Колектор на Сахарова

Автор Golem, 31.10.2018 17:33:13

« попередня тема - наступна тема »

0 Користувачі і 1 Гість дивляться цю тему.

Golem

Привіт Всім!

Планую наступного тижня скочити на Сахарова і глянути як та ділянка після потопу. Хто бажає приєднатися з тих хто вже хоча б раз був в Полтві? Потрібно буде одну людина на поверхні шоб сторожила вхід бо там часто паркуються авто. також файно було б зайняти ще вдень це місце шоб там ніхто не став.

Дату і час напишу в понеділок по погоді.

Дігери всіх країн єднайтеся!

Stinger


Golem

Супер! Орієнтуємося на вівторок 20 годину. Бо в понеділок я буду з гір звіта писати :) Чи є бажаючі посторожити вхід поки ми будемо всередині?

Може просто в понеділок поставити там на тринозі табличку: Не паркуватися, Ремонтні роботи. Працюють люди ?
Дігери всіх країн єднайтеся!

Roy

Пропоную "ремонтні роботи", стрічку.
Ну і стовці треба дерев'яні, але щоб в багажник авто поміщались.
Meine Ehre heißt Treue

Golem

Зі стрічкою в мене не склалося, не мав коли її купити. Тому просто обклеяв А4 написами і обставив патиками. Сподіваюся поможе до завтра.

Робив я спеціально все показово-похабно шоб більше було схоже на наших комунальників :) На майбутнє знайомий порадив гарний спосіб: просто лягти і обмалювати себе крейдою на асфальті. Поки дощ не змиє ніхто там 100% не паркуватиметься! :)

Ця дама получила від мене розяснення чому так не можна паркуватися.


Готовий виріб


Патики тримаються на соплях, цікаво скілики з них дожиє до заутра


Збираємося на 20-00 біля входу в першу Львівську електростанцію. Я постараюся бути завчасно шоб захистити вхід від злоумисників своїм авто.

Напишіть будь-ласка хто точно буде!
Дігери всіх країн єднайтеся!

Vasi4

Теж буду. Може ще хтось має запасні бахіли?)

Golem

Саннімен має 2 пари. Якшо він не проти то можна з роботи поїхати десь в 7 шоб встигнути до нього додому за бахілами і потім на Сахарова
Дігери всіх країн єднайтеся!

Sunnyman

+1
Так, є дві пари і він не проти)

Golem

Цитата: Sannyman від 06.11.2018 10:31:29
+1
Так, є дві пари і він не проти)

:) Дякую. Васічу правда вже не треба, але візьми провсяк випадок. Буде ше Марічка, вона тільки в гумаках. Може пригодяться
Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

Дякую Маріанні за допомогу!




Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

Дігери всіх країн єднайтеся!

Golem

Дігери всіх країн єднайтеся!

267 Гості, 0 Користувачів