Реставрація футболок Експлорера

Автор ЗеленаМиша, 28.08.2018 01:39:12

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

ЗеленаМиша

Мистецькі люди не шукають легких шляхів, тож поки експлорери масово замовляють собі друковані футболки з символікою форуму, я вирішила зробити таку футболку власноручно.
Усе почалося з зіпсованої форумної футболки, яку я вирішила відремонтувати.




Стара фарба пооблазила, її залишки було відмито рідиною для зняття лаку із нігтів. Після цього футболка стала якась отака:



Вона вицвіла від рідини для зняття лаку (а, може, від тривалого носіння?) і стало зрозуміло, що треба, мабуть, намалювати нову.
Вирішила, отож, зробити трафарет, і з його допомогою перебити малюнок на футболку (чи декілька футболок).
Трафарет було змайстровано з обкладинок старих курсових робіт. 




З другої спроби мені нарешті вдалося коректно і рівно перемалювати зображення на плівку. Справа в тому, що стара футболка розтягнулася, рівно ж, як і напис на ній. Довелося не просто перемалювати букви, а вписати їх у чітко виміряні рамки.



Після цього букви були вирізані канцелярським ножем та манікюрними ножичками.
Так виглядав готовий трафарет...



...а ось його відбиток на папері, зроблений звичайною акриловою фарбою за допомогою шматка поролону.



трафарети інших елементів футболки також були виготовлені та випробувані



Ось перші спроби на тканині



Так виглядав процес перенесення зображень на футболку: розташування трафарету треба було чітко виміряти і зафіксувати скотчем.





Тут, однак, виникли певні труднощі: фарба, якою проводилися пробні перебивання на тканину, була досить в'язкою, тому малюнок виходив чітким та рівним. Водночас, спеціальна фарба для тканини, яка здатна витримувати прання і тривале носіння, виявилася дуже рідкою, тож затікала під трафарет і все псувала. Довелося намічати зображення через трафарет з допомогою вушної палички, а потім уже обмальовувати букви пензликом. Виходило довше, але зате без патьоків.




Зроблену таким чином футболку легко переплутати з іншими, фабричними екземплярами.
І так, якщо комусь цікаво, у мене збереглися усі трафарети. Можна сміливо використовувати їх на благо громади :)




Golem

Вав, зачот великий за пророблену роботу і старання. То навіть крутіше ніж просто надрукувати її ан станку.

На жаль всі мої старі футболки Експлорера сайзу L, відновлювати їх нема сенсу бо я зараз ношу S. Чи можна було б якось здибатися і ми б перенесли напис просто на чисту нову футболку? А то якось вже і соромно в старому дранті на вилазки ходити :)

МОже б ще зробити таким чином невеличкий прапор Експлорера і брати його з собою на вилазки?
Дігери всіх країн єднайтеся!

276 Гості, 0 Користувачів