Групова авто-вилазка форуму 9 вересня

Автор Golem, 27.08.2018 09:35:28

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Indigo

ну і як не взяти участь в урочистостях до Дня міста!? :) ;) :D ;D
Можемо побачити новозбудований міст, зіграти у шахи-пінг-понг-футбол, катнути велопробіг, побачити початок будівництва сон. електростанції, заспівати народне караоке ну і "відірватись" на концерті мегабенду "СКАЙ".
І це тільки ОФІЦІЙНА програма СВЯТА! 


Bottlehunter

Я буду в Східниці 9 вересня, напишіть час виїзду. Можливо приїду трохи потусити)
Най жиє Гуцулія!

Golem

Привіт Всім!

Пропоную збиратися чимпораніше. Наприклад о 9 годині ранку на відкритій парковці коло Ашану?

Тоді 10-30 там коло лікарні. До обіду все оглянули, перекусили. Годинка 3 в Бориславі. Що скажете?
Дігери всіх країн єднайтеся!

Андрій74

Ніц немаю проти,мені підходить. Ашан той що на Стрийскій?
Най го качка копне...

Golem

Так, на Стрийській шоб сісти і поїхати і не метлятися по Львову. Туди зручно громадський транспорт ходить
Дігери всіх країн єднайтеся!

Indigo

Мені також 9 ранку під ашаном підійде

Олесь

У Бориславі бомбосховище на перехресті вул. Коновальця і Тихого. Десь 200м.від нього на карті.Може хтось був там?
Добрим словом і пістолетом ви можете домогтися набагато більшого, ніж одним тільки добрим словом. - Аль Капоне

Roy

Цитата: Олесь від 05.09.2018 23:41:28
У Бориславі бомбосховище на перехресті вул. Коновальця і Тихого. Десь 200м.від нього на карті.Може хтось був там?
Маю сумніви, що хтось був там з наших. Скинь будь ласка координати цього місця в ПП, можливо навідаємось.
Meine Ehre heißt Treue

Андрій74

Девяте число не загорами.Чи є в нас якийсь план оглядин Борислава,чи буде все спонтанно? Пропоную окрім свердловин заїхати на озокеритні шахти(49°17'16"N 23°24'37"E ,і 49°17'29"N 23°24'47"E).Закинуту воєнну частину( 49°18'6"N 23°25'38"E),завод штучних алмазів( 49°18'6"N 23°25'38"E),і хотілось би попасти на Східницьку ВЕС( 49°18'6"N 23°25'38"E). Борислав як на диво має дуже багато діючих підприємств,всього за один день не облазити. Хто має які пропозиції,зауваження? На мій погляд краще це обговорити зараз,ніж потім морочити собі і людям голову на місті.
Най го качка копне...

Roy

А також, чи не спершу ми маємо заїхати до маєтку в Бережницю.

Думаю взяти рації, для зв'язку по машинах. Маю Midland GXT 1050. Golem, ти ніби теж такі мав?
Meine Ehre heißt Treue

Андрій74

Та до маєтку то само собою. Маю теж рації,чи є потреба їх брати?
Най го качка копне...

Golem

Цитата: Roy від 07.09.2018 10:17:24
А також, чи не спершу ми маємо заїхати до маєтку в Бережницю.

Думаю взяти рації, для зв'язку по машинах. Маю Midland GXT 1050. Golem, ти ніби теж такі мав?

Вже ставлю заряджатися :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

Le-i-3o

ЧИ є ще в якійсь машині місце? якщо знайдется я +1, Зеля може в тебе? бо щось не можу дорахуватись
Він копав, і ти копай!!!

Roy

Треба ще раз порахуватись... ::)
Meine Ehre heißt Treue

zelja

Цитата: Le-i-3o від 07.09.2018 11:24:06
ЧИ є ще в якійсь машині місце? якщо знайдется я +1, Зеля може в тебе? бо щось не можу дорахуватись
Хіба Роєвий колега відмовиться тоді велкам, а так..

Golem

Покишо вільних місць нема :(

Я 3 вільних місця
Сталкер
Андрій 74
Нелегал

Рой 3 місця
Стінгер 2
Колега Роя

Зеля 3 місця
Лесик 2
Руфус


Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

Дощу на завтра не обіцяють,я к і сонця. так шо здибаємося як і запланували на 9-00 на Ашані в Сокільниках.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Lesyk

Анастасія захворіла, тому Міша - гайда з нами!

STALKER

Хто що планує брати з хавчика?

Rufus

На жаль, Міша вже не може їхати. Тому якщо є інші бажаючі - ласкаво просимо.
Be friendly to bats!

274 Гості, 0 Користувачів