Віддам Ліхтарик і барахло постійним дописувачам

Автор Golem, 10.10.2018 13:48:33

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Golem

Привіт всім!

Вдома завалявся ліхтарик, у Полтві він бував неоднократно чому є чисельні фотодокази. Зараз в ньому вже нема потреби бо все перешйло на світлодіоди. А він ше ламповий і з акумулятором. Все робоче, акум живий

Є також зарядка від Боша і хард на 300Гб. Хард жививй а ле СМАРТ там зашкалює. Зарядка можна сказати шо нова. Мо комусь пригодиться шоб не гнив дома.





Дігери всіх країн єднайтеся!

Le-i-3o

Він копав, і ти копай!!!

STALKER

Цитата: Le-i-3o від 10.10.2018 14:08:35
Заберу, як домовимось про передачу?
Ти все забереш? Я б хотів харда забрати.

Svyatodiy

Крутіть колесико!

Golem

Я можу підвести все на Луганську. По чесному хто перший написав той і забирає. Але якшо ви поділитеся між собою то буде навіть краще
Дігери всіх країн єднайтеся!

STALKER

Давайте, щоб дійсно було по чесному. Якщо мені подарують харда то супер. Якщо нє, то буде щось іншим разом. то не проблема.

Golem

Дігери всіх країн єднайтеся!

STALKER

Якщо бажаючі на все інші пропали то я би все взяв. Якщо нє то я беру хард.

Electri4king

Зарядка з якими параметрами? Я б взяв якби підійшло
Кажуть, що найприємніша втома, коли ноги болять після тренувань в залі. Але ні, все-таки найприємніша втома, коли вони болять після прогулянок новими містами.

Golem

не знаю. Вона заряджала 12В Ni-CD акуми від шруповерта
Дігери всіх країн єднайтеся!

Electri4king

Цитата: Golem від 23.10.2018 19:12:48
не знаю. Вона заряджала 12В Ni-CD акуми від шруповерта

А струм?
Кажуть, що найприємніша втома, коли ноги болять після тренувань в залі. Але ні, все-таки найприємніша втома, коли вони болять після прогулянок новими містами.

Golem

Дігери всіх країн єднайтеся!

Electri4king

Беру тоді. Якось при зустрічі попрошу тебе взяти її
Кажуть, що найприємніша втома, коли ноги болять після тренувань в залі. Але ні, все-таки найприємніша втома, коли вони болять після прогулянок новими містами.

Golem

Все роздано. Підходьте на луганську 20 заберіть.
Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

Короче хард Сталкер забрав. Все решта далі в наявності. Хто швидше прийде того і буде :)

МОжливо комусь треба старий і троха покоцаний, але все ще робочий рюкзак. Найгірше шо в нього замок розходиться і шлейка відірвалася. Так би не віддавав. :) Нам зараз видали нові, старий вже ні до чого. А ремонтувати його всі відмовляються, той замок складно міняти. На фотках замок востаннє був защіплений :)






Дігери всіх країн єднайтеся!

STALKER

Я би то всьо забрав) я хлоп хазяйський)) мені може любе з того згодитися)

Golem

Цитата: STALKER від 11.11.2018 08:52:09
Я би то всьо забрав) я хлоп хазяйський)) мені може любе з того згодитися)

Ну так нечесно все в одні руки. Але якшо ніхто більше не претендує то мені яка різниця
Дігери всіх країн єднайтеся!

Electri4king

Ну я казав що зарядку беру. Відкласти її хіба не можна щоб потім взяти, чи вже горить позбутися її?
Кажуть, що найприємніша втома, коли ноги болять після тренувань в залі. Але ні, все-таки найприємніша втома, коли вони болять після прогулянок новими містами.

Golem

Цитата: Electri4king від 11.11.2018 11:19:10
Ну я казав що зарядку беру. Відкласти її хіба не можна щоб потім взяти, чи вже горить позбутися її?

Ні, не горить абсолютно. Це просто моя особливість така шо я все роблю або швидко, або не роблю взагалі. І підсвідомо думаю що інші так само посутпають. Приходь коли матимеш час, може лежати на роботі в ящику хоч роками :) Не заважає
Дігери всіх країн єднайтеся!

ІНТРОВЕРТ 997

Якщо ліхтар в наявності то я б забрав би вранці на цьому тижні .
Тут могла бути ваша реклама...

291 Гості, 0 Користувачів