Подарую-поміняю (або чергове прибирання хламовника)

Автор akazukr, 21.09.2018 23:10:41

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

akazukr

Всім доброго здоров'я! Прибирав закутки, звільняв місце, понахадових хламу, який викинуть жалко, а подарувати комусь мо згодиться не шкода)

Яко шо зацікавить пишіть, як взамін шось подаруєте типу сверла, мітчика, плашки, фрези, різця, кусок свинцю я не обіжусь.

Є зайві 5 акумів 18650 самсунг 2200 мАг, саньойо 3000 з копійками, заряд тримають, заряджались OPUS BT-C3100, за них хочу за всі 200 грн., або знов ж таки обмін на вище перераховане, а мо і на книжку по металообробці, думайте.

Може ше буду шось добавляти, по мірі зачистки.

Короткий опис: фляга ціла 1,8л , корок тріснутий, дисковод, якісь плати і радіодеталі, драйвери до акумів ноутбучних, кабелі, творчість тюремна і тд.











just car car insurance


лиш би не гірше...

Stinger


STALKER

Що за флягу? Обміняти не маю на вище вказані речі.

akazukr

Акуми за stinger.

STALKER фляга репліка америкосівської 2Q, забирай просто так, уточню корок тріс.
лиш би не гірше...

STALKER

Цитата: akazukr від 23.09.2018 02:27:36
Акуми за stinger.

STALKER фляга репліка америкосівської 2Q, забирай просто так, уточню корок тріс.
Заберу. Далі в ПП.

[4EVER]_NOVICE


akazukr

лиш би не гірше...

akazukr

З іншої коморки... Корпуса для саморобок, дихлі павербанки, книжки, невідомий світлодіод, моторчики самі різні і т.д.










Цікавлять трубка чи запчастини до телефону багта 50 і ключі до круглих шліцевих гайок, ось такого типу:




лиш би не гірше...

Roy

З книг цікавить Українська народна медицина та Дари лісу.
Meine Ehre heißt Treue

STALKER

Цікавить один корпус під саморобку-хочу його заюзати під антенний тюнер, ліхтар і павербанки.

YserL


akazukr

Цитата: YserL від 26.12.2019 13:47:27
Цікавить телефон.
Фото телефону для прикладу, я ж написав, що мене цікавлять запчастини до нього. Ліхтар вибув.
лиш би не гірше...

YserL


akazukr

лиш би не гірше...

akazukr

Такс, що тут в нас... гортекс від шапки, цукор для діабетиків, перетинки грецьких горіхів на настоянки, ісландський мох, бахіли, навушники, комплект хімзи та інше. Хотілки ті самі: ключі до сегментних гайок, запчастини до телефону vef багта 50, а ще ролики і шаріки від великих підшипників, дуже великих від 30 мм в діаметрі.















лиш би не гірше...

S.T.A.L.K.E.R.

Цiкавить хiмза з такого на обмiн нiчого але можу валютою або шоколадкою)

akazukr

лиш би не гірше...

242 Гості, 0 Користувачів