Йдемо досліджувати "закопаний бункер" коло Ензиму

Автор Stinger, 30.08.2018 00:20:17

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Stinger

Теоретично на пісках міг бути якійсь бомбарь для офіцерів концтабору, який був збудований силами в'язнів, той яр з тими цистернами Ензимівськими мною мало досліджений, там дуже все позаростало і пересічена місцевість, схил яру, тре там пройтись

STALKER

Тре перевірити. Там якісь приміщення мають бути, може під ними щось є?
Концтабір, плюс залізнична станція Лисиничі таке непогане поєднання обєктів.

Stinger

Станцію Лисиничі та асфальтовий заводик поруч, я вже дослідив і все облазив навколо, єдине де я не був це ті склади Ензиму, і лісок над ним на схилі




STALKER

Хто має бажання може б якось виберемся туди? То близько.

Stinger


STALKER


Golem

Цитата: stinger від 30.08.2018 09:20:24
Мейбі в неділю

Я 50 на 50. Знайомому пообіцяв на рибалку з ним сходити на цю неділю. Але він сам точно ше не знає чи буде. Якшо рибалка відміниться то я +1

Чи потрібно розділити цю тему на 2 і перенести в плани?
Дігери всіх країн єднайтеся!

Sunnyman

+1 на цю неділю якщо немає фейс контролю)

Golem

Цитата: Sannyman від 30.08.2018 16:00:37
+1 на цю неділю якщо немає фейс контролю)

Звісно що приходь, тим більше шо я тебе знаю :)

Думаю ближче неділі нарід напише тут шо і як збираємося. Також є наша офіційна сторінка в Телеграмі. Там правда завжди срач, але оперативно вияснити шо і як теж можна. Додавайся
Дігери всіх країн єднайтеся!

STALKER

Народ якшо би можна було десь на 11.00 здибатися. Просто буду з роботи. Вилазку пропустити не хочу. То я так з випередженням пишу і прошу якшо будуть ідеї на раніше збиратися.

Sunnyman

Цитата: Golem від 30.08.2018 16:07:56
Думаю ближче неділі нарід напише тут шо і як збираємося. Також є наша офіційна сторінка в Телеграмі. Там правда завжди срач, але оперативно вияснити шо і як теж можна. Додавайся

Не можу долучитися за останнім лінком звідси:
https://explorer.lviv.ua/forum/index.php/topic,7291.0.html
Пише що чату не існує

Golem

Цитата: Sannyman від 30.08.2018 17:39:23
Цитата: Golem від 30.08.2018 16:07:56
Думаю ближче неділі нарід напише тут шо і як збираємося. Також є наша офіційна сторінка в Телеграмі. Там правда завжди срач, але оперативно вияснити шо і як теж можна. Додавайся

Не можу долучитися за останнім лінком звідси:
https://explorer.lviv.ua/forum/index.php/topic,7291.0.html
Пише що чату не існує

Оновив, гляь будь-ласка чи працює
Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

Погана новина шо погода обіцяє бути хорошою і шо рибалка в силі, а я людина слова. Пообіцяв то їду. Так шо зі слюньками чекатиму/чиаттиму звітів з вилазки.

Добра новина: я вирішив троха помогти з організацією вилазки. Так як народу багато і шоб всі могли наперед собі спланувати. Як ви дивитеся шоб зібратися на кінцевій трамваю #2 на Личаківській на 11-00? Тоді до обіду матимете досить часу все огялнути поки ше сонце не смажить.

Тут

Якшо комусь не ок то висловлюйте свої думки та пропозиції.
Дігери всіх країн єднайтеся!

STALKER

Я би просив пізніше на 11.00. Невідомо як у мене робота буде. Але хай собі і народ виспеться. Плюс я всіма силами хочу не пропустити здибанку.

Golem

Цитата: STALKER від 01.09.2018 09:06:10
Я би просив пізніше на 11.00. Невідомо як у мене робота буде. Але хай собі і народ виспеться. Плюс я всіма силами хочу не пропустити здибанку.

Виправив на 11
Дігери всіх країн єднайтеся!

STALKER


Sunnyman



Stinger

+2 на кінцевій трамваю 2 (пасічна-личаківська)
Візьму МД

Golem

До речі, інфо для тих хто буде вперше. Наших завжди можна легко впізнати. Експлорерівці  вигідно вирізняються від інших подібних скупчень народу на зупинках громадського транспорту насамперед своєю інтелґентністю. А також вони зазвичай з вогником в очах, в камуфляжі, з написом Explorer.Lviv.Ua на футболках і рюкзаками замість кульків HuGo Boss в руках. Якшо шо - пишіть в телеграм, побачите як 10 людей відразу одночасно заглядають в телефони і поймете що це ми :)
Дігери всіх країн єднайтеся!

285 Гості, 0 Користувачів