Авто-туристичний похід на Памір 13-15 Жовтня

Автор Segfault, 27.08.2018 14:06:08

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

explorer

Цитата: Golem від 03.10.2018 12:28:41
0) Всі кажуть щоб стартувати пораніше. Зустрічаємся на 8-30 коло Ашану в суботу зранку?
8:30 - люкс. Ашан на Стрийській на відкритому паркінгу, так?
По пальному - аналогічно.
Якщо хтось зранку їде з центру - я стартую біля цитаделі з Грабовського в ~8:10 - кажіть кого докинути до Ашану, та й далі :)

Golem

Так. Ашан на Стрийській, відкритий паркінг коло автобусної зупинки
Дігери всіх країн єднайтеся!

Le-i-3o

Піп Іван сьогодні, цікаво що нам приготує погода на нашу поїздку, може різниця у 400 метрів нам посприяє
Він копав, і ти копай!!!

Golem

Минулого року в цей же час схожа сиутація була. За тиждень до походу всюди сніг. Але потім розпогоджилося і нам навіть зажарко було. Зазвичай серйозні сніги в горах не раніше листопада.

До речі, Джиммік до навали рюкзаків вже готовий :)


Паспортні дані я всі зібрав і відправив в Чернівецький прикордон загід. В середу ще до них подзвоню і перепитаю чи отримали. І ніби все, залишилося дочекатися суботи :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

inkognito

ЦитуватиТак шо є півтора вільних місця. Приєднуйтеся хто бажає. Завтра посилатиму списки прикордонникам, тому краще не затягувати.

Ех шкода, так хтів поїхати... Але аж 15 числа повернусь з Миколаєва.
Resistance is futile

explorer

Виглядає, що біля села Розтоки (скоріше за все будемо проїжджати як мінімум раз) є скупчення більш-менш цікавих точок в одному місці:



1. Гідрологічний заказник "Буковинські водоспади" (7 водоспадів) --- https://drymba.com/uk/1037845-hidrolohichnyy-zakaznyk-bukovynski-vodospady
2. Якщо пройти водоспади, то за ними на хребті скелі "Протяте Каміння" --- https://drymba.com/uk/1037847-skeli-protyati-kameni-khorovy
3. І на горі десь поряд перевал Німчич --- https://drymba.com/uk/1034256-pereval-nimchych

Можливо, можна піднятись на 3 машиною і під'їхати ближче до скель, звідки збігати до водоспадів, чи навпаки, або десь там другу ночівлю організувати.

Це місце
на вікімапії (видно що де):
http://wikimapia.org/#lang=uk&lat=48.177648&lon=25.163670&z=14&m=w
на ОСМ (видно рельєф та як люди ходять - треки):
https://www.openstreetmap.org/query?lat=48.1666&lon=25.1434#map=14/48.1734/25.1632&layers=CNG

---

Андрій, ящик та поперечини 1в1 як той, з яким я до тебе заїжджав. Не з в. Зеленої він?)



Golem

Цитата: explorer від 05.10.2018 16:56:28

Андрій, ящик та поперечини 1в1 як той, з яким я до тебе заїжджав. Не з в. Зеленої він?)

Місця супер, дуже дякую шо їх підготував. завжди легше коли все я вже готове і не треба на місці сушити пяну голову.

Так, саме з Зеленої. А я то думаю де я його бачив :) І як він, їздить?
Дігери всіх країн єднайтеся!

explorer

Цитата: Golem від 05.10.2018 17:33:58
Так, саме з Зеленої. А я то думаю де я його бачив :) І як він, їздить?
На сам ящик не можу поскаржитись :) А у поперечинах треба обов"язково нижній отвір заклеїти (я заліпив скотчем, але зняв коли повертав у магазин) - інакше свист зовсім дикий. Ну ти, мабуть, вже відчув :) Ну і тупіше їдеться під тим ящиком. Біля 100км\г свистить трохи навіть з скотчем. І ті скоби по рейлінгу трошки зсуваються з часом, але не критично.

Може на Джимніку через його розмір на наших трасах з трамплінами то додасть нових відчуттів на швидкості :)


Golem

Так, коли купуєш вони дають нижні гумки в отвір знизу. Ти їх підрізаєш під свою машину і так юзаєш. А на прокат не дають.

До речі, якшо ти брав в них прокатний то напевно я його і придбав :)


Інформація для всіх зацікавлених: є ще одне місце але питання з погранцями вирішуватимете самі. Ми все обговорення перенслив телеграм, тому якшо шо - звертайтеся, додамо.

Дігери всіх країн єднайтеся!

Khimik


Golem

Дупа :( Дуже шкода. До речі, на твою думку перед підйомом треба буде колеса спускати чи так їхати?

До речі, дзвонив нині до прикордонників. Все гуд :) Наше повідомлення надійшло. Всім мати з собою паспорти!!!
Дігери всіх країн єднайтеся!

Khimik

Колеса треба спускати завжди  ;D
Просто десь більше, десь менше.
Я не знаю, наскільки твоя шосейка плющиться під твоєю вагою, тому тільки емпірично - десь сантиметр як опуститься диск відносно трасового тиску.
Просто шосейки не мають мощної боковини, і можна її порізати об камінь, якщо та боковина "стане протектором".
Але думаю, 1.4 мож сміло. Мова не йде навіть про якусь мега прохідність, просто банальний комфорт і краще тримання машини на гравійці.

Golem

Цитата: Khimik від 11.10.2018 16:14:48
Колеса треба спускати завжди  ;D
Просто десь більше, десь менше.
Я не знаю, наскільки твоя шосейка плющиться під твоєю вагою, тому тільки емпірично - десь сантиметр як опуститься диск відносно трасового тиску.
Просто шосейки не мають мощної боковини, і можна її порізати об камінь, якщо та боковина "стане протектором".
Але думаю, 1.4 мож сміло. Мова не йде навіть про якусь мега прохідність, просто банальний комфорт і краще тримання машини на гравійці.

Дякую. Перед початком підйому зупинимося на перекур і переспуск коліс.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Khimik

Я завжди спускаюся як тільки з"їду з оцвальту і знаю, що більше нині його не буде.
Колеса спустити, нафігатор включити, по пійсєть упити...

Wolff


Segfault

Цитата: Wolff від 11.10.2018 21:10:30
Вам повезло . Хтось почав повний демонтаж станції ((((((((
https://molbuk.ua/chernovtsy_news/157930-u-bukovynskykh-karpatakh-nevidomi-pochaly-demontazh-kolyshnoyi-viyskovoyi-bazy-pamir-foto.html
Оце так новина... Дуже прикро. Що ж, схоже, що ваш візит до Паміру буде останнім в його історії... Що ж, удачі вам, сподіваюсь що до вашого приїзду там все не розберуть!
(а я мав з вами їхати, та якось не склалось)
Better safe than sorry

RottenDeath

...fidelis ad mortem...

STALKER

Гарної поїздки. На жаль не можу поїхати, маю багато роботи. Чекаю на звіт з нетерпінням.

Golem

Дякую!

Що ж, все буз змін! Збираємося завтра як і домовлялися на 8-30 коло Ашану в Сокільниках.

Наставте будильники ше нині хоча б на 7 ранку.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Khimik


232 Гості, 0 Користувачів