Покрови 2018

Автор Indigo, 14.10.2018 23:43:54

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Indigo

Прочитавши цю тему я вирішив, що традицію можна і треба підтримати, хай і наодниці. Я це зробив по-своєму. У рідному мікрорайоні Рясне є цілих два місця вшанування вояків УПА: пам'ятник на вул.Рясненській і хрест на Брюховицькій. Останній я фоткав у цій темі.

До того ж сьогодні була добра погода жеби "вигуляти" свою чорно-червону футболку.
Мої скромні квіти контрастують поміж посаджених тут на День Незалежності парафіянами одної місцевої церковці.

Вдруге в житті я наблизився аж так до цього придорожнього хреста.


Golem

Молодець! + До рейтингу. А ці місця це просто так чи вони мають якесь відноршення до діяльності УПА?
Дігери всіх країн єднайтеся!

Indigo

Цитата: Golem від 18.10.2018 00:13:54
Молодець! + До рейтингу. А ці місця це просто так чи вони мають якесь відноршення до діяльності УПА?
Пам'ятник - має. Його побудували на місці хати, де перебували упівці, на яких зробили облаву але вони не здались і самоліквідувались. Це було в квітні 1949 р. тому весною САМЕ ЦИХ упівців вшановують панахидо-концертом. Разок я помагав організовувати такий. Враження не найкращі від такого дійства,тому просто наодинці залишити кілька квітів мені якось простіше, я б сказав інтимніше, бо без пафосу.
Неподалік від цього місця є вулиця Сотника Панаса - справжній рясненський топонім. А у 2010 році було ЗНАЧНО цікавіше - у мікрорайоні для дворових команд провели футбольний турнір імені В.Панаса та І.Кухарука.
Сторінка з краєзнавчої книги "Слово про Рясне":



друга локація (хрест) нібито братська могила, але це насправді кенотаф. Про нього дуже й нема шо писати.
Тим не менше, йому теж варто було в ТОЙ ДЕНЬ приділити увагу.

296 Гості, 0 Користувачів