Автор Тема: Регулярні екскурсії в Полтву  (Прочитано 3444 рази)

1 гість дивиться цю тему.

John

• Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 34
    • Перегляд профілю
Re: Регулярні екскурсії в Полтву
« Відповідь #60 : 10.11.2018 21:09:25 »
Про Срийський ринок навіть не знав. Давно там не був.

Просто все закладено плиткою і нічого навіть не натякає на те місце. Я довго пробував знайти його (побачити), але там хіба є ділянка яка дещо відрізнялась сухішою плиткою, але й це можливо мені просто здалося. Шансів відкопати думаю нема.
Розшарити F VK G+

Golem

• Адміністратор
  • Досвідчений Дослідник
  • *
  • Рейтинг 539
  • Стать: Чоловіча
  • AlkoGolem
    • Перегляд профілю
    • Пікаса
« Відповідь #61 : 11.11.2018 08:21:44 »
Запишіть на екскурсію 2 людини. На 15.11

Записав. МОжливо Стінгер матиме час швидше, звяжеться з Вами i urban по телефону.

Якшо ні - тоді наступна екскурсія буде 21 глистопада. Я поведу.
Розшарити F VK G+
курча

John

• Постійний Дописувач
  • *
  • Рейтинг 34
    • Перегляд профілю
« Відповідь #62 : 11.11.2018 18:28:11 »
Провірив: так само як біля Срийського :)

Тут якщо придивитись, то видно, де був люк. Біля стрийського, по-моєму теж плитка в тому місці хитається.
Фото спеціально зроблено з того самого ракурсу, що і фото Commendatore.

Зблизька:

Тепер маємо новий туристичний об'єкт - люк-привид.
Розшарити F VK G+

Commendatore

• Зацікавлений
  • *
  • Рейтинг 1
    • Перегляд профілю
« Відповідь #63 : 13.11.2018 09:35:45 »
Дякую за класно підібрану фотку! Якшо чесно я думав ви  питаєтеся про підземні ходи..

Мене вражає тупість чиновників. Чи розуміють вони шо з цього замуровування входу в Полтву можна роздути цілий політичний скандал, особливо перед виборами?!! Приписати сюди і сморід у місті, і антисанітарію, інфекцію Кору, щурів та руйнування історичної частини ЮНЕСКО ну і багато чого іншого?

Ці всі входи поляки робили не просто так! Ними вони регулярно спускалися щоб доглядали за колектором. А виходить що ми, бойки, люди горді - в туалет не спускаємся, так? Нема входу, нема проблеми, непотрібно нукуди лізти і ні за що відповідати. І то зараз, коли навантаження на колектор в рази більше ніж коли він будувався. І коли він зараз руйнується на очах.

Насправді тема ця не нова, заварені входи існують вже років 6, не менше. Тобто весь цей час крім нас, дослідників Львова, в колекторі блукали тільки душі загиблих там Євреїв? А водоканал його просто експлуатував на знос???

Хто живе в центрі, сфоткайте будь-ласка це неподобство. Мені хочеться це побачити на власні очі!

Клацну місце люка при нагоді.
До речі, на фото - Сергій Смірнов - ініціатор відновлення скульптурної композиції "Ощадність" - львівської "Статуї Свободи".
Розшарити F VK G+

Golem

• Адміністратор
  • Досвідчений Дослідник
  • *
  • Рейтинг 539
  • Стать: Чоловіча
  • AlkoGolem
    • Перегляд профілю
    • Пікаса
« Відповідь #64 : 13.11.2018 12:25:30 »
Дякую Стінгеру за допомогу. Вилазка відбудеться нині, якшо хтось надумає - пишіть йому напряму.

Як думаєте, може варто розділити ці плани і про Замуровані Люки Львова?
Розшарити F VK G+
курча