Гіркка Камянопіль 7 жовтня.

Автор STALKER, 28.09.2018 09:59:22

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

STALKER

Пропоную всім бажаючим махнути на гірку Камянопіль 7 жовтня в неділю. Виглядає цікаво. Невисока приблизно десь 300 метрів над рівнем моря. Знаходиться тут.
Погода обіцяє бути хороша. Зголошуйтеся хто має бажання.

Sunnyman

+1 якщо здоров'я не підведе)

Golem


Попередньо +1, поки шо планів на цей день нема

А що там цікавого що на неї аж цілий день забивати?
Дігери всіх країн єднайтеся!

STALKER

А далі пропонуйте щось додатково))

explorer

То тре з лопатою мабуть?

Бо та Гора то скоріше локальне підвищення серед поля біля дороги :) зверху шось було, раз не переорали досі як довкола.



ЦитуватиКам'янопіль  1
(с.Кам'янопіль  Пустомитів-
ського    р-ну).    Місцезнаходження    матеріалів
княжої  доби  (Х—ХІІІ  ст.)  зафіксоване  у  верх-
ній частині схилів двох пагорбів біля південно-
західної  околиці  села.  В  ХІХ  ст.  у  цьому  міс-
ці  існував  курганний  могильник  давньорусь-
кого часу (біля 70 курганів). Частина курганів у
1860-х роках досліджена А. Шнайдером. Розвід-
ками І.К. Свєшнікова в 1954 р. встановлено, що
всі насипи на місці вже не існуючого лісу Дуби-
на  суцільно  знівельовані  оранкою.  Місцезна-
ходження матеріалів давньоруського часу може
вказувати на розташування могильника.

STALKER

Нє таки гора. Потім покажу карту.

Golem

Може Рой або ше хтось візьме металошукача і повчить нас базових технік і прийомів? Або візьмемо самі напрокат і просто спробуємо походити троха. А потім навідаємося наприклад в Бункер у винниківському лісі, це недалеко. Яка там зараз ситуація? Варто туди їхати, хто знає?
Дігери всіх країн єднайтеся!

STALKER

Я би не проти щ мд попрацювати. А бункер здається розтасканий.який ти маєш на увазі? Їх там 2.

STALKER

Як і казав карта 1930 року. Стрілкою показав гірку:


І мене ще цікавить ось ця місцевіть - напевно на машині не більше ніж 10 - 15 хвилин від гірки Камянопіль:
тут
А саме форт часів Австро - Угорщини від якого ніц нема крім руїн, але глянути б хотілося:
тут
І полазити по урочищі Березня - там теж є кілька цікавих місць.

Пишіть свої місця хто ще може запропонувати що по тих місцевостях.

Stinger

Залишки форту можна одразу викреслювати, я там був, копав, і ніц не знайшов, там взагалі галяк, нема шо дивитись і шо шукати

STALKER

Цитата: stinger від 30.09.2018 09:30:10
Залишки форту можна одразу викреслювати, я там був, копав, і ніц не знайшов, там взагалі галяк, нема шо дивитись і шо шукати
Раптом по дорозі будем заскокнем. Мені його сфоткати треба. В тому числі.

Golem

Хтось з металошукачем буде? Чи братимемо напрокт?
Дігери всіх країн єднайтеся!

explorer

Цитата: STALKER від 30.09.2018 09:19:13
Як і казав карта 1930 року. Стрілкою показав гірку:

Так то саме вона і є на фото.

STALKER

А на карті позначена як гірка)

Андрій74

Най го качка копне...

STALKER

Отже обмеження одною гіркою ми звісно не зробим.
Наступні пункти куди я пропоную поїхати:
1) Радіоцентр в Мурованому - там був колись панський маєток, радіоцентром воно стало з 1947 року. Думаю треба глянути, зазнимкувати. В тому числі цікаво де тримали апаратуру. Отже туди є варіант поїхати.тут.
2) Залізнична станція Дубляни - Львівські. Вона типу покинута, на ній я ні разу не був, та й не тільки я. Ну так я думаю принаймі..., вона по дорозі. тут.
3) Далі виїжджаємо на Рава-руську трасу, через Великий Дорошів повертаєм на Зашків. Там у нас буде музей Коновальця.
4) Біля Зашкова с. Завадів. Тут у нас буде криївка.. (на вікімапії немає). Знайдемо так.
5) Далі рухаємося в напрямку Зарудців , по дорозі с. Костеїв - можна відвідати польський цвинтар - тут , вертаємося назад у напрямку Зарудців, через покинуту ферму, яку теж можна відвідати, прямуєму на гору Червоний Камінь - тут.
6) Після гори можна відвідати Мервичі і колишнє німецьке поселення Візенберг з німецьким цвинтарем - тут
7) Далі буде видно.
Ось така поїздка невеличка. Збір на початку вул. Тракт Глинянський на 8.00 ранку 7.10.2018.

Golem

Супер! Дуже дякую за план!!!

Є пропозиція перенести на 11 ранку, щоб люди встигли з церкви вернутися. Особлисто я їхатиму через Зелену і по Пасічній, міг би когось забрати по дорозі. так шо Дзвоніть.

Андрій74, зможеш взяти металошукач? Рой казав шо буде 50-50, точно не знає
Дігери всіх країн єднайтеся!

STALKER

Голем знаєш де мене забрати. Дякую дуже.

Андрій74

Позичив метелика Bottlehuntery.Питайся в Стьопи,якщо до неділі він впорається,то тоді без проблем.
Най го качка копне...

Bottlehunter

Боюся, що ні. Я вертаюся від мами (де буду шукати золото древніх бойків) в неділю, в обід десь. Якщо вам дуже-дуже треба, то можу віддати.
Най жиє Гуцулія!

268 Гості, 0 Користувачів