Авто-туристичний похід на Памір 13-15 Жовтня

Автор Segfault, 27.08.2018 14:06:08

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Segfault

Чому б не поїхати далі? Я ось хотів цього літа зганяти в соло-похід на РЛС "Памір", але щось якось не склалось. Можна туди катнути гуртом на вихідні, місця гарні, без машини - важкодоступні.
Better safe than sorry

Golem

Цитата: Segfault від 27.08.2018 14:06:08
Чому б не поїхати далі? Я ось хотів цього літа зганяти в соло-похід на РЛС "Памір", але щось якось не склалось. Можна туди катнути гуртом на вихідні, місця гарні, без машини - важкодоступні.

Я теж ще там не був :) ДЖимміком можна виїхати на сам верх. Давай про це в окремі плани? Мені підходить 14 Жовтня і околиці бо там 3 дні вихідних.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Bottlehunter

Цитата: Golem від 27.08.2018 14:43:12
Цитата: Segfault від 27.08.2018 14:06:08
Чому б не поїхати далі? Я ось хотів цього літа зганяти в соло-похід на РЛС "Памір", але щось якось не склалось. Можна туди катнути гуртом на вихідні, місця гарні, без машини - важкодоступні.

Я теж ще там не був :) ДЖимміком можна виїхати на сам верх. Давай про це в окремі плани? Мені підходить 14 Жовтня і околиці бо там 3 дні вихідних.

Ми з Ромчиком теж на Памір хотіли, сподіваюся, він не перехотів.
Якби так вилазка відбувалася, то +2 в джип)
Най жиє Гуцулія!

STALKER


Golem

Короче одну машину ми вже забили повністю. Але в мене тільки 4 місця, тобто або Сталкер або Ромчик, більше 4 не влізуться :( Робитимемо по дорозі зупинки щоб коліна троха розімнути тим шо ззаді будуть

Туди наверх можна виїхати, розбити табір. А далі вже зробити радіалки по хребту. По дорозі назад заскочити на якісь цікаві природні обєкти глянути. Більше детально вже сплануємо ближче дати.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Romchick

Я вже дуже давно хочу туди попасти і якось ніяк не складається. Тому, дуже сильно хочу попроситися +1 до компанії.

Stinger


Segfault

Ну, я пропонував на Памір, тому звісно плюсуюсь :)
Better safe than sorry

Golem

Ну поки шо в хронологічному порядку записалося:

Segfault
Bottlehunter
Romchik

Я скинув цю тему свому знайомому, в нього Паджеро. МОжливо він теж поїде і тоді буде як взяти ще Стінгера.

Також туди можла легковою під початок підйому підїхати. А далі або пішки або я дві ходки зроблю.

Десь за 2 тижні до самої мандірвки я займуся дозволами, паспортами і організацією.
Дігери всіх країн єднайтеся!

ІНТРОВЕРТ 997

Тут могла бути ваша реклама...

explorer

Оо, їду. І пару місць в дастері буде

Le-i-3o

Він копав, і ти копай!!!

Lesyk


Golem

Ура! Дастер теж вже забитий :) Двома машинами надійніше, точно не застрянемо
Дігери всіх країн єднайтеся!

explorer

Радий чути. Домовились :)
Бтв, дороги в тому краї веселі! (див. знак з атачменту) :)

Khimik

До речі, звідтам мож метнутися в Сарату зирнути на відбудовану кляузу-мінігес
Зараз, правда, вже огороджена...

https://photos.app.goo.gl/6BkuahJUQHq7ochv7


Golem

Вав, дякую! Це тру-обєкт, живих кляуз ше не бачив. Ну я до тебе перед поїздкою полюбе ше зайду, здаш мені всі лайфхаки ;)
Дігери всіх країн єднайтеся!

masq

Ех, марю тими місцями вже давненько, але зараз так непросто відірватись від справ  :-\

Олесь

Якби було місце +1). Це вже мабуть на автобус назбиралось люду
Добрим словом і пістолетом ви можете домогтися набагато більшого, ніж одним тільки добрим словом. - Аль Капоне

Golem

Так, якшо будуть ще бажаючі то запросто можна найняти бус а потім або пішком зайти на Шаріки або завезти тих кому тєжко на Джипах, зробити пару ходок
Дігери всіх країн єднайтеся!

288 Гості, 0 Користувачів