30:19
Можу запитати Пашу, а в якому форматі ти хочеш це робити?
Ну я хз, можна спитати яка його думка з приводу того щоб зробити кадастр публічнішим ніж він є зараз, наприклад так як я писав вище, онлайн карта, знаю такі є але там майже ніемає ні координат ні інфи і тимбільше топ.
Він копав, і ти копай!!!

Segfault

Цитата: Le-i-3o від 29.01.2019 14:31:37
Ти хочаб щось тямиш в Спелеології?
Хоча б щось тямлю в спелестології, природні печери не цікавлять. Мені цікаво, чому ти це зараз питаєш. Ти мені краще поясни, чим цінність природного об'єкта для спелеолога відрізняється від цінності об'єкта рукотворного для індустріального дослідника.
Better safe than sorry

Le-i-3o

Ну не тямущий ти тому я тобі поясню, твому рукотворному обєкту від сили може бути якихось пару сотень років, якщо брати до уваги підземелля замків. Печері міліони.
Почув різницю?
По печері можна дослідити всю історію планети в межах даного регіону вплоть до погодніх умов.
Яку цінність для людства загалом несе дослідження індустріального обєкту окрім сатисфакції дослідника?
По дослідженнях печери можна будувати оцінки подальшого розвитку планети які будуть містити пряму важливість для населення.
Елементарний приклад це дослідження клімату і причин його змін, що зараз є найважливішим і болючим питанням.

Вторинні утворення несуть неймовірну цінність, кристали які формувались сотні тисяч років.

Розумієш різницю?

Цитата: Segfault від 29.01.2019 14:39:03
Цитата: Le-i-3o від 29.01.2019 14:31:37
Ти хочаб щось тямиш в Спелеології?
Хоча б щось тямлю в спелестології, природні печери не цікавлять. Мені цікаво, чому ти це зараз питаєш. Ти мені краще поясни, чим цінність природного об'єкта для спелеолога відрізняється від цінності об'єкта рукотворного для індустріального дослідника.
Він копав, і ти копай!!!

Stinger

Цитата: Segfault від 29.01.2019 14:30:27
Stinger, я попросив в товаришів останню версію карти Полтви, закину тобі в особисті повідомлення в тлг, коли мені її скинуть. І ні, це геть не те, що ти скинув.

Ок, дякую, чекатиму)

zelja

Думаємо не те що говоримо говоримо не те що думаємо. Проблема всіх непорозумінь це мова як вид комунікації.Кожна людина має свій життєвий шлях який формує її особистість,
тому ми всі такі різні і кожен міг би бути на місці іншого опинившись в таких самих життєвих обставинах.
Кожна людина має своє бачення цього світу і конкретної ситуації згідно з набутим життєвим досвідом,
тому те що ми думаємо - візуалізуємо собі(думку, ідею,концепт)в голові і те що ми пробуємо донести до іншої персони у всіх випадках інтерпретується слухачем через набір фільтрів власної реальності та розуміється зовсім по інакшому.

Також ми не можемо виразити повністю себе через мовлення, а тим більше через суху інтернет комунікацію, букви які не наділені емоціональним забарвленням (невербальна комунікація).
Це моя версія загальних непорозумінь не тільки на форумі, а всюди.

Тема запалу чи не запалу об'єктів для мене проста, палити вартісні об'єкти можна, але тільки привідкрити щілину дверей цього таємничого місця без конкретики без палєва лиць ітд для загальної маси,
і звіт окремий такий простяковий можна настрочити.. А от в розділі для своїх викладати більш розширену інфу.
Це все стосується об'єктів з високим рівнем складності ..
А щодо звичайних боянів і 50/50 об'єктів думаю ні в кого не виникає сумнівів що інфа має бути відкритою для всіх. Як писалося вище "з електрички все видно"

Я підтримую Golem'а в реалізації його ідеї, так чи інакше всі ми що висловили тут свою думку створили інформаційний потік з яким Андрію прийдеться працювати, видавати нові пропозиції/ідеї, підлаштовуватися до наших (тому що проти толпи не попреш)
Тому я вважаю що не треба нікому сваритися не треба нікому видаляти свої теми і відходити від експлорера і ще й може тримати обіду. Ми всі тут зібралися тому що нас обєднує одна річ !
Ми не можемо сидіти на місці ми прагнемо досліджувати цей світ різноманітними шляхами і на цьому шляху стоїмо всі ми.

Segfault

Цитата: Le-i-3o від 29.01.2019 14:46:48
Ну не тямущий ти тому я тобі поясню, твому рукотворному обєкту від сили може бути якихось пару сотень років, якщо брати до уваги підземелля замків. Печері міліони.
Почув різницю?
По печері можна дослідити всю історію планети в межах даного регіону вплоть до погодніх умов.
Яку цінність для людства загалом несе дослідження індустріального обєкту окрім сатисфакції дослідника?
По дослідженнях печери можна будувати оцінки подальшого розвитку планети які будуть містити пряму важливість для населення.
Елементарний приклад це дослідження клімату і причин його змін, що зараз є найважливішим і болючим питанням.

Вторинні утворення несуть неймовірну цінність, кристали які формувались сотні тисяч років.

Розумієш різницю?
Це суб'єктивна цінність. Для мене природні системи мають вторинну цінність, як для тебе рукотворні об'єкти. Коли тобі пропонують почати палити координати печер, в тебе починає бомбити, і з цілком зрозумілих причин. Постав себе, мегатямущого (лол, це взагалі слабкий аргумент, все одно якби я тебе запитав "ти хоча б щось тямиш в інфільтрації на діючі об'єкти") на моє нетямуще місце і спробуй зрозуміти мою позицію. З моєї позиції об'єкти мають таку ж величезну цінність, як для тебе і твоїх товарищів печери.
Better safe than sorry

Le-i-3o

Ти попросив пояснити різницю я поясний. Судячи з твоєї відповіді ти мислиш лиш тим що тебе оточує. І щось тобі доводити на фоні цього немає змісту. Бо істина народжуєтся у дискусії а з тобою її не побудуєш.
Суть субєктивної думки в тому що це думка субєкта, тобто на основі твоїх міркувань. Тут вимушиний тебе розчарувати присутня обєктивність, бо моя висловлювання про печери не залежить від думки субєкта, його світогляду та переконань.

Цитата: Segfault від 29.01.2019 15:25:47
Цитата: Le-i-3o від 29.01.2019 14:46:48
Ну не тямущий ти тому я тобі поясню, твому рукотворному обєкту від сили може бути якихось пару сотень років, якщо брати до уваги підземелля замків. Печері міліони.
Почув різницю?
По печері можна дослідити всю історію планети в межах даного регіону вплоть до погодніх умов.
Яку цінність для людства загалом несе дослідження індустріального обєкту окрім сатисфакції дослідника?
По дослідженнях печери можна будувати оцінки подальшого розвитку планети які будуть містити пряму важливість для населення.
Елементарний приклад це дослідження клімату і причин його змін, що зараз є найважливішим і болючим питанням.

Вторинні утворення несуть неймовірну цінність, кристали які формувались сотні тисяч років.

Розумієш різницю?
Це суб'єктивна цінність. Для мене природні системи мають вторинну цінність, як для тебе рукотворні об'єкти. Коли тобі пропонують почати палити координати печер, в тебе починає бомбити, і з цілком зрозумілих причин. Постав себе, мегатямущого (лол, це взагалі слабкий аргумент, все одно якби я тебе запитав "ти хоча б щось тямиш в інфільтрації на діючі об'єкти") на моє нетямуще місце і спробуй зрозуміти мою позицію. З моєї позиції об'єкти мають таку ж величезну цінність, як для тебе і твоїх товарищів печери.
Він копав, і ти копай!!!

Romchick

Любі друзі і дорога родино, я отетерів з того куди зайшла тема про 2.0 і окремих дописів.  "Дослідження індустріальних об'єктів" - ви серйозно?  "Палити чи не палити об'єкти?" Таке враження, ніби Експлорер займається дослідженням спадщини якоїсь попередньої чи інопланетної цивілізації.  Насправді ж слова "досліджувати об'єкти" до досліджень мають таке ж відношення як я до космонавтики. За винятком зовсім декількох окремих випадків, які скоріше підтверджують це правило. (Я про теми серйозної спелеології, дослідження  Євреїв в Полтві і їм подібних декількох тем.) Всі інші "дослідження" це розваги дорослих дядьків і тіток, відповідно користі, крім отримання задоволення учасниками такого дослідження 0. Для підтримування духу Експлорера, для того щоб відшуковувались свіжі місця, писалися нові звіти, старі наповнювалися свіжими фотграфіями і описами потрібні нові люди, з ентузіазмом і цікавістю до лазення по тих місцях, які для підстаркуватих учасників вже є баянами. Ну і що що спалимо якийсь сцяний ЛАЗ чи обісраний бомжами бомбар. Всеодно він є на балансі держави чи іншої структури, яка з задоволенням продасть той смітник. Всеодно найближчим часом то все до дітька знесуть і якийсь умовний Авалон побудує там будинок. Закриють залаз, знайдеться інший. А як не здатний знайти, то нема чого тобі туди лізти.  Звичайно, викладати координати і історії про то як проникли(домовились) на якийсь діючий стратегічний, особливо військові ні в якому разі не можна. Так само як місця які можуть бути особливо небезпечнимим, як, наприклад, закинуті шахти.  Тобто я ЗА запали.

P.S. Кожен др***че як собі хоче, тому право на палити об'єкт\залаз, писати звіт на Експлорері чи на Однокласниках то справа особиста. Аби тільки нікого до кримінальної відповідальності не притягнули і щоб ніхто не постраждав і не завагітнів.

P.S.S. В нас є дуже багато матеріалів, які на дослідження не тягнуть, але є гарними журналістськими статтями і розслідуваннми. Такі речі мають залишатися інтелектуальною власністю форумі і автора.

P.S.S.S Якщо хтось переживає, що в нас вкрадуть ідею водити екскурсії по певних тематичних для форуму місцях, то мушу розчарувати. Цю ідею скрали ще до появи Експлорера як соціального феномену. Як хтось хоче на тому, насправді заробити щось крім кишенькових грошей на сігарєти, то нехай краще йде на завод працювати. Там хоч інколи зарплата буває.

P.S.S.S.S потрібна мобільна версія сайту, бо за статистикою, навть на Порнхаб з мобільних пристроїв заходить більше 71% користувачів. Читати з телефону зовсім не зручно. Також форум, як формат вже давно морально застарів.

Якщо ще щось згадаю, шо хотів написати, то потім допишу.

DeZer


Segfault

Цитата: Le-i-3o від 29.01.2019 15:44:36
Ти попросив пояснити різницю я поясний. Судячи з твоєї відповіді ти мислиш лиш тим що тебе оточує. І щось тобі доводити на фоні цього немає змісту. Бо істина народжуєтся у дискусії а з тобою її не побудуєш.
Суть субєктивної думки в тому що це думка субєкта, тобто на основі твоїх міркувань. Тут вимушиний тебе розчарувати присутня обєктивність, бо моя висловлювання про печери не залежить від думки субєкта, його світогляду та переконань.
Годі оверквотити мої повідомлення. Я попросив тебе мені розповісти, чому тобі начхати на те, що для когось рукотворні об'єкти представляють високу цінність. Це проблема не об'єктивної цінності того чи іншого місця, а суб'єктивної цінності цього місця для відвідуючих. Ми тут займаємось не професійною діяльністю, і по печерах ніхто з нас не лазить з науковою метою. Ти ж підмінюєш поняття, замінюючи суб'єктивну цінність об'єкта для людини, що його відвідує об'єктивною цінністю його для людства. В цьому плані з печерами тим більше нічого не трапиться, як би їх не засирали, науковці там собі розберуться. Я навіть не почав пояснювати об'єктивну цінність рукотворних об'єктів, бо мені чомусь це здається очевидним - бомбарі і заводи будували не для того, щоб їх розкрадали рандомні школьніки. Годі підмінювати поняття, або відповідай по темі, або не долучайся до дискусії. Дякую.
Better safe than sorry

Блондинка в кедах

Відносно Варти та журналістів: вважаю, що ми досягли певного рівня, щоб та ж сама Варта просила нас про матеріал. З ними можна непогано співпрацювати: ми їм матеріал, а вони нам «ключики» від дверей, які нам не вдається відкрити самотужки ;)

Le-i-3o

Ну якщо ти не займаєшся професійно то не розписуйся за всіх.
Тут багато людей роблять дійсно дослідження. Я в тому числі себе відношу до цього списку. І тут я про спелеологію навіть не згадую.

Він копав, і ти копай!!!

Maksym Tkachenko

Палити чи не палити нехай тоді кожен вирішує сам. І припинемо цю суперечку.

Svyatodiy

Щоб спалити об'єкт не потрібно декількох людей. Однієі людини достатньо. Тому "хто що хоче - те і робить" тут не підходить
Крутіть колесико!

Segfault

Цитата: Le-i-3o від 29.01.2019 17:26:55
Ну якщо ти не займаєшся професійно то не розписуйся за всіх.
Тут багато людей роблять дійсно дослідження. Я в тому числі себе відношу до цього списку. І тут я про спелеологію навіть не згадую.
Можна почитати результати досліджень? Рецензії? В якому науковому журналі опубліковані?
Better safe than sorry

Segfault

Цитата: Svyatodiy від 29.01.2019 18:08:26
Щоб спалити об'єкт не потрібно декількох людей. Однієі людини достатньо. Тому "хто що хоче - те і робить" тут не підходить
На жаль, єдине дієве вирішення цього питання - перестати водити по об'єктах людей, які палять. Якщо ти помітив, то контингент форуму розділився саме на дві групи. Одні лазять, щось розвідують самі, інших водять, а вони потім палять залази. Бажання палити залази поглибить розкол між першими та другими.
Better safe than sorry

Le-i-3o

Так звісно читай форум. Решту тобі мабуть не дано

Цитата: Segfault від 29.01.2019 18:16:45
Цитата: Le-i-3o від 29.01.2019 17:26:55
Ну якщо ти не займаєшся професійно то не розписуйся за всіх.
Тут багато людей роблять дійсно дослідження. Я в тому числі себе відношу до цього списку. І тут я про спелеологію навіть не згадую.
Можна почитати результати досліджень? Рецензії? В якому науковому журналі опубліковані?
Він копав, і ти копай!!!

Марічка

Це та сама Марічка, про яку тут написано...

Я вважаю, що в автора все для створення сайту було вже в середині - не беру кредиту музи на себе тут.

Життєве закінчення - ми з Големом подорослішали і знову почали спілкуватись в дружньому ключі!

Автор сам знає, але я ще раз хочу наголосити, що сам сайт неймовірно крута справа в житті так багатьох людей - продовжуйте далі позитивно впливати на світ.

Успіху!

220 Гості, 0 Користувачів