Авто-туристичний похід на Памір 13-15 Жовтня

Автор Segfault, 27.08.2018 14:06:08

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

YserL


Bottlehunter

Цитата: YserL від 17.09.2018 11:12:03
З 12.5 см можна буде доїхати?
На саму гору точно ні. Тай до села проблемно, я цікавився маршрутом ще на початку літа.
Най жиє Гуцулія!

Le-i-3o

Привіт, да намічених дат залишилось трошки більше 2 тижнів, який у нас план по виїзду і тривалості поїздки? Може маєм можливість щось подорозі захопити цікаве?
Він копав, і ти копай!!!

Golem

Привіт!

Хотів написати в понеділок, але ти мене випередив.

ПРопоную такий план мандрівки:

1) ВИїжджаємо в суботу в 10 ранку.
2) Приблизно після обіду 5-6 будемо на горі
3) Все фоткаємо і або розбиваємо намет коло куполів, або спускаємося до колиби якшо не зайнята
4) Неділя - просипаємося з бодуна, радіалки на найближчі гори. Тут приймаються пропозиції кому шо цікаве. Батлхантер наприклад хотів в Перкалабу попасти.
5) ПОнеділок - збираємося і їдемо назад. По дорозі знаю там є десь скеля велика, В верховині пивоварня, водоспад гук і все таке. Тут є один момент: Мені в вівторок на 11 треаб бути в аеропорту, лечу в штати. Так шо дома я б хоітв бути не підзіше 7 шоб ше скластися

Всі хто їде пришліть мені не пізніше вівторка свої паспортні дані! Я підготую листа погранцям шоб нас там не прияняли за нелегалів.

В понеділок буду на роботі то проконсультуюся в Хіміка. Він там був місяць тому, знає всі деталі і цікавинки на маршруті.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Bottlehunter

Мені план подобається, особливо слова "з бодуна" і "Перкалаба". Паспортні дані скинув в телеграм
Най жиє Гуцулія!

explorer

Цитата: Golem від 29.09.2018 10:48:51
Привіт!

Хотів написати в понеділок, але ти мене випередив.

ПРопоную такий план мандрівки:

1) ВИїжджаємо в суботу в 10 ранку.
2) Приблизно після обіду 5-6 будемо на горі
3) Все фоткаємо і або розбиваємо намет коло куполів, або спускаємося до колиби якшо не зайнята
4) Неділя - просипаємося з бодуна, радіалки на найближчі гори. Тут приймаються пропозиції кому шо цікаве. Батлхантер наприклад хотів в Перкалабу попасти.
5) ПОнеділок - збираємося і їдемо назад. По дорозі знаю там є десь скеля велика, В верховині пивоварня, водоспад гук і все таке. Тут є один момент: Мені в вівторок на 11 треаб бути в аеропорту, лечу в штати. Так шо дома я б хоітв бути не підзіше 7 шоб ше скластися


Гугл каже, що 7 годин без зупинки їхати. Не хочете раніше виїхати? Бо зупинки будуть за такий час не раз, і як там в кінці підйом буде - я не знаю, хіба хтось підкаже стан.
Знаю недалеко на вершині є оригінальний готель радіоаматора одного, їздив поряд але не підіймався туди ( http://www.megura.net/ua/ ).
Верховина і Гук трохи не туди географічно. Може шось у чи біля Коломиї хтось знає? Хоча і саме місто там класне якщо хтось не був.

Golem

Як нарід вирішить так і буде. На самі Шаріки дорога хороша, там щорічний фестиваль проводять тепер. Хімік принаймні так казау, на задньому приводі можна виїхати. Я не хочу дуже рано всіх підривати в суботу жеби виспалися, але можна і в 8 виїжджати, то не проблема. Просто приїдемо туди швидко вдень і занадто сильно тоді набухаємося, краще бути пізніше і зранку свіжішим встати

Назад можна тою самою дорогою через коломию. Або урізноманітнити шлях, довше але іншою дорогою через верховину і Богородчани. Або розділитися, по місцю вирішимо.



Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

Цитата: YserL від 17.09.2018 11:12:03
З 12.5 см можна буде доїхати?

Так, до початку підйому. Далі я дві ходки зроблю. Їдь, бо тут Васіч і Електричкінг теж хотіли би...
Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

Говорив нині з Хіміком, він пропонує і я також погоджуюся що це буде оптимальний варіант:

1) Заїжджаємо на Шаріки з Шепіту, це як через Коломию
2) Ночуємо на Томнатику або в наметах, або в Хаті якшо не зайнята або в машинах хто забув намет
3) Вранці їдемо в Сарату подивитсия на міті ГЕс, далі в Перкалаб на Кляузу
4) Ночуємо або там же в Перкалабі або в зручних котеджах в Баби гані В Яловці
5) В понеділок рано їдемо домів через Верховину, жеби не тою самою дорогою вертатисі

Хто шо на це скаже.

До речі, не всі ше скинули свої паспортні дані. Хто без паспорта не їде і замість них будуть наступні в записі.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Bottlehunter

Мені план подобається, у Верховині можна буде купити суперової бринзи, ніде такої не їв.
Може б ми і справді виїхали швидше, ніж 10 в суботу, щоб мати більше часу в запасі.
Най жиє Гуцулія!

Khimik

Там ше біля Яловця є мєсна достопрімєчатєльность "Буковинське око".
Мене не впєчатліло, але народ пачками їздить і тішиться.
Так шо якшо буде годинка часу і натхнення в неділю - то можете скочити зирнути, раз вже там проїжджатимете

Lesyk


Golem

Цитата: Lesyk від 02.10.2018 12:36:53
Нажаль, -1

Тобто ти їдеш один? Паспортні дані скинь будь-ласка. Можна на твоє місце записувати?
Дігери всіх країн єднайтеся!

Lesyk

Цитата: Golem від 02.10.2018 13:02:14
Цитата: Lesyk від 02.10.2018 12:36:53
Нажаль, -1

Тобто ти їдеш один? Паспортні дані скинь будь-ласка. Можна на твоє місце записувати?

Не маю змоги поїхати.  :(
Тому хто там був в колєйці - мило прошу на вільне місце

Golem

Стінгер, ти писав "+2 якщо буде місце" Ще актуально? Стінгер не їде

В черзі Інтроверт, далі  Васіч і Сталкмен. Будь-ласка відпишіть сьогодні хто буде а хто ні.

Міша і Сегфолт ще не підтвердили також свої плани. Тобто зараз точно їду я, Батлхантер, Ромчик і Експлорер і Міша
Дігери всіх країн єднайтеся!

Bottlehunter

Міша їде, принаймні вчора я з  ним говорив. Казав, що скине тобі паспорт.
Най жиє Гуцулія!

Le-i-3o

Данні уже скинув, їду 100%. Трохи зараз далекий від компутера і нету в телефоні тому якщо при якомусь повідомленні не вийду на звязок дайте знати на моб.
Він копав, і ти копай!!!

Golem

Оновлення станом на зараз:

1) Інтроверт і Сегфолт не їдуть.
2) Точно їде Електричкінг
3) Васіч ше думає (шо тут думати)

Так шо є півтора вільних місця. Приєднуйтеся хто бажає. Завтра посилатиму списки прикордонникам, тому краще не затягувати.

Для тих хто їде:

0) Всі кажуть щоб стартувати пораніше. Зустрічаємся на 8-30 коло Ашану в суботу зранку?
1) Визначтеся з наметами. Я беру 1, тобто хтось ще 1 влізеться
2) Беріть чи зичте спальники, буде зимно
3) так як всі тут досвідчені туристи то Хавку пропоную щоб кожен брав +- на себе. Потім по дорозі якшо буде потреба заскочимо в сперммаркет і докупимо все що забули. Те ж стосовну бухла.
4) Пальники і балони і я Експлорер беремо
5) Рації також будуть
6) По дорозі можна буде або зажерти шось придорозі або заскочити в харчевню, по бажанню трудящих
7) Їхати десь 7 годин без зупинок. Тобто Цілий день по факту.
8) Воду з собою брати не потрібно, буде на вершині
9) Я сокиру, казанок і менашку візьму

Ну і по грошах. Я за бензин нічого не беру бо їхав би навіть якби нікого в машині не було би. Решту витрат на ваш розсуд.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Bottlehunter

8-30 буде прекрасно.

Теж візьму монашку, пальник і балон. Крім того, маю три банки тушонки, яка успішно з'їздила в Іванковецькі штольні і назад))) Лопату маєш в машині?
Най жиє Гуцулія!

Golem

Дігери всіх країн єднайтеся!

267 Гості, 0 Користувачів